bmw_r1300gs_cartec




škubnutí motoru

  • 0

    26.6.2017 od Tentum

    Ahoj Všem,

    chtěl jsem se prosím poradit, zda se jedná o závadu či vlastnost. Jedná se o MOTO GUZZI Griso 1100. Děje se toto, při jízde (na jaký koliv rychlostní stupeň).....zavřu plyn, abych brzdil motorem třeba před zatáčkou a pak chci přidat a motor prostě tak nějak škubne. Hlavně v zatáčce je to nepříjemné. Takže nevím, zda je to tím, že to je kardan a prostě "GUZZI" nebo je problém někde jinde???
    Jsou udělané ventily, synchronizce válců, nechal jsem vyčistit vstřikovače, je nový vzduchový filtr, v autorizovaném servisu byla aktualizována řídící jednotka. Lanka od plynu chodí volně....takže nevím...

    Děkuju Radek

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 1

    30.6.2017 od Tomi.

    Máš zkušenost s více dvouválci? Myslím, že je to jen o bezprostředním nástupu krouťáku a práci s plynem.

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.6.2017 od kubacech

    Měl jsem podobný problém.
    Opravilo se to při synchronizaci, kdy se odhalilo že mám vychozený ten plastový čep na tyčince co spojuje klapky, takže defakto jedna klapka se otvírala později a tím to bylo uškubané.

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.6.2017 od Jirkacbx

    A jaký benzín a na který benzince tankuješ?

    Doplněno:

    tu 100 tam dávám častěji, není v ní biolíh...

    26.6.2017 od Tentum

    ...jo zkoušel jsem ty klapky, vůli mezi sebou nemají.....

    26.6.2017 od Tentum

    Tankuju převážně na Benzině 95, ale někdy to střídám se 100...

    26.6.2017 od Tentum

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.6.2017 od SmallFishSGi

    Je to škubnutí ve stylu otevřeš pozvolna plyn, cukne jakoby se zahtí nebo prostě má jen ostrej nástup trhne a jede? Druhý případ je klasika pomůže vyladění vůle na plynu u heftu na minimum a podřazovat aby měl motor vyšší otáčky když už to jinak nejde, třeba ve vracáku tak pracovat se spojkou jinak je to ucukaný.

    Doplněno:

    Je to škubnutí ve stylu otevřeš pozvolna plyn, cukne jakoby se zahtí nebo prostě má jen ostrej nástup trhne a jede?

    No... tohle by mohlo být ono....tak jak to popisuješ

    27.6.2017 od Tentum

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist