sumoto_leden

Rumunsko na supersportu - a prej že to nejde

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

milda_brno (1) napsal 15.11.2016 v 12:12

1. Napsano moc hezky (jasne, strucne, vystizne)
2. A konecne zadne Alpy

Dr.fík (7) napsal 10.11.2016 v 20:54+1

Pěkně napsaný, stručný, ale výstižný. Nemám rád ty zdlouhavý několika stránkový romány . Náklady jsi měl určo menší. Mi byli v RO v září a 14dní nás vyšlo cca na 10tis/osoba. Je to parádní země a v horách, kde jsme zabloudili se skrývá to pravé rumunsko-nádhera.

Behysek (28) napsal 08.11.2016 v 22:00

Stručný, rychlý a pěkný cestopis. Za supersport ještě jeden palec. Ono když se chce, tak to jde. Vždycky tvrdím, že cestovat se dá na všem. Jde jen o to, jak moc jsi pohodlný.

Hostmir (1) napsal 08.11.2016 v 19:12

jawasy: ty náklady jsou jen odhad. Zas tak hrozný to možná nebylo

jawasy (56) napsal 08.11.2016 v 18:41

Ubytování jsem moc neřešil. V Rumunsku seženeš skoro všude a nejen v hotelu.

jawasy (56) napsal 08.11.2016 v 18:41

Pěkný výlet. Rumunsko je super,jen bych asi tolik nehonil kilometry a víc si toho užil. Divím se těm nákladům. Já dal Albánii na deset dnů za cca 13 až 14 tyček včetně benzínu. Přeji mnoho šťastných kilometrů.

Rubi (45) napsal 08.11.2016 v 16:45

Dobře napsané.

crxjet (258) napsal 08.11.2016 v 10:17

pěkně napsáno a Transalpinu je hřích neproject alespoň 3x tam a zpět, než čék pokračuje dál

majky72 (131) napsal 07.11.2016 v 21:29

fajn cesta no myslím si že v konečnom dôsledku sa dá isť na všetkom všade ...teda skoro aj napríklad na autíčku z hlbokého minulého storočia určeného pre Londýnske ulice dať Balkánom 4000km a to včetne offroadu .
tu cestu čo spomínaš (7A) som šiel ešte niekedy okolo roku 2007 na bicykli a bola v dosť zlom stave ale ja som to vo Voinease zobral k Jazeru LacuVidra okolo riečky Lotru (je to asi v strede mestečka na 90 stupňovej ľavotočivej odbočke sa pokračuje rovno) bola to šotolinová cesta a dostal som sa rovno pod priehradný násyp ...krásna cesta doporučuje všetkým z endurom, na cca 23 km sa vystúpa zo 600 na 1300 metrov nad morom ...no a neprejsť si transalpínu to bola naozaj škoda ja som si ju dal ešte keď tam nebol asfalt a teším sa až si ju spravím aj po ňom aj keď ta pravá divočina to už asi dávno nieje ako si ju ja pamätám

Rohal (60) napsal 07.11.2016 v 20:06-1

Ano pěkně napsané i fotky ale něco mi tam chybí ...adrenalin to je asi ono.

ladinhlad (21) napsal 07.11.2016 v 20:06

Fajn výlet. Rumunsko jezdí lidi na skůtrech, takže proč ne supersport. Ale to už jen opakuji, co psali jiní. Pěkně napsaný cestopis.

Sneed (-3) napsal 07.11.2016 v 18:17-2

pěkně napsaný, hned bych se jel projet. I třeba jen okolo komína, ale bohužel servisuju.

Raisto01 (90) napsal 07.11.2016 v 14:32+1

Tak určitě...
Jenom bych poupravil "dokáže to každý" na "kdyby chtěl, tak to dokáže každý"
Většina lidí vždycky najde důvod proč nemůžou

seikos (975) napsal 07.11.2016 v 12:59+2

...jenže to pravé Rumunsko je právě mimo těch skvělých nových uhlazených cest.
Jasně že to jde. Projet to pravé Rumunsko na SS jde stejně dobře jako sníst nudlovou polévku kouskem klacku. Nechá to v tobě hluboké vzpomínky, ale napříště si sebou zabalíš lžičku

Jinak pěkně napsáno.

Dolph-cz (58) napsal 07.11.2016 v 11:10

Jak už psali jiní-rumunsko má cesty úplně u pohodě,samozřejmě pokud se jede někam do menší vesnice,tak už je to horší-ale to u nás taky.
Lidi řekl bych milí,příjemní,samozřejmě cypa najdeš všude(já jsem tam na žádného nenarazil)...,ale rozhodně jsem se tam cítil lépe,než třeba na východním slovensku...

Zipák (8) napsal 07.11.2016 v 10:10

Paráda,že?My letos pojezdili vrch a 2017 dojedeme dolů Mohu potvrdit,že silnice co jsou nové jsou rovnější než naše //www.motorkari.cz/profil/?uid=6128

zdenekp (122) napsal 07.11.2016 v 09:41

Samozřejmě, že to jde na sportu. Cestovat se dá na všem, i na mopedu jen s mapou a bez navigace. Rumunsko na stopětadváce jsem si užil víc než Albanii na GSu. A vám dávám plusovej bod.

fidlimydli (319) napsal 07.11.2016 v 09:38

Fajn výlet, ale taky nechápu, proč by měl být problém jet RO na supersportu. Všechny alespoň trochu významnější cesty jsou tam na rozdíl od UA a Moldávie naprosto v pohodě.

jojkoz (8) napsal 07.11.2016 v 09:06

Fajn, akurat dve veci.
Osobne nevidim nic zvlastneho ked ide niekto do RO na supersporte. Ro sa meni strasne rychlo - hlavne tahy su uz skoro vsetky spravene nanovo a daleko lepsie ako u nas - a asfaltuje sa aj strasne vela vedlajsich ciest ...
Enduro je vhodne hlavne ak chce clovek vidiet este to stare RO - ktore uz ostava len v zapadnutych dedinach ...

A ak som spravne pochopil vynechali ste to najlepsie z Transalpiny - vysokohorsku cast - 40km zataciek na novom asfalte ... - sice za posledne dva roky stratila kvoli zvodidlam a ciaram trocha smrnc :) - stale je to parada - https://goo.gl/KnYSKl

Severna cast je uz teraz naozaj paradna - opravili caste prekopy krizom ktore boli este min. rok.

Podas (6) napsal 07.11.2016 v 08:19

A to se mi líbí