Tour de Romania - červen 2012

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Medák1 (1) napsal 28.01.2014 v 19:12+1

Letos plánujeme jet rumunsko a tento cestopis je skvělej průvodce, cestovky by to mohly mít jako vzor.
Musim dát samou chválu. Chtěl bych se zeptat kolik peněz jste si proměnili na hlavu +-, a jestli bylo taky možné platit kartou nebo éčkama. Díky, ať to jezdí

Mahorn (0) napsal 16.03.2013 v 11:58

Děkuji moc za všechny chvály, co tu na nás píšete. Vůbec jsem takový úspěch nečekal a jsem za to moc rád.

Pro Powela a necháváním motorek na parkovištích. Myslím, že to není moc odlišné od ČR. Na noc u někoho bývá moto někde ve dvoře nebo garáží. V kempu u chatky nebo stanu nebyl sebemenší problém, u hotelu to mají pod kamerou. U památek jsou většinou hlídaná parkoviště. Hlídači jsme nadělili do budky naše motosvršky a taky nebyl nikdy problém. Vyloženě na samotě u lesa jsme tom bez dohledu moc nenechávali. Nedělal bych si s tím trápení.

Pro ty co se tam chystají je v závěru pár odkazů. Kdyby nefungovaly, nebo bylo něco technicky nejasný tak mi písněte. . V rámci možností rád pomůžu.

Na dotazy ohledněte "BMW- Kardan servis s.r.o.". Odešlo ložisko v tělese zadního kola. Robert si to opravoval sám. Jednalo se, ale o poněkud "vyšší level". Přípravky, nanášení přesné vrstvy tvrdochromu do místa uložení ložiska (nový díl je celkem za peníze ),atd. Ohledně tohoto, ale raději s ním na nicku bero nebo s jeho bráchou na Bezda40.

lubos1968 (2) napsal 14.03.2013 v 09:29+1

Tak niekoľko papierových vreckoviek som spotreboval, kým som tento cestopis celý prešiel vrátane fotiek a vidí. Tie vreckovky som spotreboval keď mi sliny tiekli od závisti. Ale takej správnej závisti ktorou vyslovujem úctu a uznanie nad vašou cestou a jej zdokumentovaním a zvrejnením, postkytnutím informácii pre druhých. Veľmi pekne spravovaný cestopis. Prajem aj ďalšie podobne cesty, rád prečítam správy aj z nich. S pozdravom Ľuboš.

Powel (1) napsal 13.03.2013 v 16:55

ty jo fakt super cestopis :) letos mam v planu taky projet rumunsko :) jen jsem se chtel zeptat jak jse to resili ohledne nechavani motorek na parkovistich ? jsou tam hlidane parkoviste u pamatek ? jelikoz se bojim aby mi tam neocesali motorku nez bych se od nekud vratil :) dik

Romário.CBR (3) napsal 12.03.2013 v 22:43

tak palec nahoru. Dal jsi si s tím, Marťas dost práce . Pečlivost ti zustala . Určitě jeden z nejlepších cestopisů, co jsem četl. Jelikož to letos plánujem taky, stavím se a sosnu od tebe rozumy . Hodne zdaru a letos čekáme tu všeci další takto pěkný cestopis PS: ten na hondě vypadal na Chadimoviče, kurde, ne ?

VEVERKAČ (0) napsal 12.03.2013 v 21:44

Super, nic lepšího jsem nečetl podle videa jste super parta prostě paráda

venca1 (2) napsal 12.03.2013 v 18:54

Tak dobře napsaný cestopis jsem ještě nečet .Krásná inspirace na dovču .Moc dík a víc tak propracovaných výletu Super

Tatonka (4) napsal 12.03.2013 v 15:04

Moc pěkné. O to víc, že jsem tam loni byl také ale s tím rozdílem, že jsem nevyjížděl z Ústí, ale ze Třebové

FoxHunter (1) napsal 12.03.2013 v 12:24

Peknej vejlet, pekne napsany a super info pro ty co tam jeste nebyli.

fiky (5) napsal 11.03.2013 v 14:51+1

Jsem nadšenej ulehčil jsi mi spoustu práce s plánováním.
Jen ti nevím, jestli bych chtěl takhle prasit, jak vy tu hondičku.
Přeju další takový kilometry s dobrou partou.

