bmw_r1300gs_cartec




Seznam dotazů technické poradny
Nalezeno 7 záznamů
  • 1
    Odpovědí

    plyn

    ahoj potrebuji poradit mam yamahu tt600re a stava se mi ze zustane viset plyn lanka jsem dal nove nevraci se to na karburatorukdyz beru za plyn bez natoceni motoru tak se to vraci v pohode Lumca

  • 4
    Odpovědí

    start

    loni v létě go motoru, starty v poho jak studené tak teplé, teď teplé ok, ale za studena pustím benzín prošlápnu, pak ho musím vypnout, vypnout sytič, pak to asi na popátý chytne a pak teprve rychle pouštím benzín a vytahuju sytič, jinak nechytne, poradí

  • 3
    Odpovědí

    klouže nová spojka

    Zdravím všechny, Začala mi prokluzovat spojka na mém ttr-ku a tak jsem koupil nové lamely,plechy a pružiny a spojka klouže pořád.Pokud si udělám vůli na spijkovém lanku tak skoro nevystavuje a vyřadit do neutrálu je nemožné,ale i přesto pořád prokluzuj

  • 6
    Odpovědí

    Prokluz spojky

    Zdar,mám asi půl roku TTčko,takže v tom nejsem ještě tak úplně "zběhlej",ale případá mi,že spojka prokluzuje víc ,než by měla. Je to cejtit hlavně při nezahřátým motoru. Vypadá to zhruba,jako kdybych jel na skůtru...motor vrčí ,ale zátah nic moc,spíš to t

  • 5
    Odpovědí

    Množství oleje

    Zdravím všechny,koupil jsem Yamahu tt 60r r.v. 2001,ale byla zadřená.Udělal jsem go motoru a nalil předepsané množství oleje dle manualu.Podle toho to je 3,3l oleje.Ale olej se mi neukázal v kontrolním okénku ani na měrce.Zkusil jsem to nastartovat a nech

  • 2
    Odpovědí

    Náhon tachometru

    Ahoj potřebuji sehnat náhon tachometru(lanko+bovden) na Yamahu Tt600r rv 2001. Ofiko dealer tvrdí, že už se nevyrábí. Otázka tedy zní z jaké motorky by mohl náhon sedět? (95 cm) Dík

  • 2
    Odpovědí

    Moto nestartuje

    Zdravím všechny,prosím o radu. Je to asi měsíc co jsem koupil ttčko,je to rok výroby 98 ,takže už má něco za sebou.Od začátku mě příjde,že to hůř startuje.Nejdřív jsem si myslel,že ještě nemám správný grif,ale ted už tomu tak nevěřim a mám pocit,že je to



TOPlist