5. ročník Respektu již tento víkend

Netradiční motorkářský sraz pořádaný na podporu našich kamarádů bikerů, kteří po nehodě zůstali upoutáni na invalidní vozík, proběhne v sobotu 28. července 2012 tradičně na fotbalovém hřišti v areálu Rehabilitačního ústavu Kladruby. Začátek programu je v 10.00 hod. Odjezd na „spanilou jízdu“ (v délce cca 30km) bude ve 12.00 hod.

5. ročník Respektu již tento víkend
Zahrají kapely Segment, The Yours, Prague Conspiracy a Keks. Kaskadérskou show v rámci programu „Bezpečně na motorce“ předvede Mirek Lisý. Členové benešovské „záchranky“ zodpoví dotazy týkající se první pomoci, Centrum odškodnění podá informace o nárocích na odškodnění po dopravní nehodě.
V akci bude opět sprayer Chemis, zájemci z řad dětí i dospělých si budou moci zahrát paintball a soumrak již tradičně zpestří ohnivá show Infinitos. Místo soutěže na handbike připravujeme letos jízdu zručnosti na skútru. Všichni, kdo nosí, nebo dokonce sbírají trika Respekt se mohou těšit na novou kolekci. Celým dnem bude jako vždy provázet speaker radia Beat Honza Tomek.
Pečené, smažené, slané i sladké obžerstvení po celý den, pití pouze nealko - točené nealko Lobkowicz, Kofola, socialistická červená limonáda, Káva Segafredo a další. Parkoviště pro motocykly i auta zdarma. Vstupné jako vždy i letos dobrovolné. Částkou věnovanou na dobrovolné vstupné a koupí triček, nebo mikin letos přispějete k zakoupení hudebních nástrojů na "muzikoterapii" pro pacienty našeho rehabilitačního ústavu. Více o akci na www.keeprespect.cz


Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 8x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist