Bandit Fest

Už tento víkend 19.6. se uskuteční doposud největší sraz majitelů motocyklů Suzuki Bandit s podporou Suzuki Motor Czech.

Bandit Fest
NOVÉ UPŘESNĚNÍ :  Tato akce se už netýká pouze majitelů Suzuki Bandit, ale i všech ostatních typů a kubatur značky Suzuki.

 Když už bylo napsáno, že bude největší, je potřeba napsat taky co bude jeho součástí, takže: bude to hlavně o ježdění, o přátelským pokecáním v podvečer a taky o pořádným koncertu až do noci temný...

Tajný orientační závod:
Startujeme v sobotu, 19. 6. 2010 mezi 9.00 a 11.00 od Motorestu Lípa www.motorestlipa.cz (Lípa nad Orlicí). 
Restaurace pro vás bude otevřena od 8.30, budete si moct dát snídani, v areálu je taky benzinová pumpa, takže můžete rovnou dotankovat do plný.
Tady si všichni vyzvednete první část itineráře se slepou mapou s níž vyrazíte na start. 
Závod se jede za běžného silníčního provozu na veřejných komunikacích a nejede se na čas, proto je určen i pro vyznavače krajinkaření a bude hlavně záležet na vašich orientačních schopnostech a důvtipu kterej budete muset projevit na několika kontrolních stanovištích kterými budete muset projet. Na nich vás budou čekat nejen úkoly s různou tématikou za které budete sbírat body ale taky tady dostanete další část itineráře na cestu.
Celej závod bude mít asi 120km a dovede vás do cíle konání Bandit Festu. Pro všechny, ale hlavně pro ty, co bez navigace nejsou schopný dojet ani na záchod a vědí že stopro zablouděj, budou na startu připravený zalepený obálky, který když otevřete, dovíte se kam máte jet včetně vyznačený trasy závodu. Otevřením obálky se ovšem diskvalifikujete a nebodete tak moct soutěžit o hodnotný ceny který jsou pro vítěze závodu připravený. 

Závod je naplánovaný po krásných cestách s luxusním svezením, nenechte si ho ujít :-) vyhlášení výsledků, předání pohárů a cen večer před koncertem.

Sprint na 1/4 majle:
Cílem orientačního závodu bude místo konání festu kde na vás už bude nachystanej další program a to oblíbený sprint v kategoriích do 650ccm a přes 650ccm
Ten bude probíhat od 14.00 do 18.00 a bude se jezdit tak jak ste zvyklí z Tchořovic, tj, vyřazovacím systémem a podle semaforu. 

K dragsterům snad neni potřeba nic dodávat, snad jenom že součástí závodu bude technická přejímka moto (kontrola pneu, úniku kapalin a brzd) a vítězové obdrží taktéž hodnotné ceny a samozřejmě poháry, vyhlášení před koncertem.

Půjčování testovacích moto od Suzuki:
Pokud vás tajnej závod vyčerpá natolik, že se nebudete chtít zůčastnit dragsterového klání a zajímalo by vás spíš svezení na testovací motorce, budou pro vás od 13.00 do 17.00 nachystaný čtyři testovací Suzuki a to: Bandit 650, Bandit 1250, GSR 600 a GSX-F 1250 kde se budete moct po složení vratné kauce 10.000kč projet po okolí a vyzkoušet jaký by to bylo, kdyby.... (plánek kam se ject juknout abyste zbytečně netápali po okolí dostanete ke každý testovačce)

Představení novinek 2010 a vyhlášení vítězů závodů:
Po skončení všech závodů a jízd s předváděčkama vám dáme chvíli čas abyste se najedli a spláchli žízeň a od 18.00 do 19.00 vám Libor Podmol představí novinky Suzuki na sezónu 2010. Hned potom vyhlásíme víteze obou závodů. (vždy první tři místa)

... a co dál?  Rock and Roll all night, party everytime!!!

od 20.00 už bude jenom zábava na plný pecky, jako první vystoupí Nirvana revival, hned pak po nich úžasná dívčí kapela K2 která do vás bude hustit hodinu pořádnýho rocku a můžu vás ujistit, že bude nejen co poslouchat, ale i na co koukat. 
No a v 22.00 nás navštíví návštěva z nejmilejších, pohádky z doby temné a legendy z kraje druidů vám přijdou zahrát Krucipüsk!!! 


O půlnoci končíme a půjdeme spinkat do svých pelíšků abysme byli ráno zas čerství a mohli sme si dát čerstvou koblihu a chutnou ranní kávu :-) a šli tak vstříct novému krásnému dni. No a to je všechno....


Tak a teď pár provozních otázek a odpovědí:

Co za to?
Startovný na oba závody + vlezný na celej den je 300kč, avšak pro ty, co mají svou motorku zakoupenou z oficiální sítě dealerů v ČR je po registraci u svého dealera celá akce zcela zdrama!!! (kontaktujte svého dealera, že chcete ject na Bandit Fest) www.suzuki.cz

Spaní + jídlo + pití atd...
na spaní je připraveno 60 míst na vojenskejch palandách v budově v areálu, který budou povlečený prostěradlem, musíte si dovýst s sebou jenom svůj spacák, cena 150kč/os (upozorňuju že je to festival, spí se ve dvou místnostech kde je v každý třicet míst, na spaní na dvoulůžkovejch hotelovejch pokojích si najděte jinej fesťák :-) ), nebo pak spaní v areálu ve vlastním stanu zadáčo. 
Pro všechny jsou k dispozici sprchy, a sociálky. Jídlo zajištěno po celou dobu konání akce, můžete zakoupit v areálu, k pití standartně pivo, točenej nealko Birell + nealko po celou dobu akce. 
Areál je zastřešen, takže i kdyby celou dobu pršelo, budete v suchu
. Po celou dobu konání Festu bude k dispozici úschovna zavazadel.

Chci přiject, co mám udělat?
1. Mám motorku od Suzuki Motor Czech -> zaregistruju se na Bandit Fest u svého dealera Suzuki www.suzuki.cz
1. Nemám motorku od Suzuki Motor Czech ->zaregistruju se na www.suzukibandit.cz případně přijedu rovnou v sobotu ráno na start tajného závodu.


... no a v sobotu, 19.6. mezi devátou a jedenáctou na Vás budeme čekat v Lípě nad Orlicí, kdyby někdo potřeboval nějaký info, stačí zavolat na 608 932 573 - Michal

ps: jasně že vím kde se budou tyhle slavnosti svěženek konat a jasně že to neprozradím, ale pro ortodoxní váhaly a stále nerozhodnuté: na obzoru je asi ta nejvíc nejlepší akce v režii banditaspol ... ;-) 
tom@s

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.62
Známkováno: 8x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist