Tour De SLovakia :)

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

-PJ- (-3) napsal 19.03.2014 v 17:10

Dik pani
Slovensko je pekny kraj, urcite to nebola moja posledna cesta okolo SVK, keby to clovek presiel krizom-krazom aj 10krat tak je co vidiet, len pravda je, ze je problem sa o tych peknych miestach niekedy dozvediet.
Kawadědek tesim sa na tvoj cestopis, ja som vela veci ani nespominal , o mnohych miestach sme sa dozvedeli az neskor, tak som zvedavy kde si bol ty

Kawadědek (3) napsal 19.03.2014 v 11:11

Ahoj. Čtu komentáře a jseš na tom, jako já předminulý rok. Jsou to Tvoje zážitky a tak jsi se chtěl podělit. Z mého minulého tripu po Slovensku (2012) jsem napsal cestopis, cesta se mi líbila a tak jsem ji zopakoval i v minulém roce 2013. Jel jsem obráceným směrem a co jsem napoprvé nestihl, to jsem dal napodruhé. A hlavně jsem se chtěl podívat na ten velký sraz motorkářů na Šíravě. Povedlo se. A dokopal jsem se k tomu, abych to i zapsal. Cestopis by mněl vyjít někdy v květnu. Za Tvůj jsem rád, protože je dobré vědět, co kde u Vás máte a co bych s velkým úsilím hledal na internetu při plánování další motodovolené. Měj se Ota

Dave-T5P (0) napsal 18.03.2014 v 01:32

Tak dobře, taky mě jako první napadla diakritika, ale na to s**e nakonec pes Upřímně, pro mě pěkně napsaný, pobavil jsem se a znovu jsem se utvrdil, že Slovensko je pro mě až moc dobrodružná země.. Cestopis hodnotím výborně, ale hoši, asi k vám letos zas nepojedu

Radek2107 (49) napsal 11.03.2014 v 19:08

Škoda těch háčků a čárek, jinak dobré. Já to přelouskal na třikrát, hlavně proto, že s kamarády plánujeme Slovakia Tour letos. Hodně bodů zmiňovaných zde bychom též rádi navštívili. Například Duklu, Kysuce a také nejvýchodnější obec Slovenska, Novou Sedlicu.
Takže přeji mnoho dalších kilometrů v pohodě a bez nehod.

Malp (11) napsal 10.03.2014 v 22:08

Snad první cestopis po hooooooooodně dlouhé době,co jsem po chvíli vzdal díky "způsobu psaní bez interpunkčních znamínek".-Ve spojení ze slovenštinou (která mě jinak problém nedělá) je to čtení na ...o .

-PJ- (-3) napsal 08.03.2014 v 16:03

Dik TOMFM a hruso25, som rad ze to niekoho pobavilo

hruso25 (40) napsal 06.03.2014 v 19:51

Nie som si celkom istý,alebo zdá sa mi asi len možno zdá,že v tom cestopise chýbajú interpunkčné znamienka.
Vážne, pekné čítanie. Spomínam pri ňom na leto.

TOMFM (0) napsal 06.03.2014 v 07:47

-PJ- kašlu na diakritiku a pravopis a sloh. Dnes po ránu jsi mě perfektně pobavil a zlepšil jsi mi náladu!!!
Díky za to, jak jsi to napsal.

GSXJarda (274) napsal 05.03.2014 v 15:08

Tak je fakt ,že se to hůř čte bez diakritiky. Taky jsem to chtěl na začátku vzdát.
Ale jinak pro mne příjemnej cestopis s pár dobrýmy tipy

-PJ- (-3) napsal 04.03.2014 v 17:14

Tak už som to nevydržal, nainštaloval som diakritiku (a hľadám písmenká ako počítačový analfabet)
FydliMydli to vystihol najlepšie "...Je to cestopis, který popsal cestu a zajímavosti, namísto seznamu měst, počtu piv a jídelního lístku", presne o to šlo, o cestu
Gete: po diaľnici sme dali fakt veľa, trafili sme totiž najteplejší týždeň v roku, bolo vyše 40 a posledný deň sme si povedali že toto už nie a šili domov diaľnicou, ďalšia vec že tú oblasť Námestovo-Piešťany poznám keďže tadiaľ pendlujem každý mesiac

Zdenalbenal (4) napsal 04.03.2014 v 17:02+1

...se mě líbilo, že u Komárna hledali "...akúsi starů pevnosť..."
Přesně jak já loni.
No a potom sem došel na to, že...celé Komárno je pevnost .
Opravdu, celé město je uvnitř bastionů. Kromě teda jakéhosi obchodního centra, které je aj s pár barákama vně opevnění.
To sem teda čuměl.

