Pamír 2018 aneb Murphyho zákony v praxi

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

cunado (184) napsal 01.02.2022 v 19:47

Výborný, poutavý cestopis a neskutečná vůle se poprat s těmi všemi problémy na cestě

severnigee (2) napsal 19.05.2019 v 15:16

Velmi inspirující, udělám si podle cestopisu soupis závad a problémů. Na cestě potom budu případně odškrtávat. Dokud bude něco chybět, vím, že je vše o.k. :)
Díky za cestopis.

tazmanskyčert (8) napsal 22.04.2019 v 19:35

super, fotky pecka, zážitků kotel. Doufám že to budu mít snažší...

Kamikadze-Ace (3370) napsal 27.12.2018 v 17:06

nadherny cestopis a reseni technickych problemu 1*

Gugun (1) napsal 26.12.2018 v 14:35

...fakt dobry. Precteno jednim dechem, pekny fotky.

mates750 (0) napsal 26.12.2018 v 13:40

Super napísané a zážitkou plný kýbel. A KTM len predbehla dobu (bal by som sa ísť takuto cestu na moto vyrobenej po roku 2000) za chvíľu sa budu takto jedať všetky motorky... A je uplne jedno co stoja a aka znacka. Ak sa nebudete chcieť voziť okolo komína len v koncentráku z nazvom EU budete donútený kúpiť rocnik 1988 az 1998. Jediné riešenie ako stihnúť naplánované paradoxne napriek menšiemu výkonu...
No som sa rozkecal. Ešte raz super.

Mulis_75 (29) napsal 25.12.2018 v 11:29

Jste borci! Tolik nepříjemností a dali jste to

nikod (2) napsal 24.12.2018 v 14:08

Parádní cestopis. Krásné foto a těch nástrah po cestě, až neuveritelne.

Dody62 (0) napsal 22.12.2018 v 23:20

Masakr! Skvělej cestopis a ty zážitky - no hlavně, že byly silné
Klobouk dolů

Recky (0) napsal 16.12.2018 v 22:30

Respekt ...
Tohle zažít , chce řada z nás .

Aziz (19) napsal 12.12.2018 v 14:51

jednou jsi dole, jednou zas... ještě níž. Najít sílu se nevzdat je inspirující

massi (0) napsal 03.12.2018 v 12:36

Chlapi, klobouk dolů...

Vojtice (0) napsal 30.11.2018 v 12:51

Nádherný, parádní...neuvěřitelný!!!

umělec2 (10) napsal 27.11.2018 v 22:34

To se to fotí je-li co. Takže foto za 1*. Cestopis je chvalitebný, tedy víc než dobrý. Jen mi přijde nutný denní nájezd okolo 500 km jako poměrně značný. Ale jinak se to nedá stihnout za měsíc. Takže děkuji za cestopis i foto.

ficko (-1) napsal 27.11.2018 v 19:46

Paradně napsaný , cetlo se to samo.Díky že jsis dal tu práci.
Fotky super!

macro (0) napsal 26.11.2018 v 10:29

Citanie zaujimave,ale nedaval by som to do cestopisov,ale do fóra "ako servisovat KTM na dovolenke!". O Pamíre uvazujem na buduci rok. Cielov si dam menej aby som ich splnil.

urza (0) napsal 25.11.2018 v 22:37

No tedy... Musím říct, že jsem s vámi při čtení cestopisu opravdu soucítil. Jsem rád, že jste dobře dojeli a snad jste si smůlu vybrali na 20 let dopředu.

rafanvm (2) napsal 25.11.2018 v 18:38+1

Díky za parádní cestopis, super fotky a opravdu pestré zážitky. Jak psal Rosťa, vždy budeš vzpomínat na silný zážitek, i když není zrovna pozitivní. Jednou se tam chci podívat také a budu pečlivě vybírat parťáky, hlavně co mají za motorky

Marty_G (0) napsal 25.11.2018 v 07:48

v komentářích je snad vše napsáno a tak jen za mne díky, že jsi se rozhodl cestopis napsat a my jsme mohli tam tak trochu být také

Mig_35 (345) napsal 24.11.2018 v 20:14

Když jsem podesáté po sobě viděl prázdná pneumatika, hned jsem viděl, že na obrázcích uvidím Mitasku:)
Mitaska jako bezdušová neeee:(
jinak
Tadžikistán musím vidět.

