Highway Hawk soutěž s Yshop.cz

Portál Motorkáři.cz připravil ve spolupráci s Yshop.cz soutěž o poukazy na odběr zboží z nabídky Yshop.cz dle vlastního výběru. Stačí pouze zaslat e-mailem fotografie vašeho stroje, vybaveného doplňky Highway Hawk. O konečném pořadí soutěžních fotografií pak rozhodnou v anketě čtenáři serveru Motorkari.cz. Každý, kdo se soutěže zúčastní, získá kosmetiku MA-FRA v hodnotě 590 Kč.

Highway Hawk soutěž s Yshop.cz

Podmínky soutěže:

 1. Soutěže se může zúčastnit každý, kdo má na svém motocyklu namontovaných alespoň pět různých produktů značky Highway Hawk. Chcete-li se soutěže zúčastnit, zašlete alespoň 3 fotografie, z nichž na jedné je zobrazen celý motocykl a na dalších detaily všech namontovaných doplňků HWH. Společně s fotografiemi zašlete písemný seznam použitých doplňků a jejich objednací kódy, pod kterými jsou evidovány v obchodě Yshop.cz.
 2. Fotografie, seznam doplňků s kódy a svoje jméno, příjmení a adresu zasílejte na e-mailovou adresu soutez@motorkari.cz nejpozději do 5.6.2011 23:59.
 3. Každý soutěžící musí být schopen prokázat při převzetí výhry, že je majitelem motocyklu na fotografiích. Alespoň na jedné z fotografií proto musí být vidět čitelná SPZ.
 4. Soutěžící svojí účastí v soutěži uděluje společnosti A Spirit a.s. souhlas s využitím zaslaných fotografií k další propagaci značky Highway Hawk.
 5. Každý soutěžící obdrží po skončení soutěže sadu motokosmetiky MA-FRA v hodnotě 590,- Kč. Podmínkou je osobní odběr na adrese Vrbova 19a, Praha 4.
 6. Ze všech přihlášených motocyklů vyberou čtenáři serveru Motorkáři.cz hlasováním v anketě tři nejlepší stroje.  Jejich majitelé získají dárkové poukazy na odběr libovolného zboží z nabídky Yshop dle vlastního výběru. Soutěžící na konečném třetím místě získá poukaz na 2 000,- Kč, druhé místo bude oceněno poukazem na 4 000,- Kč, a vítěz může vybírat zboží za 6 000,- Kč.
 7. Čtenářská anketa bude probíhat na serveru www.motorkari.cz ve dnech 8. - 15. 6. 2011.

Vyhodnocení čtenářského hlasování o nejlepší přestavbu HWH

1. místo Martin - Chrudim - poukaz v hodnotě 6000 Kč na nákup Yshop.cz
2. místo Lukáš - Jičín - poukaz v hodnotě 4000 Kč na nákup Yshop.cz
3. místo Josef - Hořovice - poukaz v hodnotě 2000 Kč na nákup Yshop.cz

Ostatní soutěžící se mohou osobně dostavit do centrály Yshop.cz v Praze 4 - Braník pro kosmetiku MA-FRA v hodnotě 590 Kč. Je nutné mít občanský průkaz a foto motocyklu s sebou.

Hlasování ukončeno

 1. Hlasováno: 89x
 2. Hlasováno: 43x
 3. Hlasováno: 9x
 4. Hlasováno: 138x
 5. Hlasováno: 19x
 6. Hlasováno: 10x
 7. Hlasováno: 7x
 8. Hlasováno: 9x
 9. Hlasováno: 6x
 10. Hlasováno: 57x
 11. Hlasováno: 17x
 12. Hlasováno: 8x
 13. Hlasováno: 8x
 14. Hlasováno: 95x
 15. Hlasováno: 14x

Hlasování

Dotazník se zobrazí pouze přihlášeným uživatelům. Nejste bohužel přihlášení, tuto akci můžete provést v pravém horním rohu nebo se nově registrovat.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 3.15
Známkováno: 33x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Související firma
 • A Spirit

  Provozovatel internetového a kamenného obchodu Yshop.cz. Příslušenství: Arai, Dainese, AGV, Pirelli, Metzeler, Held, Highway Hawk, Rizoma, Alpinestars, R&G racing, Pinlock, Cardo a mnoho dalších značek.
Objednat reklamu
TOPlist