Expedice Apalucha 2012

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Georgik (76) napsal 12.09.2013 v 19:01

Chlapi, nic ve zlym, ale na Apaluchu jezdi otcove s detmi.

ziki.xt (23) napsal 07.05.2013 v 21:33

Moc hezky jste to dali chlapi, a ty fotky jsou úžasný. Přeji vám z každý štreky šťastnej návrat.

tatíkPé (9) napsal 03.05.2013 v 22:03

Fajně napsané a ještě k tomu supr fotky a určitě super zážitek.

kuliomario (0) napsal 03.05.2013 v 12:46

Roman> poslal sem ti odpoved primo k fotce, tak snad dorazila, kdyby ne, dej vedet ;) jinak podrobnosti klidne sem, aspon to tu chvili bude zit

RomanXX (14) napsal 03.05.2013 v 12:08

Kluci dobré počtení, jen mi tam trošinku chybělo to upřesnění. Alespoň kde je ta přehrada. Pak bych si našel to krásné místo s koupáním. Snad mi to napíšete. Jinak super cesta i parta.

Rubi (45) napsal 03.05.2013 v 11:39+1

Moc krásné fotečky.

Finč (89) napsal 03.05.2013 v 10:02+1

Fotky jsou hodně dobrý

FoxHunter (1) napsal 03.05.2013 v 09:50+1

Vsechno dobry, ale pod pojmem Apalucha (Chalupa) si predstavuju neco jineho.. treba my pod timhle nazvem jezdime tatove s malejma detma na vikendy napr do kempu..

kuliomario (0) napsal 02.05.2013 v 23:13

seikos> hehe, ty plochy sem si vsiml az ted, to snad nemam ani ja, co taky nerad moc zatacky, ale to jen z duvodu, ze se bojim kvuli bordelu, ze bych sebou jebnul, ale poserprouzek nevim, jak sirokej mam..

ten cestopis sem puvodne psal pro znamy, co o moto nemaj ani sajn a zadny passo apod by jim nic nereklo a uz sem to nechtel nijak prepisovat, takze sem si rekl, ze bude stacit mapa, kera je u toho cestopisu, kam sem se snazil zadat ta mista podle adres ubytek, tak snad to nekomu pomuze orientacne a jinak fakt, koho by to jo moc zajimalo, tak mam nekde to PDF s podrobnostma

seikos (975) napsal 02.05.2013 v 22:59+2

kulimario: no, když se podívám na detail té fotky a vidím tu megaplochu vyjetou na jeho zadní gumě, tak to očividně nebyl mistr zatáček Tak asi dopadl tak jak mu bylo souzeno.

Co se týče detailů cesty, až tak do detailu jsem to nemyslel. Jen občas zmínit jméno města nebo pasa, aby se člověk co se kochá cestopisem s Google mapou v druhém okně prohlížeče měl podle čeho orientovat

kuliomario (0) napsal 02.05.2013 v 22:48

seikos> k momentce asi toto: po ubytovani sem se vydal udelat par fotek, byla tam nadherna priroda a samozrejme zatacka hned u naseho ubytka, takze sem sel fotit projizdejiciho motorkare a asi se chtel predvest dys videl ten muj nadupanej fotak (Nikon S2500) a zklopil to vic nez chtel nastesti byl v poho a po parminutovym otrepani s jeho partou frceli dal

jinak co se tyce detailniho popisu, kde jsme spali atd, tak mam nekde PDFko s kompletnima informacema, kde, za kolik, adresu a telefon, ale to se do toho fakt nehodilo, ani nevim, esi to tam chci davat, pokud to najdu, at to trosku zustane tajemstvim, kudy se presne jelo Proto taky jen strucny cestopis pro svizne precteni bez nutnosti premyslet a proste jen pro relax, hlavne fotky a video na relax :)

edit: jen mi ted trklo, ze v mape cestopisu sou body priblizne podle tech adres ubytek, takze tak jsme jeli, do cestopisu sem nechtel psat zadny technicky ani adresny informace, to kdyztak reknu nekomu pres SZ apod, koho by to jooo moc zajimalo

AliFZS1000> hudbu sem nekde vyhrabal, myslim, ze typci se jmenujou 2CELLOS a jsou na YT, a potom ta jedna je z reklamy, co sem hodne moc hledal, Ludovico Einaudi - Divinere a pak myslim jedna od Linkin Park v piano verzi

seikos (975) napsal 02.05.2013 v 22:08

Jinak bych ještě dodal, že fotky jsou fakt nádherný. Jen co mě ale hodně mrzí, že prakticky vůbec není popsáno kudy se jelo. Jen ze jsem ve Švýcarsku u velikého jezera, nebo projeli městem a ubytovali se v ubytovně Člověk vůbec nemá představu kudy jste jeli. A kdybych nepoznával podle fotek GG, Stelvio, passo Pordoi (s tím upadlým motorkářem), nebo třeba Furka pass ve Švýcarsku, vůbec bych se v cestě neorientoval. Což se neorientuju ani tak

seikos (975) napsal 02.05.2013 v 21:19

Hele, řekni nám něco k týhle momentce:

Hnilda (36) napsal 02.05.2013 v 21:01

Zatím jen fotky a ty jsou super článek si ukládám a jak bude volno jdu číst

AliFZS1000 (21) napsal 02.05.2013 v 20:53

Parádní hudba k videu Původ???

mikni (103) napsal 02.05.2013 v 13:01

tak se mi to líbí, žádné zbytečné plácání,fotky jsou super, ještě jeden

kuliomario (0) napsal 02.05.2013 v 12:16

gio9> no jeste, ze s nama nejely pritulkyne, to by bylo jeste ruzovejsi

gio9 (30) napsal 02.05.2013 v 11:53+4

sory ,já to nedočet ...máslíčko,džemíček,vyspinkaní do růžova ... asi bych se zamknul,jet s váma

Opl (59) napsal 02.05.2013 v 09:44

kuliomario
Omluva,posléze mě to došlo...

kuliomario (0) napsal 02.05.2013 v 09:35

Díkec, počásko vyšlo fakt parádně a parta taky super, takže spokojenost, jinak to slovíčko expedice samozřejmě trošku ironie, nemělo to mít nějaký hlubší význam

Musigo (35) napsal 02.05.2013 v 08:55

Fotky nemají chybu...vyšlo i počasí. Takže luxusní motodovča.

Yevgen (3) napsal 02.05.2013 v 08:31

Super fotky, Diky!!!

Opl (59) napsal 02.05.2013 v 07:48

Pěkné,ale pod pojmem expedice si představuju něco jiného než takový výlet za roh a se spaním po penzionech a hotelích.
Každý však na to může mít jiný názor.V každém případě

-HARYS- (28) napsal 02.05.2013 v 07:31+3

Super!Paráda!Nádherné fotky,lepší jsem snad ani neviděl!