Eso_Rimmer (383) napsal 24.11.2018 v 20:06

cestopisy prakticky nekomentuju. tady udelam velmi rad vyjimku. ze je to velmi ctive napsano a ze mas krasne fotky, to je jasna vec. pro me je tohle proste to prave. adrenalin, dobrodruzstvi, clovek dostane pres prsty a obcas obrazne i do huby, ale nevzda to. a o tom to je. zatnout zuby a kdyz uz clovek nemuze, zjisti, ze jeste desetkrat muze. mate zazitky na cely zivot a dostali jste se tam, kam se drtiva vetsina lidi nikdy nepodiva. doufam, ze pristi rok mi konecne vyjde to same preju mnoho stastnych kilometru a hlavne navratu. pecka.

frufruST (22) napsal 24.11.2018 v 15:53

Tak tomu říkám pořádný výlet. A ještě k tomu čtivě podaný. Super. Někdy se k tobě budu muset zastavit na rozumy, protože některé z tvých zážitků bych si rád odpustil :)

Dan66 (74) napsal 23.11.2018 v 23:13

Všichni účastníci mají můj obdiv. Nádherné fotografie a cesta, na kterou se nezapomíná. Cestopis to potvrzuje. Díky

Rosta-Fjr (3) napsal 23.11.2018 v 09:42

Pěkně napsané a byla by škoda se nepodělit... Víš jak to je, zážitek nemusí být pozitivní, hlavně když je INTENZIVNÍ!!! A to se očividně povedlo na 100%! Jo a k těm KTM, koukni se na to jinak, pokud budeš jezdit s klukama s KTM tak:
Za prvák, nikdy se nebudeš nudit, oni ty jejich stroje se o zábavu vždycky postarají!
Za druhák, vesměs to jsou pojízdné dílny a ti kluci tahají nářadí na všechno možné i nemožné! (což může být výhoda)
Za třeťák, umí opravit všechno. (možná proto, že to musí umět).

Jo a fotky se povedly, je aspoň na co koukat a udělat si představu jaké to tam je.

acnats (0) napsal 22.11.2018 v 20:43

Nádhera,nádhera,nádhera. Na tuhle cestu opravdu nikdy nezapomenete, je to až neuvěřitelné,že tohle vše jde zažít v jedné cestě. Ale určitě vás to posílilo tak,že už nic moc nepřekvapí na další.Snad).Díky za připomenutí cesty)

fidlimydli (319) napsal 22.11.2018 v 20:19

Super jako vždy.
Jets je jeden z mála, který má co říct nejen v diskuzích, ale hlavně v cestopisech.

Bohunka (13) napsal 21.11.2018 v 22:39

To snad není možné!! My jsme hranice Tadž - Kyrgyz.přejížděli o den dříve. Jeli jsme Pamír highway z druhé strany,ale v džípu. Zavzpomínala jsem a díky za to!! Super cesta!

Beauty (4) napsal 21.11.2018 v 22:28

Super čtení.
Vachánského údolí (wakhan corridor) stoji za to projet cely, protoze pak v dalce vidis uz Hidukus. Ta reka je Panj a v podstate jsi koukal na zacatek Amuradje, pritok do Aralu.
A Bartang valley mas na priste! Tam je jeste opravdovy Tajik.

jaro27 (78) napsal 21.11.2018 v 22:00

V jeden moment som už vybuchol od smiechu. Nie, že by to bolo smiešne, ale tak, jak sa strieda jin s jangom, proste už toho bolo dosť a musel som sa začať smiať. Je mi jasné, že mrzia nesplnené ciele, hlavne keď to nie je len nejaký týždňový výlet, ale ja osobne Ti ho (v dobrom) aj tak závidím.
Dole si si zúfal, že Ti nikto nenapíše negatívny komentár, chcel som Ťa potešiť, ale nie je čo skritizovať. Ale dal som Ti aspoň najhoršie hodnotenie, 5. Tak aspoň dačo.
A ďakujem za cestopis, je fakt dobrý a inšpiratívny, pre mňa aj aktuálne inšpiratívny.

mendosk (12) napsal 21.11.2018 v 21:52

Nejde o život ,ide o h*vno... Príbeh na knihu, skvelá partia , aj pri toľkých srackach ste si dokázali navzájom pomôcť a otom to je . Super fotky a ľudia okolo. Na to zle sa rýchlo zabudne a zostanú len príjemne spomienky. Ozaj a štátne zložky znova nesklamali ...

Předchozí
1 2 3