bmw_r1300gs_cartec




Kam to patří?

  • 0

    16.11.2017 od sokol123

    Zdravím Vás, motorkáři.
    Jsem, nováček nejen tady, ale letos i poprvé na dvou kolech. Včera jsem se tedy rozhodl, že se připravím na výměnu řetězové sady u svého bandita, r. 2003, aby byl na příští rok vymazlenej. Po demontáži krytu na mě vypadlo to gumové něco s kovovým kroužkem. Když jsem to očistil, stejně mě nenapadlo, kam to dát, snad jen na jediné místo - na tu osičku od spojky (asi vypínání) směrem k motoru, protože tam tak nějak sedí - kde to ale nebylo, protože mi tam zůstala a byla strašně špinavá. Některé rozměry toho "něčeho" jsou: Vnitřní průměr toho kovového: 65, délka 18. Guma: vnější průměr 25 toho většího, šířka většího 9, menšího taky 9, na menší průměr jsem zapomněl....viz fotky. Na té osičce se mi to ale zase tak moc nezdá, dřel by o to řetěz nebo by tím asi točil. Neví někdo, kam to patří? Možná to tam je jen aby se čistil řetěz, možná tam tam ani nepatří.... Budu rád za každý nápad, děkuji předem....

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    16.11.2017 od 6573

    ...asi to někomu vypadlo při demontáži/montáži nádrže-je to část k uchycení nádrže v místě pod sedlem

    Doplněno:

    Díky moc, je to přesně ono - teď jsem se na to byl podívat. Na partsdepot jsem koukal na všechny možné věci, ale nádrž mě nenapadla. Dokonce tohle uložení tam nemám, ale nějaké samodomo, protože originál se roky motal jinde. Ještě jednou díky moc!!!

    17.11.2017 od sokol123

    ...dost rádo to při manipulací s nádrží vypadne.Jednou jsem to hledal hodinu.Pokud to někdo doplnil/nechybí ti to/,je to O.K.Pokud to chybí,je nebezpečí,že se uchycení nádrže pokazí.Jinak jsou tam 2x šroub,2x vymezovací"trubička"-váleček a 4x guma /2x2ks/

    16.11.2017 od 6573

    Mam nocni, tak se hned rano vlitnu podivat do garaze. Kdyby to bylo ono, tak je to super - bylo to tam ale roky, protoze to bylo zahnojeny stejne jako cely ten prostror pod krytem....zitra dam vedet

    16.11.2017 od sokol123

    Doplnit odpověď

  • 0

    16.11.2017 od Mirekdoda

    sokol123:
    nevím, kam přijde ta guma, ale ten kovový váleček bude distanční sloupek pod jeden ze šroubů krytu řetězového kolečka. Už nevím pod který, ale poznáš to snadno.

    Doplněno:

    Vim co mas na mysli, koukal jsem na partsdepot a ty vymezovaci krouzky tam mam, tohle je navic z jineho matrose....

    16.11.2017 od sokol123

    Doplnit odpověď

  • 0

    16.11.2017 od JiriBN

    Na té vypínací tyčce to nemá být viz.
    http://www.partsdepo...ndit+2000-2003/3458/
    Koukni zda to není součást toho vypínacího mechanizmu co je přišroubovaný na tom víku (krytu ) řetězového kolečka.

    Doplněno:

    To nebude, rano jsem to hodinu koumal na tech strankach a pred praci jsem to sel vyfotit a zkouset kde to muze byt, vyslo mi jen tohle. Podle patrsdepot tam mam vse jak ma byt, tohle proste prebejva.....uvidime co ta nadrz

    16.11.2017 od sokol123

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist