Moto Brilliance Cafe Racer

S cafe racery se v poslední době roztrhl pytel. Tenhle se však od většiny ostatních odlišuje. Nevytvořil ho renomovaný tým úpravců ve specializované dílně, ale sám jeho majitel a motocyklový nadšenec Geoff Rossi ve své garáži.

Moto Brilliance Cafe Racer
Pan Rossi je aktivním přispěvatelem na stránkách Ducati Sportclassic Forum, a tak ho při přestavbě motocyklu napadlo dát ostatním čtenářům možnost sledovat postup jeho prací. V průběhu měsíců vzniklo dlouhé vlákno příspěvků zachycující vývoj motocyklu od hrubého náčrtku až po první testy na silnici.
Ačkoli je základ z Ducati Sport Classic 1000 poznat na první pohled (i přes jinou nádrž a sedlo), není tenhle cafe racer tím typem přestavby, kdy na motocykl namontujete pár starých dílů a máte hotovo. Stroj byl naopak postaven úplně od nuly. Veškeré práce započaly u motoru z Ducati 1000 DS z limitované edice Paul Smart 1000. Rossi z něho odstranil elektroniku a nahradil ji dvěma karburátory FCR41.
Celá přední část motocyklu pochází ze Suzuki GSX-R, zatímco zadní kyvná vidlice a odpružení je z Ducati Super Sport 1000 DS. Ručně upravený rám si Rossi vypůjčil z Ducati 999.
Karbonové ráfky jsou od Black Stone Tek. Zadní rám, parádní ručně vyráběný výfuk a lak ve stylu Imola ze 70. let jsou dílem majitele. Geoff Rossi plánuje výrobu kitu pro zájemce, kteří by chtěli mít stejný skvost ve své garáži.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.17
Známkováno: 12x

Motokatalog.cz

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.faber_vespa_duben
Objednat reklamu
TOPlist