Slovenské Tatry 2011

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

mermex (1) napsal 20.02.2012 v 20:45

Děkuji všem za komentáře ať už jsou jakékoliv. Jednalo se o první cestopis, tak si případně s další dám větší práci..
Naše výdaje které jsou evedeny v cestopisu jsou včetně benzínu a veškerých dalších nákladů. Brali jsme to jako dovolenou, takže jsme si nevařili a chodili si na jídlo.

TranďákHonda (0) napsal 05.02.2012 v 12:22

Pěkný článek , dobře se četl , občas pěkné fotky , dobrá práce . Za 1 . Děkuji za počteníčko .

thor1403 (-9) napsal 03.02.2012 v 10:16

no je to dost divně napsaný, ale to je každýho věc.Když se mi něco nelíbí, tak to nečtu a nebudu kolem toho cancat.Fotky dobrý, ale jak tu někdo napsal ,trošku bych ty nepodařený vytřídil a cena je sice vysoká, na to že to je jen slovensko, každopádně vaše prachy, vaše věc.

Kov (23) napsal 03.02.2012 v 09:29+1

Už jsem byl na Slovensku x-krát-(mám to ,,přes kopec")a mám prolezenou či proježděnou kdejakou díru, hrad, roklinu, termál, kopec, zajímavost, atd. Občas tam člověk potká nějakého blba, ale to je všude. Většina lidí je naprosto v pohodě. Ve známých turistických místech jsou lidi trošku zkažení-tak jako všude.

AliFZS1000 (21) napsal 02.02.2012 v 23:27

Díky každému, kdo si dá tu práci a něco vytvoří pro ostatní, takže tímto děkuju autorovi článku

MaraXJ (0) napsal 02.02.2012 v 23:24

Jak píšou tak chodili denně do putiky, a stravovali se taky po hospodách, tak nevidím důvod, proč by to nemohlo být tak drahé. Někdo si na dovolené rád užije. Když na tu dovolenou třeba delší dobu šetří, nebo nemá jinak čas, tak přeci tam pak nebude žrát instantní polívky a počítat každou korunu. Z té celkové sumy se nedá nic vyvodit, někdo prostě zvládne projet slovensko za 4000, někdo za 8000. Jinak přínos pro server motorkáři tento článek opravdu moc velký nemá. Osobně jsem tatry 2x navštívil, pocity mám dobré i z tamních obyvatel. Třeba za parkování na placeném parkovišti za několik motorek nechtěli ani cent a ještě nám pohlídali bundy a přilby.

Pivko (85) napsal 02.02.2012 v 21:44

LiborK úplný souhlas. Ještě jsem dvakrát platil neopravněně 200E.Tak i když je to nádherná země kterou jsem celou mockrát celou projel,po posledních incidentech s poliši tak mě tam 10let nikdo neuvidí.Prachy nechám raději polákům které jsou taky blízko a Tatry maj taky.

Nalge (31) napsal 02.02.2012 v 21:41

Vy, čo tento článok tak kritizujete. Pozrite si predtým, ako niečo napíšete, etický kódex diskutéra a nesnažte sa článok zosmiešňovať. Článok určite nepatrí medzi TOP TEN, ale je slušný, napísaný so srdcom a som rád, že si môžem niečo nové prečítať. K tej cene - Tatry sú na Slovensku jednoducho najdrahšia destinácia. A pokým chceli mať komfort - teda bez stanu, je to v poriadku. Sú to ich peniaze. A k tým zlým skúsenostiam - ak boli, tak sa to nedá paušalizovať - je to vždy individuálne zlyhanie ľudí. Vo všeobecnosti - služby na Slovensku nie sú o nič horšie ako v Česku a verím, že sa budú len zlepšovať. A viem aj to, že Češi sú na Slovensku považovaní vždy za TOP klientelu.

hruso25 (40) napsal 02.02.2012 v 21:40

Dovolenka na Slovenskú je drahšia ako v Chorvátsku.To je fakt.
No keď si na dovolenke tak si treba užiť a nie žgrlošiť (odrieakť si napr.pivo).
Tatry sú obzvlášť finančne náročné.
Stále hovorím, Československo je krásna krajina a pre mňa nebude nikdy rozdelená.
Libor je mi ľúto ako si dopadol na dovolenke na Slovensku.
Osobne sa vyhýbam ľuďom (je to profesiunálna deformácie)preto Tatry,Zemplín,termal nemusím,hľadám kľud a samotu.
Ináč, pekné čítanie a krásne fotky.

LipowskiP (0) napsal 02.02.2012 v 19:43

Nízké Tatry jsme loni koncem prázdnin přešli celé z Donoval do Telgartu. Počasí super, ubytování v horách, jen kolem Chopku plno lidí.

FiffiQ (19) napsal 02.02.2012 v 19:42

Hmm,.. fakt nic moc cesta. Ani na Chopok jste nevylezli a to nahoru vede asi 5 různě náročných cest. Jinak jsem se nic nedočet.
Cena skutečně omračující. Podle mě se za takový prachy dá cestovat měsíc po Evropě. A vy jste to zužitkovali na,.. no, na co vlastně?

