VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

PapáPepé (1) napsal 11.10.2013 v 19:00

Tímto zdravím CSholku (to je určitě zkratka pro Celkově Super holku) a smekám. Mám 650 V-Strom a i na něm je 400 kiláků dost. Nedovedu si to představit na 125ce.
Cestopis je perfektně napsaný, občas jsi mně donutila k hlasitému smíchu. Dávám za 1 a máš mé sympatie. Je dobré, že se vymykáš průměru a umíš si života užít a přitom i něco zažít.
Přeji ti spoustu krásných kilometrů po té naší krásné zeměkouli
P.S.: A dík za inspiraci. Příští rok zkusím přesvědčit kamarády taky na Rumunsko.

kenry (4) napsal 23.06.2013 v 14:29

Pěkné pěkné... klobouk dolu...

DMRS (10) napsal 21.03.2012 v 17:56

Skvěle napsaný!

GSXJarda (274) napsal 11.03.2012 v 13:02

Berka79 (18) napsal 01.10.2011 v 14:11

Hezké čtení. Na některých fotkách jsem si všiml že máš dlouhé vlasy a navíc za jízdy volně přes bundu. To mi přijde jako dost nebezpečné a riskantní. Při pádu se ti můžou zachytit do kola nebo řetězu, navíc v některých zemích se může stát že ti někdo sundá z motorky chycením za vlasy a motorka je jeho. Vlasy by jsi měla mít pod bundou.

sh0cker (0) napsal 02.09.2011 v 10:53

DMC.motobiker (-23) napsal 25.08.2011 v 15:43

Sice píšu trochu opožděně , ale pořád lepší pozdě než nikdy... Je to skutečně moc krásné čtení! Měl jsem pocit, jako bych tam byl s váma a celé to zažil , opravdu paráda... Tento cestopis jsem si fakt užíval!

BTW: Fotka v klobouku "cowgirl" - k nezaplacení!

Oli_sorrisi (0) napsal 25.08.2011 v 12:05

Úžasné zážitky, skvěle popsané, prostě naprostá paráda, sama bych to nenapsala líp a teda k té cestě ještě: klobouk dolů, jsi dobrá, co dobrá - ty jsi KU..A dobrá Tohle jsem četla jedním dechem. Super moc! P.S. Jen tak dál a taky malinko závidím takovej výlet.

mimo (20) napsal 24.08.2011 v 22:19

pěkné ,jseš řízek a na víc pěknej.

Duritio (-1) napsal 21.08.2011 v 16:07

No gratuluju konečně čtivě a zábavně napsaný jen tak dál a navíc ti to sluší ze všech stran

Jirka4137 (114) napsal 21.08.2011 v 00:06

Docela pěkné čtení.Já dávám za 1 a to už jsem nějaký ten cestopis přečetl.
Jinak jet tohle na enduráckém sedle tak si určitě vemu náhradní p.del do batohu.
Jel jsem na hondě Vigor Madˇarsko(nuda),Slovensko(supr) a moc pohodlí jsem neužil.

bill56 (8) napsal 20.08.2011 v 17:21

Dobře napsáno

preker (8) napsal 19.08.2011 v 12:30

to je kecu a pripominek ... je to proste celkem zabavny cestopis s postrehy a podrobnostmi kterych si vsimne jen zena ... a to je myslim jednim z jeho kladu

Jaabar (1) napsal 19.08.2011 v 11:43

Smekám, na 125 bych nevyrazil ani těch pár km do práce, tohle je kus cesty
Stran těch negativních komentářů: nejvíc zpravidla nadávají ti, kteří si nikdy netroufli nic ani nabídnout k uveřejnění. Mě osobně tohle netradiční pojetí nevadí.
PS: Nechci urazit autorku, ale ty vlasy zase tak super nejsou

ZZR1200 (127) napsal 18.08.2011 v 22:41

Fábulus: To já zde bohužel špatné cestopisy četl a ani raději nedočetl. Být majitelem serveru, bylo by mi fuk, jestli za kladný ohlas může talent, pohlaví, hezká tvář, nebo vlasy. Zajímal by mě úspěch, který je v tomto případě statisticky jednoznačný. Nicméně jsem názoru, že bez talentu by to nestačilo, což se dá prokázat úspěchem článků autorky i bez jejích
fotek.

