Vandr Saharou 2.0

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

rascal33 (0) napsal 26.12.2019 v 00:46

Jste blázni (chtěl jsem napsat ko*oti, ale nechtěl jsem být zbytečně sprostý). Každý jinak, ale oba! :c)) Jak jsem viděl ty dva pytle na sedle, tak mě oblilo :c)) Jsem rád, že jste dojeli v pořádku a ještě z toho máte tolik dobrých fotek a skvělý cestopis. Hodně štěstí do dalších případných podobných podniků (pokud jste teda ještě nedostali rozum :c)))

koozlík (2) napsal 31.12.2015 v 11:29

Syper počtení!! Díky a závidím

Babetta_Club (3) napsal 23.01.2015 v 16:33

Písku zdar

Rishor (0) napsal 04.01.2015 v 21:50

fantasticky cestopis = moc potešil, ďakujem

obdivujem tvoju mašinku...

cz_petras (3) napsal 22.11.2014 v 17:51

Tak tímto cestopisem jsi nasadil hodně vysokou laťku
Četl jsem to jedním dechem, některé pasáže předčítal nahlas osmiletému synovi. Třeba ten o té pouštní vánici a výletu pěšmo ... jste borci. Oba dva. Jo a fotky opravdu taky paráda.. Salute

callowsick (463) napsal 18.11.2014 v 10:26

suprový!

Kotumbeláč (2) napsal 17.11.2014 v 20:12

Tak to je pecka. Pěkné počtení. Jeden z nejlepších cestopisů

cechradovan (53) napsal 17.11.2014 v 09:51

Koukám , že jste jeli na pneu Haidenou scaut , patrně si taky ''užili''. Tyto pneu mám

rád , mám je na svých silničních kolech maji velice dobré vlastnosti,

na suché , mokré vozovce , šatolině , ale důrazně varuji před použitím v

písku ,štěrku ! Za prvé mají v těchto materiálech špatný záběr , ale co je

horší , je jejich příliš kulatý tvar , stačí malá vrstva písku a moto je nestabilní , kola se stále boří..

Pomůže upuštění , ale ve smíšeném terénu písek- kameny je to riziko

Článek moc pěknej

pernik92 (163) napsal 17.11.2014 v 09:31

cestopisy tady moc nečtu protože jsou většinou ze známých míst ale tento jsem přečetl rád a musím říci že patří mezi nej na celých motorkářích
skvělé a vtipné podání situací, svižně napsané bez žádných zbytečných keců okolo a prostě se to četlo samo
těším se na Saharu 3.0

Anti (390) napsal 17.11.2014 v 07:26

Náhodou jsem objevil titulek tohoto cestopisu a napadlo mě:Kdo jede dobrovolně do pouště?A ještě k tomu na XT?Já si osobně vždy myslel že jsem teplomilný tvor,ale jen do jednoho krátkého výletu na motorce po Rhodosu.Smekám,na takový výlet fakt nemám...

ziki.xt (23) napsal 14.11.2014 v 09:33

Každý kdo zkusil zvednout naložený enduro při teplotách přes 40 stupňů ví moc dobře o čem je zde řeč. Je to někdy neskutečná dřina která ale stojí za to. Tvůj nick v záhlaví opět předznamenal nevšední čtenářský zážitek. Styl psaní,cit pro jemný humor odkazy kurzívou atd. Dík ti moc za to, že ses tady o to s námi podělil. Zdraví ziki

Roteman (10) napsal 13.11.2014 v 19:40

Skvěle, poutavě a s humorem napsaný cestopis. Moc hezké vyprávění. Rád si to přečtu, protože sám bych to nedal. Díky

FiZzeR (362) napsal 13.11.2014 v 15:29

TON-UP (23) napsal 13.11.2014 v 14:21

Cool...opravdu cool... respekt chlapi a super přístup k cestování na mašině, tak to má být.

kmart (2) napsal 13.11.2014 v 08:01

Chlapi, klobouk dolů, je to paráda, jak vaše zážitky, tak to počtení! Díky

Honzatuu (3) napsal 12.11.2014 v 21:39

super počtení a čtenářsky tak skvěle podaný že to nejde nedočíst.
oproti prvnímu cestopisu je tohle absolutní špička
Gratuluji brácho

alpin (1) napsal 12.11.2014 v 17:27

super počteníčko, je to hodně zajímavá země když našinec zná "jen" střední Evropu

SPIJKER (93) napsal 12.11.2014 v 13:28

Krasna prace..

