Veľký Malý výlet

Pekný cestopis,zábavné čítanie Prajem veľa ríl advenčr somer 2017

MiTau (1) napsal 15.05.2017 v 16:10

Napsané s humorem, díky

bum64bac (0) napsal 12.05.2017 v 20:02

pozeram na tie financne naklady na jednu osobu - 4000.
to je v akej mene ?
nie je tam preklep ?

chudelapipa (-161) napsal 11.05.2017 v 12:55

tak jsem byl demokraticky smazán panem JARKEM

spike-cz (136) napsal 10.05.2017 v 21:24+1

Cestopis ok, nevím jen proč se musí řešit dodávky nebo jakási nevraživost. Historii nezměníme nikdo, takže bych jak pana 123, tak pana Ja-Ne požádal o klid. Nakonec vždycky dojde na Čížky a Tisův fašistický stát a naši zradu, což sem nepatří. Tady se myslím patří pochválit autora za dílo, protože není výkon jen to ujet, ale potom o cestě i smysluplně napsat. Za mne autore

Bolek (16) napsal 10.05.2017 v 21:21+1

nechci a nebudu se pouštět do nikam nevedoucích diskuzí, ale tvoje slova byla "Cestovatel na motorkách má vyjet z domu po vlastní ose a tak se pokud možno i tak vrátit" ... Ale alespoň jsi to napsal slušně.
Já mám svůj způsob cestování a někdo jiný má svůj způsob, který může být diametrálně odlišný od toho mého, ale nikdy bych si nedovolil napsat, že ten jeho je horší - je prostě JEHO a mně nepřísluší to posuzovat. Ten člověk pro to většinou má nějaký důvod a takto mu to vyhovuje. A tento cestopis byl především o pocitech, o emocích, o "poprvé", navíc napsán s nadhledem - co víc si přát

aventurero (1) napsal 10.05.2017 v 15:12

Nikdo nemůže čekat, že sto procent komentářů bude kladných nebo sto procent záporných, každý napíše svůj komentář tak jak to cítí.A Bolku já jsem opravdu správný motorkář už na motorkách jezdím skoro padesát let,ale jak na čem a kam ,jsem nepsal že je to jediný a správný způsob ale můj způsob.Ty máš určitě taky svůj způsob jak cestovat,ale asi se stydíš nám ho napsat.

Bolek (16) napsal 10.05.2017 v 10:25+2

pěkně napsané , díky!

jinak, vždycky mě pobaví, jak se pokaždé vyhrnou ti opravdoví motorkáři, kteří přesně vědí, že jediný správný způsob JAK, NA ČEM a KAM se má cestovat, je ten jejich...

hruso25 (40) napsal 09.05.2017 v 22:40

Pekný a odľahčený cestopis. Eiger, neviem či si to písal,ale to Maďarsko je fakt nuda.
Ku 123 len das teľo.

aventurero (1) napsal 09.05.2017 v 21:38

Omlouvám se Slovákům,zato že jsem zde napsal první komentář ve kterém jsem zmínil svůj názor na používání dodávek při mototuristice ,a někteří Češi s toho řeší národnostní otázku.

eiger (2) napsal 09.05.2017 v 15:37+2

Chlapci dakujem za vyjadrenie nazoru Som rad a respektujem, ze sa niekomu tento cestopis pacil a niekomu nie. Aj v negativnom nazore sa najde nieco, co ma posunie, takze dakujem za kazdy komentar. Dodavku viem poriesit ale obcianstvo sa mi vazne nechce menit. Ako pisal Luko105, ktory bol tiez na vylete, dodavku som bral pre pripad ze by sa nieco pokazilo, a kedze som bol v praci a vsetci ostatni uz boli na ceste, tak mi zaroven aj dopre padlo sa pohodlne odviezt z Martina na vychod Slovenska, co je cca. 200 km z celkovej trasy a tam sa v klude zbalit. Ja vazne nerad jazdim sam... Tento rok pojdeme znova, tak snad uz vynechame dodavku

JA-NE (767) napsal 09.05.2017 v 15:27-1+1

123 mne sa lúbi jak si nekerý češi myslá ze sú zapadný nemci jakoze su vácej a pritom nasrané v sandáloch v galotách aj v hlave ste taka ista prdel jak Slovensko.

