Soutěž O nejhezčí kombinézu PSÍ má své vítěze

V sobotu 12. ledna byly v Tlumačově předány ceny nejúspěšnějším účastníkům soutěže o nejlepší grafický návrh kombinézy PSÍ. Vítěz si odnesl koženou bundu Sigma, cenou za druhé místo byly boty Daytona Journey GTX a bronzovou příčku pořadatelé ohodnotili závodními rukavicemi PSÍ Mach.

Soutěž probíhala od 27. července do 31.prosince 2012 a zúčastnilo se jí 692 osob. Smyslem soutěže bylo využít nově aplikovanou službu na webu nazvanou Designer, kde je možné si nakonfigurovat kombinézu dle vlastních požadavků na barevné provedení a výbavu.
Účastníci soutěže si mohli vybrat z 22 modelů kombinéz a nejvíce využívali model Racing GPpro, na druhém místě to byl model Racing Force a na třetím Jessi.
Nejvíce hlasů (1 945) získal návrh Honzy Grosse, na druhém místě skončila dámská kombi Fergie Lady v designu od Vladimíry Průšové (1 360 hlasů) a třetí Matěj Bublík, který stejně jako celkový vítěz pracoval s grafikou kombinézy Racing Force, nasbíral 1 194 hlasů.
"Jsme nadšeni bohatou účastí, množstvím navržených krásných barevných možností, výhercům gratulujeme a těšíme se, že tato služba našim zákazníkům i dále pomůže tvoření jejich individuálních modelů, které jim u nás v Tlumačově rádi ušijeme," dodává k výsledkům Monika Hubíková, obchodní a marketingová ředitelka PSÍ Hubík.