31081 (666) napsal 12.11.2014 v 12:49

Superr

hAjPR (2) napsal 12.11.2014 v 10:46

Výborný počtení, ale hlavně cesta, líbí se mi váš přístup, pánové

KubaLC8 (29) napsal 12.11.2014 v 10:14

Uzasna cesta, hlasita zavist! treba na to jednou seberu obe sve koule a podniknu neco podobneho!

Vaccel (25) napsal 12.11.2014 v 06:20+2

Ahoj Motorkáři. Mockrát díky za super hodnocení.
@Kov: Máš pravdu, ty rizika tam jsou ,ale snažím se je minimalizovat a nebo být alespoň připravený. Vozím s sebou náhradní spojku, náhradní duše, ale i flastry a antipich. Oprava defektu na tři způsoby. A pod motorem přišroubovaný dvě ohromný montpáky. Kurty na připevnění bagáže jsou extra dlouhý, aby se s nimi dala přikurtovat motorka při odtahu. Ale taky třeba malinkatej multimetr a strartovací kabílky. Technické vybavení tvoří skoro půlku bagáže. O tomhle by se dal napsat extra článek. Prohledávám fóra na netu a všechny slabiny v podstatě odstraňuji předtím než se sami ozvou, viz denník motorky. Ale všechno se eliminovat nedá. Jak říká manželka "Já vím že jedno s tou černou mrchou přijedeš domů o dva dny dýl a budeš v tom mít motor z čínskýho skůtru, protože holt nebyly díly." Mám spoustu pravidel, kterých se za každou cenu držím. Třeba jako to, že sedačka spolujezdce musí být vždycky volná. To kdybych někoho, tady třeba Virgila, musel vézt pro pomoc nebo bez mašiny domů.
A z čeho mám strach? To jsou zlý lidi který bych tam mohl potkat. Na to nic nemám.

Kov (23) napsal 12.11.2014 v 05:19

Jak tak jdu zivotem tak cim dal vic vyhodnocuji rizika. Ja bych bez nejakeho zajisteni do pouste proste nejel. Taky proto ze neumim jako ty opravovat motorky. Cestopis je super poctenicko!

mkcz (18) napsal 12.11.2014 v 00:32

Perfektní! Takhle jsem se nezasmál dlouho Startování skůtra jsem četl několikrát. A po celou dobu jsem si říkal, že ten rukopis a styl humoru už znám... Jo, Vandr Saharou číslo jedna jsem doteď měl za nejlepší cestopis na tomhle webu, tak teď mám dilema

Bonaqua (14) napsal 11.11.2014 v 18:34

Paráda To nešlo nedočíst,smekám až k zemi.

keith. (2) napsal 11.11.2014 v 18:07

wooooooouuuu . Super kámo. spousta zážitků úhledně sbalených do cestopisu...fakt dík

iman (25) napsal 11.11.2014 v 16:37

Nedalo mi to a prihlasil som sa len aby som mohol dat za 1. Keby boli hviezdicky dam aj to. Pisatel je jednoznacne talent a zjavne nie iba v pisani. Dufam ze sa coskoro dockame nejakej podobnej sialenosti Hlavne vela stastia..

Hedwik (1) napsal 11.11.2014 v 14:13

Díky za pěkné čtení!

Bolek (16) napsal 11.11.2014 v 13:57

paráda, díky za sepsání!

TwoWheels (31) napsal 11.11.2014 v 10:20

Čumím z okna a představuji si jak se potím a všude mám písek. Kruci, já bych hned jel...
Pěkné čtení fakt pěkné

Předchozí