bmw_r1300gs_cartec




Kawasaki ER 5 - problem se starterem

  • 0

    18.6.2017 od Housevire

    Zdravim všechny motorkáře, mám problém se svojí Kawasaki. Motorku jsem nastartoval přidal jsem nepatrnë plyn a motor zhasl - studený motor. Potom jsem motorku opet startoval a najednou přestal točit starter. Motorku jsem roztlačil a normálně jela. Vložil jsem na youtube video: Mám podezření na relé, ale nejsem si jist. Prosím o pomoc. Děkuji

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (8)
  • 0

    18.6.2017 od Rooks

    podle me baterka ale takhle na dalku se tezko hada

    Doplněno:

    Take mi to prijde, jen jei divne, kdyz jsem motorku roztlacil dojel jsem domu (8km), tak by se baterka aspon trochu dobila. Zkousel jsem hned po prijezdu znovu nastartovat a nic. Ani jedna otacka starteru. Ale zase mi nejde do hlavy, kdyz chci rozsvitit svetla tak mi zhasnou kontrolky a svetla se nerozsviti. Pro jistotu zitra dam nabit baterii

    19.6.2017 od

    Take mi to prijde, jen jei divne, kdyz jsem motorku roztlacil dojel jsem domu (8km), tak by se baterka aspon trochu dobila. Zkousel jsem hned po prijezdu znovu nastartovat a nic. Ani jedna otacka starteru. Ale zase mi nejde do hlavy, kdyz chci rozsvitit svetla tak mi zhasnou kontrolky a svetla se nerozsviti. Pro jistotu zitra dam nabit baterii

    18.6.2017 od Housevire

    Doplnit odpověď

  • 0

    19.6.2017 od Indian82

    Taky záleží jakou máš baterku, jak je stará, mohl ti odejít jeden článek a nemusí stačit ani ju nabíjet.

    Doplnit odpověď

  • 0

    19.6.2017 od _Michal

    Ja bych zkusil jinou baterku nebo zkusit kabely. Kabely ti potvrdí, ze je rele spatne nebo dobre.

    Michal

    Doplněno:

    Jak jako zkusit kabely?

    19.6.2017 od Housevire

    Doplnit odpověď

  • 0

    19.6.2017 od pannedra

    Tohle mi udelala GPZ. Zkus necim proklemovat kontakty rele treba sroubovakem. Okamzite se roztoci i se slabou baterkou

    Doplněno:

    Zkusit nastartovat motorku přes kabely baterkou z auta.

    Michal

    20.6.2017 od _Michal

    Tak v tom případě jednoduše řečeno je v haj..u startér. Taky tu mám jeden takovej kterej přestal točit

    19.6.2017 od pannedra

    To jsem zkoušel a nic. Přijde mi jako by motorka šla do zkratu. V momentě kdy spojim přívod (+) a přívod do starteru, tak vše zhasne. Když odpojim přívod od startovacího relé ke startéru a zmačknu tlačítko pro start vše zhasne a pomalu se kontrolky rozsvicují. To samé platí i když chci rozsvítit světla. Baterku jsem měřil a je Ok.

    19.6.2017 od Housevire

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.6.2017 od Katei

    Mě se toto stalo po pádu, kdy mi jednou startovala, jednou ne, po roztlačení taky naskočila... nakonec jsem to musela dát do servisu a byly to vysunuté uhlíky.

    Doplněno:

    Podotýkám, že vše ostatní bylo při proměření OK :)

    22.6.2017 od Katei

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.6.2017 od Martin.z.brna

    a co jsi na té baterce naměřil? v klidu a za chodu? to že ti při startování všechno zhasne je totiž ve většině případů znak toho že je ta baterka v háji.. zkus to napojit na kabely z auta a budeš mít jasno

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.6.2017 od Skořice

    jestli je slyšet třeba jenom cvakání starteru a jinak nic, máš slabou baterku :) kdyby odešla uplně a nebyla by tam šťáva, nedělá to nic. asi bych to msuela vidět/slyšet naživo. ale pochybuju, že je to relé
    hoď ji na chvíli na nabíječku a uvidíš. není moc dobře slyšet zvuk. ale mám zkušenosti, že to může bejt spousta věcí. jestli chceš, napiš mi zprávu

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.6.2017 od miguel323

    Batery vprdeli....

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist