MZ Video by Martin Krátký

Na jaře jsme zveřejnili poměrně podrobný rozhovor s Martinem, ve kterém zmínil, že na letošek připravuje i některé zbrusu nové triky. Jak se mu dařilo, se můžete podívat na několika videoklipech, které při jeho trénování Martinovi kamarádi natočili.

MZ Video by Martin Krátký
Martine, letos se ti podařilo natrénovat jízdu po předním kole na sedáku, kterou zvládá v Evropě jen Maďar Zoltán Angyal, mistr světa ve stuntridingu 2007. Jak se to podařilo?
Tento prvek jsem trénoval téměř rok. Nejprve jsme musel přijít na vhodnou brzdovou pumpu, protože se brzdí palcem a je třeba mít v brzdě velký cit. Pak si projít také řadou pádů. Ty nejsou nic moc, když ležíte na zádech a motorka padá na vás, tak si dáváte hodně záležet, aby jste se nějak uhnuli. Jinak některé jiné prvky se dají zvládnou natrénovat během pár tréninku, ale těch moc není.Když už jsme u tréninků, jak se ti letos trénovalo a co připravuješ?
V součastné době se snažím natrénovat další světový prvek uvidíme jestli se mi to podaří.  Motocykly během tréninku střídám tak po 15minutách, protože se motory při pomalé jízdě moc nechladí. Trénuji většinou sám, občas o víkendu s Markem Matouškem a dalšíma lidma. Trénink s více podobně zaměřenými parťáky doporučuji, protože si vzájemně radíme a urychluje to naučení nového prvku. Jinak hodně pomáhá, když se trénuje nová věc, si celý prvek natočit na kameru a pak v klidu  prohlédnout. Mnohdy vám to pomůže, vidíte kde děláte chybu.Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.Objednat reklamu
TOPlist