Vilner Aprilia Stingray

Pro tuningové specialisty z bulharské tuningové firmy Vilner je třináctka zřejmě šťastné číslo. Krátce poté co se toto obávané číslo začalo psát v letopočtu, dokončili další povedenou přestavbu, a aby dokázali že fakt nejsou pověrčiví, změnili na Aprilii Tuono rovných třináct detailů. Výsledek opět stojí za pozornost.

Vilner Aprilia Stingray
Při šperkování interiérů luxusních aut si partička ze Sofie občas vzpomene i na motorky, a předvede svoje kreativní myšlení na nějakém zajímavém jednostopém customu. Z minulý rok stihli více či méně překopat tři modely: BMW F800R Predator, Ducati Monster a Triumph Speed Triple Buldog. Tentokrát si chlapci vzali do parády starší Aprilii Tuono 1000 R a změnili jí téměř k nepoznání.
Transformace z Tuona na Stingray začala u nového předního blatníku, pak designér postupoval přes světlo a malou kapotáž, do které jsou zapuštěné miniblinkry s LED diodami. Hodně si vyhrál také s vymýšlením bočních plastů, jejichž funkce není jenom estetická, ale i praktická, protože odvádí teplo od motoru. Agresivnější tvar dostal klín pod motorem i nádrž.
Celá motorka včetně rámu a výfuků dostala nový lak, a protože k němu moc neladila zadní lampa, nahradilo jí kouřové provedení. U Vilnera často pracují s fajnovou kůží, a tak si při dotváření povrchu Aprilky neodpustili malou vizitku alespoň na bočních plastech pod nádrží. Kouskem hnědé kůže přizdobili také zadní sedlo.
Z hlediska jízdních vlastností se změnila jenom délka zadní kyvky, a výkon motoru po úpravách Vilnera narostl o deset procent.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.20
Známkováno: 10x

Motokatalog.cz

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.faber_vespa_duben
Objednat reklamu
TOPlist