globalmoto_duben_nolan




Suchá svíčka

  • 0

    20.7.2017 od _Ezekiel_

    Zdravím, moje kawa za jízdy zdechla a od té doby nejede. Do doby než zdechla, šla kawa výborně. Vyčistil jsem karburátor, vzduchový filtr, kohoutek na nádrži a svíčka je pořád suchá. Roztlačit ani nakopnout nejde za žádnou cenu. Svíčka háže pěknou jiskru. Na netu jsem našel pár podobných případů, ale nikde žádná rada, jak to opravit. Nevíte někdo, co s tím? Díky

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    20.7.2017 od Jirkacbx

    Taková banalita.
    Zkontrolovat,kudy má a musí týct benzín do motoru a vše prověřit.
    Dnešní benzín už není čistý benzín jako za dob našich tátů a dědů,moc bio složek a víc problémů.
    A filtr nad kohoutkem v nádrži jsi čistil?Případně další elektronický kurvítka a vymoženosti při cestě benzínu z nádrže do motoru.

    Doplněno:

    Ano, filtr nad kohoutkem jsem taky čistil. A co myslíš těma el. kurvítkama?

    21.7.2017 od _Ezekiel_

    Doplnit odpověď

  • 0

    21.7.2017 od Medved

    V plovakove komore karburatoru benzin je? Pokud ano, asi je ucpana tryska. Pokud ne, je spatny jehlovy ventil, zasekly plovak nebo ucpaneho neco jineho mezi benzinem v nadrzi a plovakovou komorou.

    Doplněno:

    Štíplej píst zas tolik nemá vliv na to,že ti do motoru nejde benzín.A jelikož je to 2takt a karbec,zas toho k ucpání tam toho tolik není.Zkontroluj ten přívodní ventilek,co vypíná benzín do plovákový komory,jestli správně funguje a případně i hladinu plováku.Je to jen lepší Fichtl,není moc důvodů,co by tam mělo zlobit.

    22.7.2017 od Jirkacbx

    Už vím, kde je chyba,, je štíplej píst, jsem sundal výfuk a koukám, hrana pistu je štíplá....

    22.7.2017 od _Ezekiel_

    Ano, v plovákové komoře benzín je, když povolím šroubek u hadičky přepadu, tak benzín teče. Tryska je čistá, plovák je myslím v pohodě, když jsem to měl rozebraný, tak se hýbal volně... Ale když jí zkouším nakopávat, tak z výfuku divně pšíká (jen jednou za x kopnutí). Nemůže být chyba v klapkách?

    21.7.2017 od _Ezekiel_

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.4.2022 od Dan135

    Zdravím, jak se to vyžešilo, kde byl problém? Děje se mi to stejný a vůbec nevim co s tim.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist