bmw_r1300gs_cartec

Téma: Mišuge vítěz Majkl31

8.5.2009 v 19:34
Tak a je to za náma. Musím říct, že vyhrál Majkl a to tak že s přehledem holt je s tou motorkou jedna ruka. V pvním téninku tam Majkl bouchnul 2.24 ještě mě vometl před staďákem a sprostě ujel. Ani na mě nepočkal V druhé kvaldě to myslím Majkl zlepšil trošičku a pro změnu mi zase ujel Já to po 10 minutách zabalil nešlo mi to pral jsem se s tím nerozuměl sem si s tím nešlo mi to prostě a zajel jsem to za 2.30. Takže jsem se nekvalifikoval do první 50 mezi rychlíky a Majkl jo. Majkl jasnej vítěz bez debat. A Štěposek si brousil zuby na best of the rest kde konečně cejtil pohárek. Nejlepčí kvalifikační čas v rest byl 2.27 a z třech dní prospeedu jsem věděl že umim 2.25 říkal jsem si Štěpo že by i na vítězstí? Dawe02 o duhém místě nechtěl ani slyšet jinak že prej jsem mrtvej Homolka. Majkl se pěkně pochalpil v litrech startoval ze své milované 31 pozice po prvním kole byl 33 a dojel 27 což je super. PEPOUSI dejcháme ti na záda dělej něco . Pak přišel best of the rest startoval jsem z 10 místa třetí řada vlevo starty mi moc nejdou vyrazil jsem a propadl se myslím tak na 14 místo a po prvním kole jsem byl 4 první na dohled poradil jsem si z hajabusnou přede mnou a pak už to bylo celej závod já na 750 pak 1000GSXRK3 a Repsol novější (což byl kokot pardon to jak jel byl děs) dokonce jsem byl i první chvíli ale celej závod jsme se mi tři střídali byla to krása v posledním kole na cílovce jsem byl třetí repsol druhej dojíždíme jezdce o kolo zpět což byla Pitbulka (tímto jí chci poděkovat mě osobně moc pomohla) za cílem jsem střihnul repsola pak pitbulku v levy jestě K1 nějakou a pak už jsem si jel pro druhé místo na jistotu.

Závod paráda Majkl the best time 2.22.500 Já 2.22.700 nečekal jsem že v tom best of the rest tak porychlíme.

Moc velký dík všem za fandění a zájem o tento malej mišuge hec Jítě velké poděkování za medaile jsou nádherný Dawe02 hejčkej si tuto slečnu A velkou radost nám udělalo že i cizí lidi se nás ptali kdo vlastně mezi náma vyhrál dokonce se mě na to ptal i ten co vyhrál v best of the rest