bmw_r1300gs_cartec




Oprávněná reklamace?

  • 0

    22.7.2015 od Ricardo-cz

    Zdravím. Potřeboval bych poradit. Koupil jsem 1200 GS 2005 od firmy co prodává moto. V půlroční ,,záruceˇˇ asi po 4000 km mi začalo rachotit v převodovce. Podle teto firmy je pouze převodovka hlučnější... Zřejmě odešlo nějaké ložisko. Prý je to pouze opotřebením. Nabídli mi opravu na moje náklady. Je to v pořádku??? Díky za podněty

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (7)
  • 0

    22.7.2015 od Bramborovy_kral

    zeptej se jich zda jim stoji zato aby tento podraz od nich byl vyvesen na netu+ si inicioval čoi...dej si pozor na sliby,budou hrat na cas,tzn vsechna vyjadreni mej na papire s datumem a podpisem+mej u sebe nahravaci zarizeni

    Doplněno:

    není to nová motorka....ve smlouvě bude uvedeno že se jedná o stav odpovídající stáří a stavu najetých kilometrů.

    22.7.2015 od ja1

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.7.2015 od Slávek-TDM

    U 10 let stary motorky se jedna o zavadu zpusobenou beznym opotrebenim. Bez sance vyhrat pripadnej soudni spor. Pulrocni zakonna zaruka na pouzity zbozi je sice hezka vec, ale realne je vlastne k nicemu, protoze na bezny opotrebeni se nevztahuje.

    Doplněno:

    ano je to v pořádku.

    22.7.2015 od ja1

    Naprosto souhlasím, minulý týden mi odešlo ložisko u převodovky, volala jsem do motobazaru, zda se stahuje na to reklamace a řekli mi, že to je opotřebením (motorka stará 11 let), ale jestli chci, tak mi to můžou na moje náklady opravit...

    22.7.2015 od tynas4

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.7.2015 od radim2

    A co když je to zkrytá závada? Kdo chce ať si to cvaká sám já bych se rval co to jde.

    Doplněno:

    Kdo mluví hned o soudu?

    23.7.2015 od radim2

    Prohranej soud něco stojí. Aby jsi tu opravu převodovky nezaplatil 2X!

    23.7.2015 od alfonzo

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.7.2015 od stassek

    Já bych chtěl opravu - materiál na tvé náklady, práce na jejich náklady, nebo naopak. Bratr kupoval auto taky s takovou zárukou a a musel po pár měsících přetěsňovat motor a fungovalo tak právě takto (práce bazarník, materiál on). Přijde mi to jako fér kompromis.

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.6.2016 od deník

    Hmm , je to 10 let stará mašina , záruka na ní byla ukončená před 9ti lety , kdo chce záruky ať si koupí novou. Těžko může někdo chtít aby nějaký prodavač ojetin držel záruky za něco , co nedotáhli ve fabrice. A další věc - ani Lenin nebyl věčný , jak nán tvrdili. No to je prostě riziko nákupu ojetiny.

    Doplnit odpověď

  • 0

    20.7.2016 od honzapopelka

    Určitě... po tolika letech je na řadě výměna a těžko se dá uhnat reklamačka.

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.9.2016 od PetrPěňa

    Kdyby to byla skrytá vada, tak mu to nezačne rachotit až po 4tis km..... Kupuji si použitou věc, která už má něco najeto, tak s tím prostě musím počítat!!!! Něco jiného by to bylo kdyby se to stalo po pár dnech....

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist