bmw_r1300gs_cartec




blikání za jízdy ABS

  • 1

    29.4.2017 od riky009

    Ahoj, chci se zeptat, zda nemáte někdo zkušenost s blikáním ABS za jízdy? Po zimě jsem dnes vyrazil na vyjížďku a od nastartování hned začala blikat kontrolka, doufal jsem že se to po pár km srovná a přestane, ale nikoliv. Tak jestli s tím má někdo zkušenost čím to tak může být. Dík za info a rady. moto Yamaha FJR 1300 AS r.v. 2008

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 1

    29.4.2017 od Marťas33

    Zdar
    nedávno se mi to stalo, ale ještě s diagnostikou motoru včetně vypnutí a zapnutí budíků. Chvilku se to hádalo a pak už byl pokoj. Ještě jsem od té doby na tom nejel. Takže bych ty čidla asi zdemontoval a vyčistil. Nebo potom diagnostika.

    Doplněno:

    Nakonec to byl volny kabel na baterce. Trochu mi to zneprijemnovalo zazitky z jizdy

    2.2.2019 od

    Nakonec to byl volny kabel na baterce. Trochu mi to zneprijemnovalo zazitky z jizdy

    2.2.2019 od Marťas33

    Doplnit odpověď

  • 0

    29.4.2017 od pistapista31

    Doplněno:

    V jednoduchosti je krasa este, že mam obyčajne približovadlo :)

    29.4.2017 od pistapista31

    podla toho co som narychlo pozrel s prekladom tak test abs testoval donekonecna :)

    29.4.2017 od pistapista31

    Doplnit odpověď

  • 0

    30.4.2017 od Slávek-TDM

    Zmer napeti na baterii a poradne ji dobij. Nizky napeti jednotka ABS vyhodnoti jako chybu a vyradi ho. Na starych BMW standardni vec, zvlast pokud je uz trochu jetej startej. Ale nekdy staci i jen vyresetovat jednotku - viz ten videonavod.

    Doplněno:

    Ano, nízké napětí je ta nejčastější příčina . Většinou stačí ujet pár stovek metrů
    i s blikající diodou a vědomím že ABS nefunguje. Baterie trochu oživí
    a pak vypnit a znovu natoč motor - v 99% to bude OK ..
    Samozřejmě zvol opatrné optimum - máš studený motor a přitom
    je žádouci mít alternátor v otáčkách.

    31.10.2017 od Beemer-Beemer

    Doplnit odpověď

  • 0

    1.5.2017 od mzxy

    někdy stačí odvzdušnit soustavu, soused to neudělal ale hned jel do Inveltu a stálo to 3500,- kč

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist