globalmoto_duben_nolan




Homologovaný výfuk na R6?

  • 0

    14.1.2016 od Sicco

    Přemýšlím nad novým výfukem na R6 2009, ale zjistil jsem, že výběr skrz nové pravidla na STK je velmi omezený. Všechny Yoshimury, Two Brothers, Arrow a další prostě nemají homologaci a ani žádný db killer. Takže zbývají Mivv nebo předražené Akrapovice, Leo vince

    Moje otázka zní, jakou koncovku pořídit aby splňovala homologaci, měla lepší zvuk než vykuchaný originál a nebyla za 20tis

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (9)
  • 1

    14.1.2016 od tomasd.

    Mivv X-cone je v pohodě a za slušnou cenu. Co se týká zvuku, tak mě se několikrát ptal někdo na pumpě, jestli je to litr

    Doplněno:

    Nevypadá vubec špatně tyo, já koukal právě na ty nahoře a ty se mi vubec nelíbí :D

    15.1.2016 od Sicco

    i když kdo ví, jak je to se zvukem u dvou píšťal, sázka na klasiku bude možná lepší

    14.1.2016 od tomasd.

    http://eshop.motospo...line-vyfuky-mivv-37/

    já měl nerez a zvuk návykovej... Co třeba Double gun?

    14.1.2016 od tomasd.

    Doplnit odpověď

  • 0

    14.1.2016 od romik-23

    RP-Tuning

    Doplněno:

    na RP jsem koukal taky, ale nemají homologaci :/

    14.1.2016 od Sicco

    Viz moje bejvalá R6

    14.1.2016 od romik-23

    Doplnit odpověď

  • 0

    14.1.2016 od Kamikadze-Ace

    pokud chceš jen koncovku tak já mám na R6 Leo Vince, svody série cena koncovky je za cca 9tis kč co jsem koukal naposledy :)

    Doplněno:

    Mrknu, díky :)

    14.1.2016 od Sicco

    Doplnit odpověď

  • 0

    14.1.2016 od 00Pavel

    No popravdě můžeš si koupit krásnej homologovanej vejfuck, ale dokud ti ho neschválej do velkýho TP tak seš na STK v prdeli i kdyby byl nejhomologovanější, takže za mě doporučuju: koupit jakejkoli vejfuck, kterej se ti líbí a na stk buzeraci si tam dej originál. já to praktikuju stejně.mám supr zvuk od dominátora a na stk tam hodim originál.

    Doplněno:

    Hele nevim, píšu jak pochodil kámoš s Rjedničkou, vyhodili ho z technický přestože měl homologovanou Yošimuru a řekli mu že to nemá v TP tak smolík, do závad napsali, hrubý zásah do výfukového potrubí.

    15.1.2016 od 00Pavel

    Originál právě nemám a nechce se mi ho zbytečně kupovat za 2tis aby mi ležel v garáži.. v TP být co vim zapsaný nemusí ne? to bych tam pak zapisoval blinkry a kde co všechno co má Ečko, ale není origo

    14.1.2016 od Sicco

    Doplnit odpověď

  • 0

    14.1.2016 od ..Roko..

    Keci, jak zvon. Homologace je pro daný typ motocyklu a na STK ti můžou dát maximálně pusinku. Proto je homo karta, jako doklad, že dané E na výfuku se vztahuje ke konkrétnímu motocyklu. Takže kup novej výfuk s E + homokarta a STK úplně vklidu.

    Doplněno:

    No nevim, kámoš má Yošimuru a od technický ho vyhodily i když měl homologaci, prej není to ve velkým tp a tak je to zásah do výfukového potrubí. Možná k tomu neměl ty různý karty, tak nevim, ale jen E na výfuku určitě nestačí, musí na to bejt papír

    15.1.2016 od 00Pavel

    Doplnit odpověď

  • 0

    16.1.2016 od kokoška.

    Napadlo me tohle + sehnat homokartu
    http://www.motorkari...r6-03-05-855451.html

    Doplněno:

    Já mám ale rok 2009

    18.1.2016 od Sicco

    Doplnit odpověď

  • 0

    18.1.2016 od Sicco

    Ještě jsem našel v inzerci toto
    Akrapovic

    Jako pořád je to dost peněz, jde sehnat za 13tis nejméně takže tohle je slušná cena za kvalitní výfuk, hold rozmýšlení bude fakt těžké

    Doplnit odpověď

  • 0

    18.1.2016 od ST4Marc

    Jo jak psal kolega 00Pavel: na TP přehodit originál... taky mě to čeká tento týden... teda až mě sníh pustí na TP...

    Doplnit odpověď

  • 0

    13.4.2016 od gabri88

    Tak cos nakonec vybral? Pro inspiraci

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist