bmw_r1300gs_cartec




nezvyklé zavíraní při zatáčení

  • 0

    19.10.2016 od Martin008

    Zdravím.
    Měl bych dotaz.
    Koupili jsme loni XJ6.
    Byla jako většina na trhu po bouračce. Našli jsme i podklady o nehodě.
    Opravena byla celkem obstojně. Při zkušební jizdě před koupí jsem cítil nejistotu z řízení a až moc zavírání řízení do zatáčky.. něco jako při studených pneu. Zjistili jsme, že majitel měl 1,5 baru v přední pneu. Dofoukli a zdálo se mi, že problém zmizel. Ale když jsi ji občas od přítelkyně půjčím, tak oproti moji FZ8 je to prostě nějak moc citlivý, jakoby na na kličkování ve městě fajn, ale při rychlejší jízdě do zatáček i po zahřátí pneu nejistota z předku zůstává.
    Moto byla bouraná na předek, ale vše vypadá vyměněné. Kolo šlo při nehodě až na svod výfuku.
    Nemáte někdo z XJ6 podobnou zkušenost? Nebo je to prostě jen nezvyk?
    Nebo že by byl problém někde v krku?
    A jakým způsobem případnou chybu zjistit?
    Děkuji za tipy a názory.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    20.10.2016 od Smartpit

    Nezvyk 😃

    Doplnit odpověď

  • 0

    20.10.2016 od McDavid

    Měl jsem se svojí xj6kou podobný problém, s tím že na jednu stranu šla líp než na druhou. Myslel jsem si že je to ve mě tak jsem to moc neřešil. Pak jsem ale musel jít vyměnit pneu a tak jsem zvolil ověřeného mechanika a kterým se už nějakej pátek znám. Projel se, a i když jsem mu nic před tím něřekl tak sám přišel s tím že jsou pohlé brýle a mašina je tuklá ze předu. bylo to tak málo, že normální smrtelník si toho ani nemohl všimnout, ale protože je motorka krátká a má hodně nízko těžiště a úhellhlavy řízení je dost malý, tak to mělo obrovský vliv. Ted po výměně gum a celkové repasi vidlic (u odborníků!!), je vše ok a při každém náklonu jsem pořadně vytlemený navíc konečně bez poser proužků Mrkni možná máš stejný problém

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist