globalmoto_duben_nolan




Vybrace řídítek ?

Odpovědí (12)
  • 0

    16.4.2018 od tomasNJ

    ...vibrace...

    Doplnit odpověď

  • 0

    16.4.2018 od Petr_TA

    Mám Advíka a můžu potvrdit že na rozdíl od Transalpa má BMW vybrující projev motoru.....
    Mě to neobtěžuje ba naopak je to specifická vlastnost boxeru která se mi líbí
    Zkus vyzkoušet jiný GS jestli ty vybrace jsou stejný takhle se to špatně posuzuje .
    Transapla jsem měl a je to super motka ale poněkud bezpohlavní oproštěná od vybrací a jakéhokoliv projevu ........
    Neříkám že je to špatně - spoustě lidem to vyhovuje
    BMW je fakt specifickej stroj jak motorem tak podvozkem a né každému sedne

    Doplnit odpověď

  • 0

    16.4.2018 od nemecekj

    mám jej 6let a ničeho jsem si nevšiml ! Jedíně když při podřazování se hodně přidá, tak se celé moto naklání a při vyšších rychlostech to může i vyděsit toho kdo s tím nepošítá.
    Napadá mě jedině nevyvážené kolo, jinak nevím.

    Doplnit odpověď

  • 0

    16.4.2018 od Tekra

    Mám druhé starší BMW R 1200 GS Adví...a žádné vibrace řidítek jsem nepociťoval...pokud to prodejce nedá do pořádku, vyber si jiný kus.

    Doplnit odpověď

  • 0

    16.4.2018 od jouda1

    taky mám advíka a žádné vybrace nepozoruji

    Doplnit odpověď

  • 0

    17.4.2018 od DragStarJarda

    Mám GS 1200 adventur třetí rok, loni na podzim jsem měnil nové přední pneu a mohu říci že mě vibrace řízení nemile překvapili při novém (obutí) "ochlupacení" předních pneu, ale po ujetí 300 km, vše ok.
    To že se boxer naklání při zvednutí otáček mírně na stranu na místě, to je snad jasné každému, kdo tuto motorku vlastní!?

    Doplněno:

    O boxeru je to jasné i těm, co motorku nevlastnili ani nevlastní ;)

    17.4.2018 od Skrunch

    Doplnit odpověď

  • 0

    18.4.2018 od hasjan

    Také žádné vibrace na řídítkách necítím.

    Doplnit odpověď

  • 0

    18.4.2018 od Tiger_800XC

    Transalpa jsem měl, výborná motorka, ale slabý výkon motoru. Na GS žádný vybrace řídítek nepozoruji a výkon motoru je super

    Doplnit odpověď

  • 0

    21.4.2018 od xavier

    Vibrace jsou normalni a za chvilku o tom ani nevis...mam 4-te bmwGS a meli to vsechny, ale je to citit spis po presednuti z japonce, ted uz to taky nevnimam. Mozna prvni jizdu po zime :D

    Doplnit odpověď

  • 0

    23.4.2018 od RT01

    Zdar jezdím na GS dost hodně ale nějaké problémy s řidítky tam nejsou.

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.4.2018 od DOLIK

    Jemne vibrace jsou ale je to GS tak mi to nevadí

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.4.2018 od Walda77

    Zdar. Také mám advika. Vibrace jsem cítil když jsem měl málo dofouklé přední kolo, ale po dofuku vše v pohodě. Tak doporučuju konktolu tlaku v pneu a vyvážení. JInak vybrace fakt normální nejsou!
    Držím place a kde jsi kupuješ?

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist