Slovensko, aneb cesta tam a zase zpátky

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

SOUTAM (0) napsal 11.09.2010 v 21:17

Pravda je, že během takového fofru nemá moc času věnovat se místním památkám. Ale na druhou stranu jsem jich míjel spoustu a o několik týdnů později jsem se tam vrátil na rodinou dovolenou. Užil jsem si vše od Dobšínské ladove jaskyně, přes výlet na Spišský hrad, Chopok až po slézání tatranských ples. Bez prvotního motovýletu bych je asi nenašel. Každopádně doporučuji udělat si více času a minimálně Spišský hrad a Dobšínskou ladovou musíte vidět. Jestli Vám vyjde počasí, tak i Chopok je nutnost :)

Kov (23) napsal 08.09.2010 v 15:28

Takhle proletět za necelé dva dny celé Slovensko je dost na houby. Chtěl bych vidět jak jsi navštívil všechny místa, co jsi je v článku vyjmenoval. Pokud jsi kolem nich jen projel, tak nevím proč jsi o nich vlastně psal. Byl jsi aspoň na Spišském hradě na prohlídku a na vyhlídku? Hrad je sice z okolí moc pěkný, ale vyhlídka z věže na Tatry je teprve to pravé. Navštívil jsi sice Slovensko,ale takhle jsi toho moc neviděl.

SOUTAM (0) napsal 01.09.2010 v 22:07

Poslední den z Michalovic do Prahy byl ten nej. Najel jsem něc okolo 750 - 800 km. Nením jak, ale těsně před Prahou jsem měl pocit, že bych se měl jet ještě někam projet :)

Zazi (1006) napsal 01.09.2010 v 11:55

Kolik jsi proboha najel ten třetí den? Z Michalovec do Prahy je to celkem kus cesty !!

MadMax59 (12) napsal 31.08.2010 v 19:05

Pěkně napsaný dokument. Jen bych měl jednu poznámku k průjezdu přes Vysoké Tatry .Jezdí sem už dobře 35 let ,na hory ,a vždycky při průjezdu podhůřím jsem se marně snažil přes stromy zahlédnout alespoň nějaký ten kopec nebo údolí Tater .Po vichřici ,která se před lety přehnala přes Tatry zbyla sice spoušť v podobě polámaných lesních porostů,ale zároveň se otevřely nádherný výhledy na tatranský štíty a pohledy do údolí ,což byl pozitivně okomentovali i někteří starousedlíci ... i když v omezeném počtu .Konečně jsou Tatry krásně vidět ... Vřele proto všem milovníkům krásných výhledů doporučuji projížďku tatranskou magistrálou z Podbanského až do Lysé Poľany ...

radim2 (22) napsal 31.08.2010 v 06:43+1

Taky jsem se vrátil z SK.Bohužel znechucen přístupem obsluh na benzínových stanicích fy.SLOVNAFT tam snad mají konkurz jen na nepříjemné lidi.3x tankování u této fy a pokaždé protáhlé ksichty co otravuji co chci a bez odpovědi na pozdrav(kreténi)

Hnilda (36) napsal 30.08.2010 v 18:37

Jo parádička taky se tam ještě letos chystám

rerdo (0) napsal 29.08.2010 v 08:13

Ked uz si bol v Tatrach,mal si si dat okruh okolo cez Polsko, to je balzam na dusu.
Inak super.