gete (-8) napsal 04.03.2014 v 14:09+1

Výlet pekný, len zbytočne veľa km po diaľnici, resp. max. vyťažených cestách I triedy
Ako pozerám, tak sa českí bratia chystajú na Slovensko. Doporučoval by som vám preštudovať aj iné alternatívy. Kopa tipov je na motoride.sk, neviem vlákno, ale niečo zisťoval a následne po výlete písal člen Chester.
Prajem všetkým, nech sa už vyberú na ktorúkoľvek svetovú stranu, aby sa vrátili v sedle motorky a boli po návrate max. spokojní.

bower (2) napsal 04.03.2014 v 13:23

tramp57 (15) napsal 04.03.2014 v 12:48

Trasa dobrá, užili jste si pěkný výlet

satanachist (27) napsal 04.03.2014 v 09:08

O slovenčinu nejde, ba naopak (bydlím téměř na hranici), právě to co jí dělá orig. jazykem - diakritika, mi právě chybí. ale jinak nic ve zlém, trasa výborná a jak mám celkem slovač projetu, tak v srpnu při mé cestě na Šíravu, určitě něco z tohoto cestopisu využiju.

Rojer (1) napsal 03.03.2014 v 22:01

Mě se četlo fajn, nechybí trocha humorného přirovnání a my, co nám slovenština nedělá problém, na diaktitice nastavíme. Větší opruz je špatně použité i nebo y.

jawasy (56) napsal 03.03.2014 v 21:55+3

PJ-To je fakt! Já když mám v práci zabrat tak jsem na uření,ale jak sednu na mašinu je mi o 15 až 20 míň

-PJ- (-3) napsal 03.03.2014 v 19:22

jawasy: To s tym vekom to asi bude ta relativita o ktorej Einstein pisal

jawasy (56) napsal 03.03.2014 v 19:11

PJ- No to víš my dříve narození (ale ne nedonošení) považujeme vás, co máte skoro o dvacet roků méně za mládež.
Ale nic ve zlém,taky tak budeš mluvit v mých letech Do dvaceti chce být člověk starší a od čtyřicítky a výš by zase bral těch krásných dvacet.Tak hlavně kolečkama dolů a vždy šťastný návrat!!!

fidlimydli (319) napsal 03.03.2014 v 18:50+1

Diakritiku taky nechápu,když je na klávesnici. Nevím ale co mají ostatní proti stylu psaní. Je to cestopis, který popsal cestu a zajímavosti, namísto seznamu měst, počtu piv a jídelního lístku.

-PJ- (-3) napsal 03.03.2014 v 18:08

Jarda-z-Úpice: urcite odporucam ten kemp na jazere Vinne pri Zemplinskej sirave ak tadial pojdes, male, ciste, prijemne
jawasy: dakujem za kompliment :), ze mladez
Bolek: dik

-PJ- (-3) napsal 03.03.2014 v 17:55

pravdupovediac, ze bude kritika za diakritiku, to ma teda nenapadlo
jazykovedci nech odpustia mojmu cisto anglicky instalovanemu PC, urcite ho pokarham

Jarda-z-Úpice (44) napsal 03.03.2014 v 17:14

Hodnotit styl psaní nebudu, jsem příznivec jiného stylu. Nicméně mám téměř stejnou trasu plánovanou na letošní dovolenou. Jen nahoře to vezmu přes Zakopané. Jsem ale rád za některé informace, neboť sehnat například seznam kempů na Slovensku je horor. Tak tedy díky za informace.

jawasy (56) napsal 03.03.2014 v 16:18-1

Styl psaní nic moc, ale to je na každém jak to pojme a co a jak chce ostatním říct. Diakritiku vem čert dnešní mádež je zblblá mobily a tak to taky podle toho vypadá.

Bolek (16) napsal 03.03.2014 v 13:52+1

...a mne se to libilo i bez diakritiky , netradicni styl psani, az jsem se sam divil, ze mi to nevadilo, za me dobry

satanachist (27) napsal 03.03.2014 v 12:24

Trasa pěkná, ale sloh a písmo bez diakritiky - shit!

Hondasl (107) napsal 03.03.2014 v 09:17

Hezkej výlet, Mohlo by být jen víc fotek, třeba holek u rybníka a tak A ta luxusní cena 1.55 kč za litr benzínu, to bych jezdil celé léto

devill63 (8) napsal 03.03.2014 v 09:15

jazda to mohla byť dobrá ale tvoje podanie v cestopise je tragédia...

Šedivec (8) napsal 03.03.2014 v 08:39

Chtěl jsem to přečíst, fakt chtěl. Ale proč je to bez diakritiky? To ti nestojíme za tu trochu námahy? Nehodnoceno.