Antesdeabrir (0) napsal 02.02.2012 v 17:45

Promiň, ale to je hrozně nudnej cestopis...

bithas (0) napsal 02.02.2012 v 15:40

Minulé léto jsem byl týden na Zemplinské, zpátky přes
Tatry, ale už bych tam nejel. Hory krásné, ale všechno drahé, lidi tak divně nafoukaní, služby nic moc. Před tím jsme kvůli poruchy zůstali 3dny na jihu kolem Rožňavy tam to bylo daleko lepší, syrovější, samozřejmě i černější, můžeš jezdit po horách a to mám radši. Tatry už ne.

polopost (67) napsal 02.02.2012 v 14:11

Jou, Tarty...
Jako mladší jsme tam s rodičema jezdili každej rok. Přímo v mikuláši a i v Pavčině Lehotě máme doznámý a děsně příjemný místo.

Co se článku týče... taková věc tady nemá co dělat. je to tak pro známý, nebo do rodinnýho alba. Ale na server o motorkářích patří snad jen první odstavec/ce z kterejch víme stejně jen a pouze to, že ste zmokli.

jardapl (-67) napsal 02.02.2012 v 11:40

Nic moc jsi tedy nepojezdil. Chybí závěr. Např kam es doporučuje jet.

LiborK (37) napsal 02.02.2012 v 10:08

Fuj, jak jsem si na to vzpomněl, vaří se mi krev, kurňa.

LiborK (37) napsal 02.02.2012 v 10:05

No tak něco taky z jiného soudku. Jeli jsme na Slovensko na hory s kamarády a přesně do stejného místa. První noc nám rozbili sklo u auta a auto vykradli. Další den u pronajaté chaty přetekla žumpa a v chatě byl nepředstavitelný smrad. Třetí den jsme nejspíše z vody všichni dostali teplotu a kopletně se posrali. Na sjezdovce bylo dráž než v Rakousku, fronty, polední pauzy, Poláci, Rusáci - prostě fekl. Z kabiny lanovky jsem viděl jak se na sjezdovce srazili dva lyžaři a pak se surově poprali. V hospodě nám servírka řekla, že musíme platit dohromady za všechny rodiny, protože ona účet rozdělit neumí. Druhý den nás půlka jídlo nedostala vůbec, protože než na nás přišla řada, tak se kuchař pohádal s provozním, že je moc práce a prostě odešel chlastat do jiné chaty. Tohle je asi tak desetina toho co se nám přihodilo. Prostě předčasně jsme ve čtvrtek ráno odjeli a nedovedete si představit radost všech, když jsme si v první české hospodě za hranicemi dali normální jídlo a normálně zaplatili. Smazal jsem mapu Slovenska(země o které se nesmí mluvit) a už mě tam nikdo nedostane). Tři roky jsem žil se Slovenkou a mockrát byl u nich doma, ale tohle jsem neskousl. Na každém kroku je z lidí cítit dej prachy a vypadni, neposkytují služby, ale nějakou slovenskou , nechutnou parodii na ně.

Kov (23) napsal 02.02.2012 v 10:03

Mohl sis dát trošku práce a protřídit fotky než je sem nahraješ... Moc jste toho nepojezdili, ale nakonec dovolená není jen motorka a ze silnice člověk prd vidí.

Leňa (0) napsal 02.02.2012 v 09:51

výlet do Tater plánuji letos a už se hrozně těším, vypadá to opravdu krásně!

Micky (7) napsal 02.02.2012 v 09:42

V Tatrách jsme byli se ženou loni v září a byla to paráda. Spousta nádherných míst a Tatralandia je naprostá bomba. .

EEE (7) napsal 02.02.2012 v 09:28

Na okružní cestě kolem celýho Slovenska jsme byli v červnu 2000 a i když od tý doby jsem byl na několika místech,rozhodně bych tu cestu na Slovač absolvoval znovu. Bylo tam dobře a pořád se tam člověk cejtí jako doma, už proto že tam mám pořád mnoho kamarádů.

Meli (195) napsal 02.02.2012 v 09:07

Třeba to rozpočítal i s benzínem ne?
nám 9 dní Bosna, Černá Hora, Chorvatsko vyšlo 5,5 tisíc na osobu plus 4,5 tisíc za benzín
A to jsme pořád spali po penzionech...

Nic méně Slovensko považuju za super destinaci a jsem rád, že je nás víc...

Merick4 (1) napsal 02.02.2012 v 09:07

Pekný cestopis, páči sa mi o to viac že je o mojej rodnej hrude Tú cenu nie je nereálna, v Tatrách je to dosť drahé pokiaľ človek aspon trochu využíva služby.
A slečna nech sa lepšie obuje, v číňankách ísť na hory je nezodpovedné

Italofil (41) napsal 02.02.2012 v 08:43

Ikdyž je pravda, že spíme ve spacácích, vodu berem ze studny a myjeme se v potoce a u studny

Italofil (41) napsal 02.02.2012 v 08:40

Musím se také připojit. Do západních Tater jezdím každý rok s kamarády cca 5 lidí společně autem a jsme tam týden. Jídlo si koupíme společně na celý pobyt tady, palivo se cvaká také společně a ubytko máme chatku pod Kriváni. Cena na osobu je obvykle cca 1200-1500kč za celý pobyt tam i s dodatečnýma návštěvama termálek. Tu Vaši cenu také nechápu

spanys (-1) napsal 02.02.2012 v 08:06

Na Slovensko (Západní tatry) jezdím na "dovolenou" cca od roku 2000 a ještě se mi nestalo, že by náklady na cestu, ubytování, pojištění, jídlo a rekreace + obkroužení blízkého okolí, vyšlo dráž než na 5000Kč na osobu (většinou tam jedu na 5-7dní). Ten váš rozpočet za šest dní je pro mě šílený, a to se ještě zmiňujete o "slevových kupónech", na kolik by vás dovelená vyšla bez nich?