globalmoto_duben_nolan




problikavaji blinkry

  • 0

    17.1.2016 od crepeal

    Zdravím mám svoji první motorku suzuki dr 350 a moc se v tom neviznám potřeboval bych poradit co se dá udělat z blinkrama jsou tam dané led blinkri prý aji s tím rezistorem ale když blinkr zapnu druhá strana problikavá taky sice je to jen slabě ale jde to vidět já si nevím rady co s tím a ještě bych rád věděl jestly se dá něco udělat s tachometrem měl jsem špatné lanko koupil jsem nové i s bovdemem ale od té doby co jsem ho vyměnil tak to ukazje podstatně mín třeba když jedu 50 tak to ukazuje jen 20 předem díky za rady

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 1

    17.1.2016 od ja1

    koupit přerušovač na ledky nebo k rezistorům přidat usměrnovací diody na kabel kostry ..náhon promazat a pořádně zasunout do čtyřhranu u šneku a bowden tahnout místem aby nebyl moc ohnutej

    Doplnit odpověď

  • 0

    21.1.2016 od patt_01

    zkus odpojit kontrolku blinkrů problém bude asi tam. Nebo máš špatně ukostřený ty odpory. Nejlepší a nejjistější řešení je vyházet odpory a přerušovač nahradit elektronickým pro LED blinkry. A pokud máš jednu společnou kontrolku blinkrů na obě strany, tak jí zapojit přes dvě usměrnovací diody, to bych ti pak poradil jak.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist