Gran Canaria 2018

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Lazyfucker (84) napsal 27.03.2018 v 22:34

Ahoj fajn cestopis jen dodam neostychejte se kdo tam mate namireno mrknout a napsat (i cesky) na www.canaryride.com organizuji letenky maji vlastni motorky atd. a je to sikovneho kluciny z Brna co rad se vsim pomuze, zije tam, tak to muze byt v hromade veci ulehceni

Meli (195) napsal 27.03.2018 v 18:36+1

Kdysi jsem byl na Lanzarote. Tohle je jiná dimenze. čumím na fotky s otevřenou hubou jak Kelišová... Moc pěkný Fotky, cestopis, nápad...

Destroyer (237) napsal 26.03.2018 v 20:49

mazec vynikajuci napad ste dostali. Dobry Rum za 1€ - boli ste to teda na Kanaroch alebo v raji? z cestopisu mi to totiz nieje zrejme

hofi01 (13) napsal 26.03.2018 v 20:43

Fajn článeček, podobnou myšlenku jsem měl v zimě též, bohužel jsem jí nezrealizoval..

Hnilda (36) napsal 26.03.2018 v 17:29

krasa mas muj obdiv tohle bych nedal na to jsem levej jedine ze by mi to nekdo zaridil smekam kamo

fidlimydli (319) napsal 26.03.2018 v 16:20

Fajn oživení.

rocker78 (13) napsal 26.03.2018 v 15:00

jeden z nejlepsich cestopisu ;)

super , hlavně Lišák

schebeck (8) napsal 26.03.2018 v 13:08

Targus -

Targus (430) napsal 26.03.2018 v 12:57

schebeck:

Pravidlo č. 1
Za VŠECKO může VŽDYCKY ženská.
Pravidlo č. 2
Pokud se úplnou náhodou, hrozným neštěstím, totálním nedopatřením, anebo záhadným spiknutím stane, že to ženská OBJEKTIVNĚ nemohla posrat, platí pravidlo č. 1

Víš, jak je osvobozující hodit na krk babě, která je vzdálená 9 tis. km, spálenou spojku v Kemerovu? A nebo kolizi s krávou v Permu? Anebo vydefektovanou dvojmontáž na tahači u Volgogradu?
Nevíš. Páč kdybys věděl, házel bys to na ně taky!!!
Ty se nádherně odreaguješ, rozmlátíš, na co přijdeš, vyvřískáš se, a než se doplácáš domů, baba vystydne. A na usmířenou uvaří skvělý bufet.

Jinak z cesťáku jsem zcela zklamán, páč jste nesehnali na Kanárech proslulou Džavu nebo aspoň Čízu a vůbec jste nezabloudili, nespravovali, ani nenabourali. Celý cesťák jsem se těšil, že přijdete o zálohu, a zas houno. Aspoň tu navi jsi mohl na hoďku vypnout, aby bylo vzrůšo!!!
Takže takové zásadní nedostatky v cesťáku nemůžou vůbec vyvážit nějaké pitomé fotky, u kterých jsem si kvůli Lišákovi (pravidlo č. 1) naslintal do klávesnice.

chevyr (3) napsal 26.03.2018 v 12:05

Pěkná dovča a super zážitky

gio9 (30) napsal 26.03.2018 v 09:44

super ,sympatickej humor a pěkný fotky ...

schebeck (8) napsal 26.03.2018 v 09:28+1

sekáčmagor - Kdybys nás slyšel mluvit cize, tak se takhle nezeptáš . Jídlo si objednáš, benzín natankuješ, rum je takový mezinárodní slovo a jinak nic nepotřebuješ.
jets - S Lišákem je sranda neustále Má svůj svět
Motorku jsme půjčili, jak jsem psal, v Motos Tivoli. Dáš na Google a vyjedou ti jejich stránky. Rezervaci je dobrý udělat doma, abys pak nechodil pěšky Občanku a řidičák (musíš ho mít alespoň tři roky si myslím) si ofotili až v půjčovně. Jo a připravili si doklad na výběr, teď nevim jestli to bylo 500 nebo 1000 eur z mýho účtu. Když jsme motorku vrátili, tak jsem doklad dostal, abych ho roztrhal. Ubytování normálně přes Booking a musíš koukat na ceny, jsou tam ohromný rozdíly. Prakticky za půl hodiny jsme měli všechno zařízený z obýváku z gauče.

Basset (4) napsal 26.03.2018 v 08:45

Díky za čerstvé zprávy z Kanárů - před časem jsme o tom uvažovali, tak fajn, že se můžeme takto nainspirovat! Vypadá to nádherně - a jako zkrácení zimy úplně super nápad! Dík!

jets (522) napsal 26.03.2018 v 08:21

wow, tady se krásně potvrzuje, že méně někdy znamená více. Krátký článek a přesto je v něm víc informací, zážitků a humoru než v některých několika stránkových cestopisech. Cestování s Lišákem musí být fakt sranda .
Ještě by se hodilo pár konkrétních informací pro pomoc těm, které jste inspirovali pro takový výlet, kde jste půjčili motorku, co je k tomu potřeba atd. Aspoň já bych to uvítal...

sekáčmagor (128) napsal 26.03.2018 v 05:43

Dobré zahájení sezóny a zkrácení zimy. Příští rok bych to rád vyzkoušel ale dá se to vše domluvit německy?Anglicky ani španělsky bohužel neumím...