Slovenskem za 3 dny

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

tramp57 (15) napsal 04.03.2014 v 12:53

Hezký výlet

Hery22 (20) napsal 25.10.2013 v 15:21

Xkremilku po cestě tam jsme potkali policajtu dost, jen nás nestavěli ale cestou zpátky jsme neviděli žádné, ani po tom co jsme se u Spíšského podhradí rozdělili

Lucky.tr (6) napsal 23.10.2013 v 08:51

Možná by to chtělo více rozepsat, ale proč tady psát nějaké romány, když to není zase tak daleko, aby se tam každý z nás nezajel podívat. :) Krásná příroda, příjemní lidé a dobré jídlo a pěkné počasí. Co víc si na výlet přát.

hruso25 (40) napsal 22.10.2013 v 21:56

Xkremilek: tak to máte šťastie.Poklop po drevo. Tatranská magistrála je krásne keď neni pod mrakom a policajti nemerajú rýchlosť

Xkremilek (1) napsal 22.10.2013 v 20:48

Pekny clanek, ja to letos protahl pres tatranskou magistralu az na Svidnik a udoli smrti. Jen stale premyslim kde furt potkavate ty policajty :D Bydlim cca 15km od slovenskych hranic a po slovensku se motame skoro kazdy hezky viked s najezdem od 200 km vys a sem tam jedna hlidka ale zadna hruza :)

Yeti-650 (0) napsal 21.10.2013 v 18:50

Pěkné foto, stručný - pěkně napsaný článeček a co víc - Slovensko znám a musím potvrdit - pěkné cesty pro motorkáře a nádherná příroda. Jen bacha - hodně se tam měřívá. Jen tak dál a více takových výletů.