Tenerife na dvou kolech - pod horou s bílou čepicí

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

HejtmaMa (-4) napsal 01.08.2010 v 23:23

Jeste dodam, ze ta "druha" cesta zpatky je podle fotek uzoucka serpentynova silnice pres osadu Masca, a pokud tam nekdo pojedete pres cestovku Canaria travel nebo Fischer, tak vrele doporucuju se nejdriv ucastnit pondelniho okruzniho vyletu (Teide, vcetne lanovkou na vrchol, Puerto de la Cruz, Icod de los Vinos, Masca) s pruvodcem Borisem (slovak, super typek se super komentarema), pri kterym se jednak seznamite lip s moznejma cestama, ale hlavne i tim co je kde a co vlastne kde vidite. Vylet jsme meli za 49 EUR na osobu a rozhodne stal za to. Hlasky v serpentynach typu "Tak ted zavru na chvilku oci stejne jako nas ridic Diego" (serpentyna, pod nama cca 200m skala kolmo dolu) provazely celou cestu . Zaroven vam budou doporucovat Loro park, a ten je taky bomba, hlavne show s delfinama a lachtanama

HejtmaMa (-4) napsal 31.07.2010 v 22:11

Ja z Tenerife prilitnul dneska rano . Akorat jsem tam byl jen jako beznej turista, na pujceni motorky nebyly penize. Priroda je tam fakt luxus a i horsky silnice jsou na motorku jak delany.

rudirt (45) napsal 29.07.2010 v 20:45

Díky. Stručné a pěkné, Byl jsem tam v únoru 1997 a mohu potvrdit nádherný kousek přírody a skvělí lidé. V neposlední řadě super cena benzínu...
Přeji spoustu dalších zážitků a nejen na moto.
RUDiRT
P.S. Na srazu BMW v GaPa byl stánek tuším s názvem Tenerifa on bike.de s možností zapůjčení GS a RT. Víc nevím. RUDi