globalmoto_duben_nolan




Výměna pneu Yamaha MT 09

  • 0

    6.2.2016 od Míra1970

    Chtěl jsem se zeptat někoho kdo má zkušenosti s výběrem pneu na Yamaha MT 09.
    Mám tam zatím originál Bridgestone Batlex Hypersport ve předu S20S 120x70x17 a vzadu S20R 180x55x17.
    Při jejich hledání se mi moc nedařilo najít toto přesné označení.
    Může někdo kdo má zkušenosti poradit jakou pneu zvolit (může být i jiná), aby slušně držela a taky něco vydržela?

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 0

    6.2.2016 od jurajda

    zkusil bych bridgestone T30

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.2.2016 od Míra1970

    Na tu jsem koukal, ale nevím jaký je mezi nima rozdíl.
    Jinak dík za tip.

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.2.2016 od Tentum

    No, třeba Pirelli Angel. Záleží jaký jsi divočák či pohodář, je možné se rozhodnout pro verzi GT. Každopádně si hlídej rok výroby gumy....Jenomže jsi tu položil otázku na kterou budeš marně hledat odpověď. Každej se Ti tu zmíní o jiné značce...:)Takže tak..Nebo se podívej do manuálu jaké další gumy na Tvůj stroj výrobce doporučil.

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.2.2016 od VladaM

    To jsou snad úplně nejběžnější rozměry pneu.
    Kup si jakoukoliv sport-cest gumu.
    To každý doporučí tu svou vyzkoušenou. Každý jinou.
    Já třeba jezdím Mitas SportForce +.

    Doplněno:

    Myslím, že určitě.
    Slovo "myslím", snad dokonale vyjadřuje subjektivnost tohoto názoru.
    V nějakém testu, sám si ho najdi, si vedli hodně dobře.
    Možná nejsou tak dobré, jako třeba špičkové P. Angely, či jiné podobné špičkové gumy, ale určitě jsou srovnatelné s průměrnou standardní gumou "značkového" výrobce.
    Měl jsem Metzeler Sportec m5 a Mitasky mi přijdou lepší. Taky jsem měl P. Diablo Strada a Continental Contimotion a Mitas je určo znatelně lepší. Toto jsou ale levné typy gum, asi žádné špičky.

    17.2.2016 od VladaM

    A myslíš ,že Mitas se dá srovnávat s ostatníma zavedenejma značkama ?

    12.2.2016 od Míra1970

    Doplnit odpověď

  • 0

    12.5.2016 od Tugar747

    Já můžu za sebe doporučit Michelin Pilot power 3. prostředek je znatelně tužší a vydržel mi zatím 10 000 km (vzadu ještě 2.1mm) a boky jsou docela lepivé. Na rozdíl od Dunlopů D214 co na tom byli od výroby nikdy nezdarily. Ta přední dunlopa se dvakrát pustila a já to měl málem na hnědej poplach. Jednou mě to namířilo k dodávce v protisměru a podruhý při nouzovym brždění málem do kufru SUVcka přede mnou. Zadek byl super, ale vydržel jenom 3500 a předek se vůbec nezahřál. Jde hodně o to jak jezdíš pokud chceš lítat palici, tak si tam dej lepivku, já teď začal hodně výletit ve dvou takže další bude Dunlop sportmax roadsmart III :)

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist