sumoto_leden

Autovlakem do Popradu a zpět

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

marafzs600 (98) napsal 20.12.2016 v 15:40+1

(Asi dostal hlášku, bacha jede 5.motorkářů) Ach ty kluci Pražský. Jen se divím, že to nevzali zpátky těch 800km autobusem, to by teprve byla expedice.

zizour (12) napsal 12.11.2016 v 07:29+1

Pěkně napsané, dobře jsem se pobavil. Přezdívky jak šmoulové jsou super. 150 km za den úplně na pohodu. 3-4 hodiny ježdění je dost. Na dovolené se přeci nemusím honit za kilometry. Raději si prohlédnu atrakce, památky, dam si klídek, koupačku, oběd a prostě si to užívám. Za mě super trip. Příští rok taky plánuji demanskou ladovou. Takže díky za informace.

Radek2107 (49) napsal 16.10.2016 v 11:39+1

Pozitivum určitě je, že jste si výlet jako parta užili. Osobně ale Slovensko za divoký východ nepovažuji. Sám vím, že sepsat cestopis, aby se dal číst, není úplně jednoduché, nicméně zde byl napsaný jaksi kostrbatě, četl se poměrně těžce. Hodnocení zakončím pozitivně, kolama dolů!

Raisto01 (90) napsal 11.10.2016 v 10:13+1

Asi třikrát jsem něco napsal a vždycky to smazal. Já vlastně vůbec nevím, jak s tím naložit. Nezlobte se, ale tohle je tak blbý, že to snad ani nejde.
Zkuste přečíst zde prezentovaný cestopis do Lídlu, třeba Vám to dojde.

lafor (21) napsal 08.10.2016 v 12:53+1

Jen jsem v prvnim odstavci zaznamenal slova jako expedice grossglockner a slovensko, jsem uz smichy nemohl dal :D
Borci dobre ze ste skocili na vlak a vynechali tak tu nejnebezpecnejsi cast cele expedice, kde uz skoncili i vetsi drsnaci a to... moravu

petrumr (-185) napsal 07.10.2016 v 19:24

ta fotka z kroměříže je asi nejlepší.

petrumr (-185) napsal 07.10.2016 v 19:23-2

Pěkně napsaný a dobrá kochačka.

MARTlN (54) napsal 06.10.2016 v 20:27

Tomu chybi jenom spat ve ctyrhvezdach a zrat v mekaci a je to expedice se vsim vsudy.

mike_fish (26) napsal 05.10.2016 v 19:12

Kuci cajk, hlavně za tu fotku Hulína pac já su Hulinak

sekáčmagor (128) napsal 05.10.2016 v 18:47

To je tak blbý že k tomu snad ani nejde nic napsat pokud vynechám sprostá slova

MadMax59 (12) napsal 05.10.2016 v 18:14+2

Osobně si myslím ,že by to chtělo expedici příští rok zopáknout ,vykašlat se na vlak a konečně poznat motorkářský Slovensko a Moravu ...

nex (0) napsal 05.10.2016 v 18:08

Děsný.

shikula (0) napsal 05.10.2016 v 17:30

Další fotky jsou v mapě se štítky...na poprvé špatně pochopené kapku krkolomnější zadávání cestopisu na stránky.

OndraF (38) napsal 05.10.2016 v 17:11

Jako jo, úplný drama to teda asi nebylo, ale za mě je hlavně škoda výběru fotek do textu - nevím proč, ale v textu jsou ty nejnudnější fotky. Přitom v galerii je pár HODNĚ podařených kousků - snad se lidi nenechají otrávit tím, co je vidět na první pohled, a galerku si otevřou.

Hooorus (124) napsal 05.10.2016 v 13:38

Zdar,
Luxus...hele, ja to beru ze expedice je neco dobrodruzneho, co nedela kazdy. A pripnout motorky na vlak - to do kategorie rucite zapada.
My jezdime roky z Valaska na Liptov za kamarady...a jednou jsme se hecli a jeli vlakem (bez motorkek) a bylo to 2x tak drahe jak na motorkach (nevim proc ale cesta vlakem kdyz prejedes hranici republiky zacina byt burzoazni zalezitost) a 2x tak narocne, protoze jsme chlastali uz ve vlaku a ne az na Liptove s mistnima.

Takze za me

carlos_sackal (-1) napsal 05.10.2016 v 13:22-3+2

V prvé řadě, super napsané! Už jen to, že se s tím někdo po večerech smolí, aby ostatní mohli číst - je super a za to díky. O Auto-vlaku na SK aktuálně napsaného také není mnoho, takže druhé pozitivum! Největší boj je o čas. Můžeme si říkat, jací jsme všichni motorkáři, leč čas (čas je práce, rodina, děti, co dál?) je většinou proti. 5 lidí = 5 jiných časových zón. A 4 dny žádný čas není. Natož na expedice :). Ale, když už se to 1x rok podaří a 5 fotrů se dá do-ku-py, pak tomu rádi říkají expedice Plus 5tý den bychom se už beztak zabili. Takže Auto-vlak vřele doporučuji. Kdyby to šlo a večer bych usnul a ráno se probral se strojem ve Splitu, vůbec bych se nezlobil.

Miluna1 (24) napsal 05.10.2016 v 13:01

ať si každej jezdí jak chce, každýmu vyhovuje něco jinýho .
Při uvazování motorek je vhodný gumičkou ( nebo jinak) zajistit obě brzdy.

Hanys50 (2) napsal 05.10.2016 v 12:05+2

Chlapi ahoj. Já Vás naprosto chápu. Pánská jízda je pánská jízda! Nejde přece o to najezdit stovky kilometrů, ale o pohodu a pokec, čumendu po okolí a zážitky a k tomu nemusím jezdit daleko. Až budete plánovat příští motovýlet i mimo ČR, dejte vědět, třeba se přidám i když jsem z druhé strany republiky.

raid (45) napsal 05.10.2016 v 11:27

A dyť jsou to prima kluci Prostě si udělali pohodový výlet, co je na tom? Těžko by zrovna na těhle motorkách dobývali alpské pevnosti nebo sjížděli ukrajinský venkov.
Jen jsem nepobral, která z těch fousáčů je paní nadlesní...

Bohunka (13) napsal 05.10.2016 v 10:51

Fakt sranda!! Gratuluji k úspěšné expedici na Slovensko ..škoda, že není víc fotek v článku.

fidlimydli (319) napsal 05.10.2016 v 10:21+2

Vzhledem k tomu, že pro některé Pražáky začíná za Říčanami Orient, je to opravdu odvážná expedice.
Pro ostatní je to spíš spedice.

Taky jsem si první řádky myslel, že je to parodie.

tricetsest (39) napsal 05.10.2016 v 10:14

jets: Podle mě to odeslání - expedice motorek na Slovensko

jets (518) napsal 05.10.2016 v 09:52

expedice - průzkumná výprava; odeslání; výpravna zásilek. Který z těch významů jste měli na mysli?

VladaM (141) napsal 05.10.2016 v 09:29

Asi bych nepoužíval slovíčko "expedice" u výletu, kde je denní kilometráž jak pro zdatnějšího cykloturistu.
Schválně jsem to četl podruhé, abych vypátral, co jste celé dny dělali.
Ale marně.
Vlastně našel - snídali jste, obědvali a i večeřeli.
První den pohled na Štrbské pleso a návštěva jeskyně, druhý den socha Jánošíka, třetí den asi nic a poslední den taky nic.
Kurňa chlapi, chápal bych ty "štreky" v Alpách, nebo někde mimo cesty, ale tady u nás?

seikos (975) napsal 05.10.2016 v 07:49+9

Jsem si nejdriv myslel ze si delate prdel. A vy ne. Rok planovani cesty na dalny vychod (slovensko) a to tam jeste jedete vlakem
Ale hlavne ze jste si ten adventure poradne uzili a nic se vam na tom nebezpecnem dalnem vychode nestalo