bmw_r1300gs_cartec




Nejde najit neutral

  • 0

    19.8.2016 od Kroulas

    Ahoj, koupil jsem si suzuki dr350. Zda se byt v velmi dobrem stavu, jedine co me trapi tak je hledani neutralu u zahrateho motoru. Pri studennem je vse ok. Ale jakmile se chvilku jezdi tak uz nejde najit. Nekdo mi rikal ze by mohli byt ve spojce jinak opotrebeny spojkove kose. V cem by mohl byt problem? Pripadne nejaky dobry servis v okoli Litomysle? Dekuji mockrat.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    19.8.2016 od Slávek-TDM

    V prvni rade si zkontroluj vuli na pacce. 1-2mm u lanka je tak akorat. Vsadim se, ze kdyz trochu pritahnes packu, ze neutral najdes snadno. A jinak, tohle muze delat i vychozenej Bowden spojky. Zkus koupit novy lanko (teda lanko s i s bowdenem.

    Doplněno:

    ja1> to prece neni pravda, lanko neopisuje kruznici, ale jde pro primce. Takze pokud ma tahlo natoceny dopredu, zdvih bude o neco nizsi nez kdyz bude natoceny dozadu.

    22.8.2016 od Slávek-TDM

    táhu je jedno kde bude...páčkou vytáhneš 2cm lanka a stejný 2cm dostaneš na páku dole.. pokud nebude na konci dráhy. jestli vypíná spojka studená,pak je chyba jinde než v lanku a páčkách

    20.8.2016 od ja1

    taky se olej dělí podle specifikace a není stejný do auta a do motorky

    19.8.2016 od ja1

    a taky víš že jsou oleje různé specifikace a nejsou stejné pro auto a pro motorku

    19.8.2016 od ja1

    To samozrejme, kdyz je tahlo natoceny dopredu, omezi se zdvih spojky.

    19.8.2016 od Slávek-TDM

    Lanko jsme zkouseli, spojka bere uplne dole. Jeste ceho jsem si vsimnul tak ze mam tu packu u převodovky trochu prihnutou dopredu, myslis ze by to mohlo mit vliv na delku chodu spojky? Jeste nas napadlo posunout spojku o jeden zub, aby mela packu vetsi rozsah. Myslis ze je to dobry napad?

    19.8.2016 od Kroulas

    Doplnit odpověď

  • 0

    19.8.2016 od ja1

    klidně to múže dělat i nevhodný olej...tam je vhodný 15w50

    Doplněno:

    taky můžeš kouknout jak vypadají plechy mezi lamelama ve spojce,zda nejsou vyhřáté

    19.8.2016 od ja1

    to záleží hlavně na klimatických podmínkách...jinak teplo je na severu a jiný teplo v africe...myslíš že měrku dávají jinou??

    19.8.2016 od ja1

    U merky oleje mam treba ale predepsano 10w40 od vyrobce.

    19.8.2016 od Kroulas

    je to vzuchem chlazený motor a ten se více hřeje

    19.8.2016 od ja1

    15w50? To je pro me docela novina. Vsichni mi rikaji 10w40

    19.8.2016 od Kroulas

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist