Alpy podruhé během 2 let

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

LADIS007 (20) napsal 18.06.2018 v 13:39

Super jsem si početl. Taky jsem kdysi jako mou první podobnou trasu jel s kámošem. Dokonce tenkrát na stejném stroji, tak mě to strašně potěšilo. Tyrolsko, Ander Matt, Livigno, Timmelsjoch, Ozval. ... jak kdybych se tam viděl. Fakt super.

majky72 (131) napsal 27.09.2017 v 11:46

Tiez cestujem sam tento rok najprv Polsko,Litva,Lotysško a potom ešte Madarsko,Srbsko,Kosovo,Makedonia,Bosna a Chorvatsko vždy sám a vždy som si to užil teraz ešte na vikend chcem vybehnut do Slovinskych alp a zasa sam. Ono je to vždy tak kopec ludi chce ist a nakoniec si najdu vyhovorku a tak to už ani neriešim jednoducho so poviem den dva pred idem niekam zbalim mapy a vyrazim, vyhoda ...planujem si trasu cestou, nik ma nemusi čakat ked fotim a ludia sa mi viac prihovaraju, pozvu ma na kavu napriklad, pristavia sa ked niečo hladam v mape, pomôžu za mňa asi najlepšie ist sam

tttvaroha (2) napsal 25.09.2017 v 08:07

jets- ubytování přes booking je dobrá věc v nouzi, ale není tam v 90% nejlepší cena. Maximálně sleva v prázdném luxusnějším hotelu. Pouzivam google mapy a mám vyhlídnuté třeba 2 ubytování s dobrou cenou a cestou se třeba ještě někde zeptám.

Liner (0) napsal 24.09.2017 v 00:52

Koukám, že jsme se mohli potkat v Albulapassu u stejnýho závodu cyklistů :D

Blázni z mnoha důvodu. Kolik toho vyjedou, ale dávat zavod za plnýho provozu, kdy cesta nahoru je hodne klikatá, neni skoro nikam vidět a frajeři jedou 3 vedle sebe..:D

A k tomu cela cesta nahoru bez svodidel... jsou lepsi passy :D

Vlašák7 (0) napsal 22.09.2017 v 17:33

Mužů potvrdit. Furka,Grimsel,Timmelsjoch, Adermatt vše mám projeto na motorce i na kole. Jinak mužů doporučit jeste Küthai, Nuffenen, Jaufenpass. Jinak když jseš v Söldenu tak muzes udělat kolečko ze Söldenu přes Küthai do Innsbrucku pak přes Brenner a na Jaufenpass a pak Timmelsjoch a zpátky Sölden. Je to 235 km

31081 (670) napsal 22.09.2017 v 09:48

Gugulek (14) napsal 22.09.2017 v 09:29

Paráda , ten samý problém s parťákem na cestu jsem řešil už 3 krát. Nakonec jsem jel pokaždé sám a po ČR na 4 dny a super. Zastavím kde chci a nikdo nekňourá.

Zombie81 (9) napsal 21.09.2017 v 08:27

Super! Já jel o týden později skoro stejnou trasu, jen v opačném gardu. Taky sám a byl jsem překvapený, jak to bylo pěkný. Zase nový rozměr cestování.

jets (522) napsal 21.09.2017 v 07:43-1+1

Je to krásné jak je cestování subjektivní, pro mě je zase Furkapass úplně top, pohled z Furky na Grimselpass je pro mě scenérie, která se mi nikdy neomrzí, pokaždé jsem tam viděl pobíhat sviště, je tam super silnice a pohledy na druhé straně jsou taky krásné. Na ubytování doporučuju booking.com, odpadne Ti hledání na několikátý pokus.