lubos1968 (2) napsal 11.03.2013 v 14:30+1

Veeeľmi, vééééééééľmi pekne a prehľadne spracovaný cestopis, zaujímavé odkazy ktoré pri svojej (raz určite) ceste do Rumunska využijem. Takto poskytnutými info ušetríte mnohým množstvo času a námahy. Veľmi inšpiratíne. Ďakujééééééém. Ľuboš-šš

Galil (70) napsal 11.03.2013 v 11:20+1

Super počtení, díky . Jen trochu pech s tím kardanem.

bonnyes (4) napsal 11.03.2013 v 00:00+1

Dal si´s s tím práci. Paráda, výborně popsané, za odkazy také díky. Jinak při pohledu na Hondu v tom čurbesu už to hraničilo se sadomasochyzmem. Hodně dobrejch kilometrů!

Kegon (1) napsal 10.03.2013 v 22:10+1

Bezva cestopis pobavil jsem se informace vstřebal kontakty dostal Díky Přeji mnoho dalších cest(a bez poruch).

Mirlos (54) napsal 10.03.2013 v 19:02+1

Ahoj,
gratuluji k absolvování prima Tripu a díky za odkazy. hodně dobré počteníčko, obrázky a videa. Přeji stále dobrou partu a štastné návraty z dalších cest.
Čauky Mirlos

seikos (975) napsal 10.03.2013 v 18:18+4

Ty BMW mají v Rumunsku nějaký pech

Rohal (61) napsal 10.03.2013 v 17:55+2

U cestopisu hodnotím velice dobré zpracování včetně fotek ale co obzvláště uvedené kontakty na česky mluvící dobré lidičky v Rumunsku.

_GAS_ (21) napsal 10.03.2013 v 17:01+1

Dobrá práce! Jen si tak říkám, že to Rumunsko je na kardany snad prokleté. 3 roky zpátky jsme pomáhali kamarádovi na R1100GS s prasklou klecí velkého lóža v kardanu u kola, 2 roky zpátky kamarád na R1200GS křížovej kloub a teď čtu tohle. S nadsázkou by se dalo říct: "Rumunsko, země kardanům nezaslíbená"

barracuda101 (11) napsal 10.03.2013 v 16:54+1

Velice pěkně zpracované a spousta PŘÍNOSNÝCH informací, díky!!!

Burákrocky (2) napsal 10.03.2013 v 13:55+2

Musím říct,že jeden z nejlepších cestopisů,jaké jsem zde četl.Letos se tam chystám také a mám v plánu jet téměř na stejná místa,takže díky za informace.Tleskám ve stoje ,moc hezky zpracované u videí krásná hudba!!!

petrumr (-185) napsal 10.03.2013 v 11:34-1+1

taky mně zajímá ta technika- ložisko nebo kříž? To jsou korunový položky.
Parádní cestopis

E-Ryc (20) napsal 10.03.2013 v 10:23+1

Paradni vyber hudby na nedelni dopoledne, dik

Btw. co se vlastne rozsypalo, nejake lozisko?

ThomsonMotorson (108) napsal 10.03.2013 v 10:13+1

Paráda

motokarlos (10) napsal 10.03.2013 v 09:43+1

Super čtení, fota, videa Co plánujete na letošek??

Hery22 (20) napsal 10.03.2013 v 09:16+1

Diky za tipy kam jet a kde se ubytovat, rad bych se tam brzy taky podival skoda toho nemocneho stroje

Smolda_ (2) napsal 10.03.2013 v 09:05+1

Moc pěkně napsané a zdokumentované.
Mít enduro, tak jedu hned.

jawasy (56) napsal 10.03.2013 v 09:00+1

Krásné čtení a ještě krásnější záběry na nedělní dopoledne. Při čtení jsem se vrátil v čase na začátek července 2012 kdy jsem Rumunsko taky navštívil.A jak tady píšeš: "Moto: "Není důležité na čem jedeš a kam jedeš, ale s kým jedeš..." To mě utvrzuje v tom že se pak dají překonat i ty nejzapeklitější problémy které bohužel někdy mohou nastat.Díky-je to inspirace pro letošní dovolenou.Kam jinam než do Rumunska

martinrix (1) napsal 10.03.2013 v 08:10+1

Pěkné . Letos jedem také Rumunsko.

henry4thad (1) napsal 10.03.2013 v 06:17+1

Hezky manual. Dobra prace.