bmw_r1300gs_cartec




Nestartuje

  • 0

    20.7.2017 od Carolina00

    Dobrý den,chci se zeptat.
    Nechce mi startovat motorka,mám Hondu xr 125.
    Když už se mi jí teda podaří nastartovat,rozjedu se a po chvíli chcípne.
    Sytič jsem zkoušela přendavat různě. Ikdyž jsem ho zapla,chytla třeba na poprvé,ale moc dlouho neběžela a zas chcípla.
    Můžete mi prosím poradit?

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 2

    20.7.2017 od Medved

    tezko na dalku radit, muze to byt cokoli. V zasade motor potrebuje tri veci: benzin, vzduch a jiskru. Pokud se ti to obcas podari nastartovat (se syticem) jiskru to asi dava. Tak bych se zameril na benzin a vzduch.
    1)Kdyz to zkousis startovat a nejde to, zkus potom vyndat svicku a podivej se, jestli je sucha nebo mokra. Pokud je sucha, nejde tam benzin, pokud je mokra jde ho tam moc anebo je problem v elektrice (svicka nedava jiskru)
    2)Pokud je svicka sucha - nejde benzin, muze byt neco ucpaneho mezi nadrzi a motorem - kohout na nadrzi, palivovy filtr, tryska v karburatoru.
    3)Pokud je svicka mokra, muze to byt opet neco spatne v karburatoru - vysoka hladina, deravy plovak. Anebo svicka nehazi jiskru - spatna svicka nejcasteji - ale to by ti nechytlo ani s tim syticem.

    Moje rada - dej to nekomu, kdo o tom neco vi.

    Doplněno:

    zbytek nechavam tobe

    21.7.2017 od Medved

    Krucinal, jakmile se pta na nejakou blbost sedmnactileta buchticka, tak jsi ochota sama. No nic, mas muj hlas

    20.7.2017 od Slávek-TDM

    Doplnit odpověď

  • 0

    20.7.2017 od maspe

    Tipuju nedotekajicí benzín, bordel v karburátoru nebo elektrika.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist