S řízky za Karpaty

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Meli (195) napsal 08.02.2010 v 11:05

Zdravim - krasne pocteni. Doufam ze to tam nekde taky trochu strejchnem az v lete pojedem dovcu. jen budu muset volit co nejvic asfalt, bo pojedou nejspis i silnice... jeste jednou oucta k cestopisu

Vočko. (0) napsal 14.01.2010 v 10:18

Zdar hoši, Tak koukám že jste si Ukrajinu pěkně užili a jsem rád že trophy team hodnotíte kladně. Pavel TROPHY TEAM.
Na webu máme videa z letošní Ukrajina tak se koukněte. www.trophyteam.cz

Brett (0) napsal 28.11.2009 v 23:48

Pěkný článek.Jinak doporučuji jezdit přes Užgorod, tam si o úplatek něříkají jak v Ublu. V Ublu stačí do pasu dolar, stejně si o něj sami řeknou Jo a koho štvou UA celníci, tak raděj ať nezkouší Moldávii

Daliss (24) napsal 18.11.2009 v 17:21

Waltr> se soustředím abych nespad, ne
to all> Díky všem za pochvalu, potěší
A ono se řekne, nic jim nedávejte. Ale když tlačí čas, tak co zrobíš? Nic.Zvolíš nejrychlejší cestu, že.

tobig (0) napsal 18.11.2009 v 09:37

Pěkné, čtivé Každopádně, coby jeden z "účastníků zájezdu" mohu říci, že jsem tam jel hlavně ze zvědavosti.. A rád se tam zase vrátím, ale chce to jinou motorku TDM ideální.. kdyby nemělo svody pod motorem, mělo větší přední kolo, kratší kvalty, větší zdvihy, širší řidítka a šusplech... plus pár jiných drobností...

Waltr (1) napsal 18.11.2009 v 02:05

Dobrý, nejlepší je fotka Dalisse v brodu...vypadá že jako Viki když ,,tlačí"
...a já sa přidám Neměli jste jim nic dát- s pozdravem Hrdinové od compu.

yhnatko (0) napsal 17.11.2009 v 21:42

Ukrajina - .
a) Colníkom nič nedávať, oni to na vás len skúšajú.
b) Eurá mi vo V. Bereznom večer po bankovej záverečnej (navečer býva colnica prázdna - rýchly prejazd) bola ochotná zameniť aj pani v pokladni na žel. stanici, len nevedela kurz, menil som potom (bez prirážky) v prvej reštaurácii, na ktorú som narazil. Žeby mi peniaze niekedy nevymenili v banke, na to si vôbec nespomínam.

czunik (4) napsal 15.11.2009 v 21:14

skvělý a jaro jsem tam-.---

kawa...pavel (101) napsal 15.11.2009 v 11:45

dobře napsaný a dobrej zážite, trochu závidím, ale na naháčkovi bych to asi nedal

Pivko (85) napsal 14.11.2009 v 22:17

Kurňa zas jeden pěknej cestopisek. Jechol´ bych tež,gospoda u napa na tyrski je muj domov.Až zaš kaj pojedětě dej tě vjeděď.

rrss (0) napsal 14.11.2009 v 03:50

Pěkný článek, hezké zážitky, jen těm kurvám na čáře nic nedávejte. Vy dáte a kdo jede po vás, pak musí dát taky.
Sám jsem to v létě projel bez problémů, na budce bylo vyvěšeno číslo protikorupční linky ve Lvově, ani jsem na něj nemusel hlavou ukázat, jen jsem se na něj dlouze zadíval... jasně, chce to ale umět rusky, pak si o bakšiš neřeknou.

devastator (-4) napsal 13.11.2009 v 21:30

(y nuda žadná vodka chorticija žadné diskošky v solotvině ... stěma celníkama ste to posrali...zbytečně to kazite dalším motorkařum ...

karmišelka (0) napsal 13.11.2009 v 18:23

mooooc pěkné čtení,jen tak něco jedním dechem nepřečtu kdo tu dojebal ten průměr?Nějakej pepík?

Tom3k (0) napsal 13.11.2009 v 11:17

Super přečetl jsem to celé, což se málokdy stává..

Medvědtigr (2) napsal 12.11.2009 v 21:34

Na hranicích jsou pěkný kurvy, byl jsem tam s kámošema letos v září a jen za to že jsme neměli nalepku cz(měli jsme cz na značce) tak chtěli za tři 100dolarů. Nakonec to stálo 80 a mohli jsme rovnou dopředu. Jo a ten jeden z nás jí měl tak se ho ten celník zeptal na lekárnu jestli jí má čerstvou a když řek že neví tak mu řek NO TAK VIDÍŠ! 100 A HOTOVO. Ale i přes ty úplatky je tam moc pěkně takže tam na jaře jedem znova

motoblb (0) napsal 12.11.2009 v 19:29

Já tu laťku 10e nenasadil,já neměl drobnější

crazy_doctor (8) napsal 12.11.2009 v 19:14

Až si pořídím Varadero určitě se tam také vydám. Dobrá inspirace a pěkné čtení.

Medvědtigr (2) napsal 12.11.2009 v 16:19

Pěkný článek a foto . Přeju Vám hodně dalších takových výletů!

Xixak (3) napsal 12.11.2009 v 16:11

hezky se to čte,suprově podané.Ale když čtu o těch cestách,tak na naháči bych si tam asi neštrejchnul.Nu,třeba časem změním oře.Každopádně,musí to tam být krásný,páč tam jezdí čím dál více lidí... hodně pohodových km