fábulus (-1) napsal 18.08.2011 v 17:54

zzr1200:vůbec jsem nesnižoval uroveň cestopisu. podle mě napsanej stručně, pěkně i z humorem. cestopis jsem žádný nenapsal i když deníky z cest i jednodenních výletů jsi píšu, ale jen pro sebe pač vím že nejsou čtivé, a obsahují jen a jen můj pocit jak jsem to místo či cestu vyděl svýma očima či jak jsem se cítil. ale ty komentáře mě prostě utvrdil vtom že někdo vydí hezkou tvářičku a je stoho celej vedle a píše jinak než kdyby cesták napsal chlap. vyloženě špatný cestopis jsem tu ještě nečetl, ale mnohem lepší ano a to EVROPOU 1-5. myslím že jse tak jmenoval a tento cesták jsem přímo hltal. každého zaujme prostě jinak psaný cestopis.

anila (0) napsal 18.08.2011 v 15:31

Jako účatník tohoto výletu (hoch na BMW) můžu jen říct, hezky napsáno

Icezz (8) napsal 18.08.2011 v 12:09

souhlas naprostý se dvěma hrncema :), k tomu neni co dodat, je to přesné...

Hančaa (161) napsal 18.08.2011 v 10:08

Za me obdiv za odvahu jet na takovym stroji takovou dalku, ale tim to konci Ani jsem to nedocetla Jsou tu lepsi a souhlasim s nazory, ze je spis hodnocena pisatelka sama a ne ten cestopisny vyplod

MaKeC125 (0) napsal 17.08.2011 v 23:53

Hluboce obdivuji vydat se na 125 tak daleko.

dva_hrnce (3) napsal 17.08.2011 v 23:12

já jsem teda napsal zatím jen jeden a neodvažuju se hodnotit sám svou práci.
Ale: když se podívám na komenty zde, taky se mi nezdá že by to bylo slohově až tak supr.
To samé komentáře strojů uživatelek, každá baba má u CB500 milion komentů, ale některé opravdu pěkné kousky jsou skoro bez povšimnutí.
Nic proti nikomu, tak to bylo, je a bude, ale objektivita mi tu trochu schází

Roman2bk (9) napsal 17.08.2011 v 21:21+1

ahoj "holko", zase to máš pěkně napsané
a hlavně super výlet, vydat se na malých motorkách tak daleko a vydržet to, paráda jen tak dál, jsem zvědav, kam dojedeš (dojedete) příště

PS: a na ty blbé ohlasy kašli, beztak to napsali jen ti, co nikdy žádný cestopis nesepsali...

ZZR1200 (127) napsal 17.08.2011 v 19:03

fábulus: jde o to, jsem tohle jako jeden z mála cestopisů přečetl celý. U většiny ostatních mě nudí už první odstavec. Být nadrženec, a být to špatně napsaný, kouknu na fotky a nebudu se obtěžovat čtením.

fábulus (-1) napsal 17.08.2011 v 17:05

také jse mě zdá že článek četlo hodně nadrženců a podle toho jse hodnotilo

Icezz (8) napsal 17.08.2011 v 15:44

Nedá mi to nepřidat reakci:
//tn.nova.cz/zpravy/regionalni/tragedie-na-skolnim-vylete-divku-skalpovala-motokara.html
Co víc dodat, rači bych to fakt schovával a cokoliv dalšího plandajícího. Každýho věc, jen doporučuji.
Článek hodnotím jako lepší průměr, nic proti ostatním, ale občas se mi zdá že někdo vůbec nehodnotí článek, ale spíš pohlaví :D. Ovšem další si rád přečtu, motocestopisy jsou moje hoby.
Dík.

Well-Being (7) napsal 17.08.2011 v 15:25

Pěkně jsem si početl. Děkuji. Přeji mnoho sluníčkových km.

BlackBlade (15) napsal 17.08.2011 v 13:45

Vlasy krásný, jak píšou ostatní , ale přidám jedno doporučení: strkej si ten cop pod bundu. Doufám, že nemusím barvitě popisovat, co by se mohlo stát, když by se ti někde při byť i lehkém pádu zachytil... Jinak cestopis super a přeji spoustu dalších pěkných výletů.

Rohal (61) napsal 17.08.2011 v 12:53

velice pěkně napsané a jak se tu už někdo zmínil, tatínek musí mít z tebe radost.

Kov (23) napsal 17.08.2011 v 12:05

To jsi všechno napsala ty? //www.motorkar...%ED%20Rumunsko-19313
Na mladou holku se 125-kou dost dobrý...

Pivko (85) napsal 17.08.2011 v 01:49

Tvoje vlasy jsou stejně nej!!!

Předchozí
1 2 3