MEK0TA (33) napsal 09.05.2017 v 13:20+1

Nevidím na tom nic špatného, že si převezl motorku kousek dál v dodávce, je to každého věc. Mně se cestopis líbil, pobavil jsem se, mělo to spád

Luko105 (2) napsal 09.05.2017 v 13:10+1

dodavku sme brali na vychod pre pripad ze keby niekomu klakla motorka alebo sa niekomu nieco stalo, tak sme ju mali ako poistku , lenze niekto ju na vychod musel zobrat tak sa na to podujal janci ze sa obetuje a nepojde na moto na vychod ale na dodavke

Durand (7) napsal 09.05.2017 v 12:38+2

Pěkné čtení s fotkami a určitě hezké dobrodružství . Sám mám pouze mopeda, takže nejsem motorkář...to až časem, cíl je. Dá se říct, že čtu všechny cestopisy, co se tu objeví. Dost nerozumím názorům lidem jako je "123" zřejmě nadčlověk... Slovenštině rozumím (asi jako většina z vás). Slováci jsou mé osobě blízký národ a tento web je asi o společné vášni a tou je jízda na dvou kolech s určitým cílem. A u toho by mělo i zůstat. Negativní názor slušnou formou je taky názor, ale toto??? Asi by se to chtělo zamyslet "stodvacettrojko"... Přeji pěkný pohodový den.

535xv (27) napsal 09.05.2017 v 09:37

to by mě zajímalo kolik kilometrů odadventuroval v tý dodávce,píše ,že vyjížděl po obědě,tak dejme tomu 400 km ? Ale třeba potřeboval tu dodávku někam dopravit,kdoví,pokud ne tak je to směšný,ale ať si to každej zařídí jak chce...

aventurero (1) napsal 08.05.2017 v 22:07-1+2

Pulčíku,v profilu máš napsané, že jsi žena,tak to všechno vysvětluje, přece ti chlapi tam jeli všichni na motorkách, které jsou stavěné na daleko delší cesty než oni jeli.

aventurero (1) napsal 08.05.2017 v 21:59-1

Chlapi,nejde o to jestli to tu napsal Slovák, Čech nebo někdo jiný,to nemá s národností nic společného, mě šlo o to že takové cestování se mě osobně nelíbí.

Pulčík (0) napsal 08.05.2017 v 21:56

Nikdo tě nenutí to číst ty uplakaná 123... Meleš tu kraviny a kdo ví, jesli si někdy někde byl. Klasická česká povaha... Blejt hnus a všechno hanit :/
Chlapi se podělili o nějaký dojmy a to je dobře ;) Každý to pojme jinak.
Dodávkou tam jezdí plno lidí - jak by tam asi hnali endura? Po ose a tam by pak mohli dělat údržbu a přezouvat ne?

mardock (73) napsal 08.05.2017 v 21:54

123: Ty máš nějakej mindrák co? Z Bruntálska nikdy nic dobrýho nevzešlo...

123 (-38) napsal 08.05.2017 v 21:28-15+1

tak pište v češtině chlapi slovenští,nebo hybaj za kopec.jinak cestopis je dobrý

vladl650 (6) napsal 08.05.2017 v 20:22+7

Pekný výlet a dobré čítanie. A keď ti niekto zpoza kopca nadáva do debilov, kašli na neho, každý sa vyjadruje, ako mu inteligencia dovolí.

123 (-38) napsal 08.05.2017 v 19:52-24

presne cestovat se ma uz z domu,a doma jsi zrejme na slovensku tak pis na slovenske servry ty debile a nezasirej ceske moto forum,

Radek2107 (49) napsal 08.05.2017 v 17:02+2

Já jsem to přečetl celé a mě se to líbílo.

aventurero (1) napsal 08.05.2017 v 11:52-3+2

Když jsem dočetl ke slovům,, naložil jsem motorku do dodávky,,tak jsem dál ve čtení nepokračoval.Cestovatel na motorkách má vyjet z domu po vlastní ose a tak se pokud možno i tak vrátit, zvlášť na tak krátké cestě jako je Slovensko-Rumunsko.