globalmoto_duben_nolan




Problém se startováním

  • 0

    18.7.2017 od Xfanthom

    Neznám odborné pojmy,.. při startování blaty mam následující problém: Když tahám za startovací šňůru, tak se motor vždy převalí a zasekne a pak zase a zase než to vytáhnu na konec. Nelze tahat plynule, jak tomu bývá.. karburátor jsem nechal vyčistit kamarádovi, ale nepomohlo to ničemu. Nejradši bych to někomu poslal, protože já s tím stejně nic dělat nebudu, ale čím to může být? Ten motor je tak malej, že tam snad nemůže být tolik věcí k posrání? Jo a když vytáhnu svíčku, tak to jde úplně lehce.. ( vím kudy se tam lije benzín a tím to končí, takže spíš kdyby někoho napadlo co to může být.. ) Děkuji

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (1)
  • 0

    18.7.2017 od Indian82

    Tak bez svicky to vzdy pujde lehce, neni tam komprese. Je otazka jestli ti svicka haze jiskru, vytahnout, nechat faju, prilozit ke kostre a zatahnout, pokud nehaze, tak ocistit, nebo je chyba v elektrine. Snad, raci se zeptam, olej do benzinu davas? Dale podle navodu:
    http://www.motorkari...ader.php?cfile=xnpso
    Je pri demontazi a montazi karbecu kladenej duraz na utazeni, pokud je moc, poskodi se karbec.
    Startovani na stojanu, zatahnout sitic, dvakrat pomalu a potreti rychle a jedem.

    Doplněno:

    Tak to doporucuju komplet rozebrat, podivat se v jakem stavu je pist a vse uvnitr, jestli to chodi az tak spatne, tak se tam muze drit nejaky bordel, rez a podobne. Nevim jestli je nadrz plast, nebo plech, ale vyplachnout, mrknou dovnitr jak vypada, vysusit a postupovat s ocistou a promazanim komplet celeho motoru.

    19.7.2017 od Indian82

    Ona předtím jezdila, 2 roky byla ve sklepě a nešla mi nastartovat, tak jsem myslel že je někde smetí v nádrži, fouk jsem do nádrže mno a nastal onen problém. Ta komprese jak píšeš je taková, že to nelze na jeden zátah roztočit, ale jednou se to převalí a zasekne

    19.7.2017 od Xfanthom

    Ona předtím jezdila, 2 roky byla ve sklepě a nešla mi nastartovat, tak jsem myslel že je někde smetí v nádrži, fouk jsem do nádrže mno a nastal onen problém. Ta komprese jak píšeš je taková, že to nelze na jeden zátah roztočit, ale jednou se to převalí a zasekne

    19.7.2017 od Xfanthom

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist