1. slet motorkářek a jejich přátel

Původní myšlenka byla uspořádat co největší sraz holek na motorkách. Nakonec jich zde přijelo okolo 20ti a další se vezly vzadu na mašinách za svými mužskými řidiči. Sraz to byl mimořádný i v tom směru, že to bylo první setkání lidiček co pravidelně chodí na motocyklový server Motorkáři.cz, kde se společně všichni znají pouze přes monitor.

1. slet motorkářek a jejich přátel
Počasí moc nepřálo, ale i tak se již od ranních hodin začali pomalu všichni sjíždet na připravovanou polední vyjíždku. Nakonec přibližně padesát motorek mohlo přesně ve dvanáct vyjet na cestu. Šedesáti kilometrový okruh vedl krásami v okolí Berounska.
Vyjížďku vedl na své černé VTRce Albi a pár dalších motorek pomáhalo v blokování provozu na křižovtkách, aby nemohla být vyjížďka nijak narušena. Asi po dvaceti kilometrech jsme se všichni společně zastavili u hrobu motorkáře Trhače a trochu zavzpomínali. Dalé jsme jeli přes Loděnice, Chrustenice, Železnou, Beroun, Králův Dvůr, Tobolku, Měňany, Liteň, Karlštejn, a zpět do Srbska. Po příjezdu do kempu se někteří odebrali zpět do svých domovů. Ale ti co zůstali mohli ochutnat grilované prasátko a poklábosit o motorkách s dalšími motorkáři. Celá akce se protáhla do ranních hodin a všichni se velice dobře společně bavili. Druhý den ráno se ještě někteří vydali na výlet na tamní Ameriku a potom se již jelo domů.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist