Výlet za Lochneskou příšerou

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

macekscott (2) napsal 29.03.2015 v 20:34

Dear Sir,

Tohle je velmi pekny ,barvite popsany cestopis.

Ano,Skotsko neni Anglie,ale stoji za to videt tuhle zemi a jeji krajinu.
Casti takove zeme se nedaji videt na kontinentu-,cesta z Inverness na Sky, Glencoe,Applecross,West coast pobrezi,sever Skotska-nadhera.

Neni to zdarma,pocasi vyzaduje dobre obleceni nebo dobre kryty motocykl,nejlepsi oboje a ani to obcas nepomuze.Na druhe strane se pocasi velmi strida,takze za chvili jsi v suchu.

Ziji v teto zemi nejakou dobu,projel jsem ji krizem napric a verim,ze pro Londoners je to neco extra.
Jen bych rad varoval pred nezvyklostmi,jako je stridani single a double silnice,kde clovek muze velmi lehce zapomenout,zda je na obycejne silnici nebo dvouproude-neco jako dalnice.

Take je dobre drzet nadrz naplnenou,v nedeli jsou zde mista,kde jsou benzinky zavrene a dalsi je pristich 40 mil.

Vsem,kdo se sem chystaji to mohu doporucit,nebudou litovat.

Vaclav Macek,Edinburgh

pupik (0) napsal 23.06.2010 v 00:43

Ahoj pane moc hezkej clanek mas fakt odvahu pokud se rozhodnes znovu vyrazit do skotska rad te uvitam ziju v Lochgelly u Edinburghu uz nekolik let.

Well-Being (7) napsal 23.06.2010 v 00:00

Statečný to chlapec.

Sinfected (0) napsal 22.06.2010 v 20:45

Super cestopis! Loni jsme tam byli autem a je to nádherná země. Na motorce by to byl sen, ale dost bych se bál levostrannýho provozu.

Jarin1 (2) napsal 22.06.2010 v 09:59

Ahoj, je to nádherně napsaný a výborný obrázky Anglie je opravdu nádherná země. Znám trochu okolí Yorku. Přeji spoustu šťastných kilometrů a mil.

Miko76 (0) napsal 21.06.2010 v 10:27

par rokov som tiez zil v Londyne a velmi podobnu cestu Skotskom sme absolvovali s priatelkou autom, a tak mas moj respekt ze si to dal na osminke :) Skotsko je nadherne, Edinburg rovnako, a dobre si urobil ze si sa vyhol Glasgowu, prechadzal som tadial a bolo to fakt na prvy pohlad neprijemne miesto... vela stastia

ottoson.k (3) napsal 20.06.2010 v 22:12

Pecka čtení

Pivko (85) napsal 20.06.2010 v 21:06

v levo ,to musí být zpočátku mazec!? .zatím to ještě zkoušet nebudu ,ale neříkám nikdy ,nikdy .Zdravím cestovatele valasek a rudirt ,chčije a tak každej čumákuje na PC a motorky v kůlně.

valasek (153) napsal 20.06.2010 v 09:46

Díky za inspirativní vyprávění. Rád jsem si ho četl ,projel jsem už kde co, ale z Anglie a jízdy v levo mám trochu strach . Přitom moje dcera žije také v Londýně a stále mne k návštěvě přemlouvá. I fotky máš pěkné, pokud se tam nakonec rozjedu, určitě na Loch-ness vyrazím také. I proto, že ta potvora má pro motorkáře slabost. Jak jsem se dočetl už 5.ledna 1934 se jednomu postavila do cesty.

rudirt (45) napsal 20.06.2010 v 08:05

Díky za pěkný cestopis. Máš můj obdiv k předvedeným výkonům
na 125-ce. Abych se Ti vyrovnal, pak bych musel tento výlet absolvovat " na otočku"
Ještě jednou dík a přeji další bezproblémové kilometry - pardon miles se kterými se zase podělíš!