bmw_r1300gs_cartec




Padací rám

  • 0

    15.8.2017 od Surovec

    Ahoj. Potřeboval bych chytrou radu. Chtěl bych si pořídit přední padací rám na Kawasaki vn 900 vulcan rok 2006. Má to plotny a tak nechci riskovat drahý rám který by tam pak třeba nepasoval. Má s tím někdo zkušenosti? Jde mi hlavně o ty plotny, jestli to nebude problém. Nebo je lepší něco vyrobit ? Díky za info.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 2

    16.8.2017 od zain1

    Ahoj. Všechny rámy, které jsou určeny na VN900 počítají s plotnami. Je to vidět na obr. výše. Jinak já kupoval ten první. Je od Highway Hawk a kupoval jsem ho ve Vrbovce. Cena je tedy brutál, ale sedí perfektně. Montáž na 10 min. Jsou u toho i šrouby. Líbil se mi ze všech možností nejvíc. Dělají ho i v černém matu. Pak je tu ještě výrobce, který to dělá u nerezu, což je také zajímavá varianta a cena je přijatelnější, ale mě se nelíbil tvar. Myslím, že to vypadá jako na druhém a čtvrtém obrázku. Ten poslední je myslím od Fehlingu. Tam mi vadly ty dodatečné vzpěry. Tak asi tak....

    Doplnit odpověď

  • 0

    16.8.2017 od kubacech

    Nestačilo by ti jako odpověď kouknout na google na fotky? Zdá se že je až před plotnama.




    Doplněno:

    Ahoj.
    Díky moc za odpověďi. Teď už to bude hračka. Měl jsem nejistotu za takový prachy.
    Tak někdy na cestách ahoj.

    16.8.2017 od Surovec

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist