Skotsko 2017

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Smolik23 (0) napsal 19.03.2021 v 07:25

Jako naprosto perfektní fotky. Byli jsme s přáteli také ve Skotsko a jak jsem se díval, tak jsme měli docela podobnou trasu. Jestli se nepletu, tak se jedná o Highland roud trip. Vím, že my jsme to jeli z Edisnbughu do Glasgow, takže jsme to celé objeli.

Pokud někdo nebyl ve Skotsku, tak vřele, ale opravdu vřele doporučuji. Smekám před lidmi, kteří měli koupená nějaká instantní jídla, jak byl níže příspěvek na https://www.hotovky.cz/. My jsme totiž měli marmelády a nebo to, co jsme si kde koupili.

Takže až to situace dovolí, tak opravdu doporučuji jet do Skotka.

Decado (0) napsal 15.03.2018 v 18:58

Taky jsem byl v srpnu 2017 ve skotsku, ale presne v druhe casti od Edinburghu na vychod (bohuzel ne na motce) pocasi mi narozdil od vas vyslo skvele. Mel jsem prevazne slunecno. Jestli nekdo planuje Skotsko tak doporucuju nejezdit do Edinburghu v srpnu je tam nejakej festival poulicniho umeni a jsou tam tisice lidi, ale jinak to mesto stoji za to (hrad je predrazenej a prohlidka tak na pul dne). Dal bych doporucil Stirling je tam Wallice tower s nadhernym vyhledem (cena 10 euro a urcite stoji za to) a urcite bych doporucil mestecko St. Andrew (meka golfu a nejstarsi golfove hriste na svete + krasne historicke centrum, plaze a nad west beach je opravdu krasna prochazka po utesu) nejkrasnejsi mesto co jsem videl. Za to urcite nejezdete do Dundee (prumyslove mesto a skoro nic tam neni az na jednu lod) z prirody bych urcite doporucil west lomond hill (nejvyssi hora provoncie five) je to tam uplne uzasne ale pocitejte minimalne s 5 hodinama nez vyslapnete nahoru a projdete to zpet okolo (okolo je to tam nej) a celkove kdo ma rad highlands tak east skotsko jasna volba.

carlos_sackal (-1) napsal 07.02.2018 v 11:14

díky za inspiraci - máme v plánu NC500 v květnu 2019. Pomalu okukuji co a jak.
Chci se zeptat - je potřeba upínacích popruhů na moto na loď z Amstru do Nových Zámků :)?
Díky, K

Radek2107 (50) napsal 03.12.2017 v 17:14

Snad se mi taky někdy zadaří navštívit Skotsko na motorce. Jezdil jsem tam přes rok, ale jen kamionem. Cestopis moc pěkný, stejně jako fotky.

Labus (11) napsal 30.11.2017 v 06:30

tak tenhle počin a hlavně destinaci vám neskutečně závidí. Pěkně napsáno. Fotky máte úžasný Škoda té slečny / paní že není víc v detailu, taková hezká a ty nás ochudíš

Frankie (728) napsal 22.11.2017 v 08:19

"Skotsko - tak tam jsem taky ještě nebyl"
A po přečtení by mě to i docela lákalo...pěkně napsáno, dobře se to četlo, díky za takovéhle cestopisy !

walaszek (44) napsal 22.11.2017 v 00:18

Zdravím a děkuji za kladné komentáře. Ohledně nákladů musím zmínit jednak spotřebu nabalené moto kolem 5 litrů(Na dálnici nedostala za uši a drželi jsme tempo kolem 120). Ale hlavně jsme náklady snížili rapidně díky stravě. Brali jsme z domu v podstatě plný topcase zakoupený na "hotovky cz". Stačilo pouze navařit těstoviny nebo rýži zakoupenou na místě a v rendlíku ohřát hotovky. Skvělá chuť bez umělých konzervantů(zní to jako reklama v bedně co?) Ale vážně dobrá volba, vřele doporučuji.

Doubek65 (-2) napsal 21.11.2017 v 21:28

Jste šikovní

kehaj (19) napsal 21.11.2017 v 19:29

Finč (89) napsal 21.11.2017 v 13:56

Skvělej cestopis a fotky

31081 (666) napsal 21.11.2017 v 13:00

mimo (20) napsal 21.11.2017 v 12:07

Pěkně napsané. Též jsem se jednou jel projel do Anglie a Skotska , ale jinou trasou (krom Skye). Je tam čarokrásně. Akorát Vás to přišlo nějak levně, jak jste to dokázali?

sweetM (28) napsal 20.11.2017 v 18:59

Moc pěkné a odvážné. Miluji články, které ve mně budí takovou tu závist, (myslím kladnou), když čtu a koukám na fotky, přivřu oči a mám představu jak to projíždím s pisatelem. Příště ať vyjde počasí. Jak je pěkně napsáno v závěru, cestování na moto to jsou neopakovatelné zážitky a nějaké počasí na tom nic nezmění.

janko57 (0) napsal 20.11.2017 v 18:19

Veľmi pekne opísané a spracované.

spike-cz (137) napsal 20.11.2017 v 16:56

Paráda.
Krásná práce, škoda tý vzdálenosti, tři týdny dovolené je pro mne mocvelký scifi, tak jen závidím a tleskám.

kuzmič (15) napsal 20.11.2017 v 13:21

Super výlet, moooc pěkné fotky...

valasek (153) napsal 20.11.2017 v 08:50+1

Parádní výlet Příště musíte určitě! navštívit i Edinburgh, nejkrásnější město Skotska. Takhle vypadá, když se den vydaří

jets (522) napsal 20.11.2017 v 08:22

Hezká destinace, hezký cestopis, hezké fotky. Akorát mě mrzí absence určitých detailů na fotkách, kdy na fotkách 10 a 21 naznačuješ, na fotce 29 už vysloveně lákáš, ale finále chybí

OndraF (38) napsal 20.11.2017 v 06:57

Úplně jsem si vybavil naši loňskou cestu. Počasí nám přálo víc, ale i ta slota prostě ke Skotsku patří a mlhavé opary mají svoje kouzlo - zejména když se na to jeden kouká v počítači a nemusí v tom jet