Kterak důchodci do Kotoru dojeli

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

idealista (0) napsal 10.07.2018 v 16:28

Idealista, moc se mě líbil článek a také, že vzpomněli na Balkánskou válku a negativní vlivy EU. Vyjimečné. Děkuji

barracuda101 (11) napsal 04.02.2018 v 15:26

Dobrý, jen si neodpustím, že ten Dunaj je možná krásný z dálky či výšky ale nikdo z nás by tam nevlezl. Zrovna při pohledu na ten mrďák u Železných Vrat by jsem tok krásný nenazval.
Přeji hodně dalších šťastných kilometrů na moto

Geodet (35) napsal 04.02.2018 v 08:53

Pěkný.

Milan1963 (271) napsal 01.02.2018 v 13:57

KozelCH (19) napsal 01.02.2018 v 09:26

Pro OndruF: Tvoje cestopisy jsou také pěkné, ale je dobře, že každý cestu prožíváme jinak. Jsme parta, co spolu jezdí hodně přes deset let, ale cíl pro nás není vyfotit Nikonem každý patník u silnice v umělecké kompozici. Pro nás to je dovolená a hlavní jsme my a zážitky. A společné pivo po cestě je zážitek, protože jsme holt samečci a obilný odvar je rituál a odměna. A věř mi, že naše krásná těla jsem před vložením do cestopisu pečlivě zcenzuroval. Skutečnost je mnohem horší! Díky.

sekáčmagor (128) napsal 31.01.2018 v 10:36+2

OndraF<Furt to bylo lepší než soubor fotek z "GG"

OndraF (38) napsal 30.01.2018 v 23:40-3+4

Hezký povídání, ale - nic teda proti vašim krásnejm postavám - osobně bych ocenil méně fotek typu "my a pivo", "my a my" resp. "naše záda kdesi..." a naopak třeba i více vobrázků tak nějak tý ciziny. Kdyby eště k tomu někdo z vás vrazil zlatku do foťáku (NE, mobil fakt nefotí dobře a NENÍ to jedno), bylo by to určo ještě úúžasnější než teď Dík!

PEPA55 (11) napsal 30.01.2018 v 22:09

Hezky popsaná cesta užili jste si to, poznali hezké místa i v důchodu se dá užívat , od 1.května jdu též do důchodu ,letos máme v plánu také Balkán přeji hodně podobných zážitku

KALUP (32) napsal 30.01.2018 v 21:29

máš to pěkně popsaný ale ty dálnice jsou pro voplechovance

LK58 (0) napsal 30.01.2018 v 10:41

Paráda kluci. Přidal bych se na podobný výlet.

sekáčmagor (128) napsal 30.01.2018 v 06:36+2

Dobré výlet bez ambicí...to se mi líbí.Jezdím po světě a dívám se kolem sebe Spousta lidí jezdí na moto a dívají se kolem sebe jestli se ostatní dívají... Kdyby Vám někdy chyběl jeden dědek do počtu tak dejte vědět.

Targus (430) napsal 30.01.2018 v 00:26

KozelCH:

Hele, sprosťáku, neříká se PrDůch, alebrž politicky korektně PraSe, neboli Pra-cující Se-nior!!!
Jináč jsem se těšil na to, že prdůši pojedou langsam a budou mít tím pádem více zážitků, a vy jste jeli jako kanci.
A drobná výtka k uvádění místních názvů. Ať to motkaři inspirovaní tvým psaním lépe hledají. Např. Oršava se na mých mapových podkladech hledá dost blbě.
A také jsi kapku přeskočil cestu od Orsovy do Bele Crkve. Tam by mne vaše trasa zajímala nejvíc. Samozřejmě plus popis kvality cest. Jeli jste na Moravicu nebo po stejné cestě zpět na Caransebes?
Jinak ten sešup do Podgorice přes tunely kolem vody se jmenuje Moračka klisura. Těch tunelů bývalo 39. Kdysi jsem tam lítal s tahačem, to tam ještě místy vůbec nebyl asfalt.
A ty kopce jsme sjížděli krokem, kdo šlapal po brzdě, tomu po třech kilometrech hořelo obložení.

KozelCH (19) napsal 29.01.2018 v 22:03+2

Zdar chlapi, tady autor. Díky za komentáře. Nedojela Honda VT1100, servis u značky nic nezjistil, potom převezena do VK Moto v Chocni, kde na co Vlastík sáhne, to jezdí. Rozebráno, zkontrolováno, elektrika OK a konstatováno, že nikdy nebyly dělané ventily a v karburátoru stoleté bahno. Od té doby prostě jede. Asi těch sto kiláků v lijáku s maďarskou samohonkou v nádrži udělaly svoje.

Ke spěchu - přes Maďarsko se jinak nedá, co bychom tam hledali a z Chorvatska to samé. Pobřeží jsme si užili, ale stačilo. Cesta byla naplánovaná na týden a bez dálnic se ty skoro čtyři tisíce nedají ujet. A mně začaly nabíhat objednávky na dílnu a dva důchodci jsou prduši, kteří museli taky do rachoty. Takže tak. Jirka

Vaclavkyzek (9) napsal 29.01.2018 v 21:41

Pivko (85) napsal 29.01.2018 v 21:31+1

Durmitor a kaňony kolem řek ,jako důchdci 14 dní v poho ,dálnice a Chorvatsko vůbec. Tak máte letos , pokus č.2 .

sweetM (28) napsal 29.01.2018 v 20:27

Moc pěkný výlet, ale jak je psáno už níže, nějak moc ve spěchu. Jinak .

ppm (0) napsal 29.01.2018 v 13:30

Jaká moto to byla ?Moc dálnic,a moc spěchu.Chorvatsko určitě ne ,Jsem vyléčený po loňské návštěvě.Vydržel jsem tam slovy 2 dny a valil jsem zpět do slovinka a Maďarska.I to Rakousko je proti tomu levný.

valasek (153) napsal 29.01.2018 v 12:09+2

Pěkná trasa a příjemný popis. Jenom mi nějak uniklo, proč ten spěch? Když my , starší dorostenci, máme v týdnu 6 dnů sobotu a sedmý den neděli...?

majky72 (131) napsal 29.01.2018 v 11:56

No a nenavštivit Durmitor tak ale aspon mate motivaciu do buducna a inak domov to treba zobrat cez Bosnu dobre cesty, krásna príroda a hlavne ceny uplne niekde inde ako predražene Chorvatsko Cesta super len na mňa až privela dialnic.
Inak do Kototu som schadzal tiež tou super cestou ale až od Negosevova mauzolea a na mazde MX-5 po obede v tej reštike si hovorime no tuto za tou zatačkou musi byt už niekde more noooooo bolo, akurat o par stovak metrov nižšie

zdenekp (122) napsal 29.01.2018 v 10:15

Nezůstat alespoň den v Kotoru a spěchat do Chorvatska!?

Miluna1 (24) napsal 29.01.2018 v 10:11

Bejvalá Jugoška (krom HR) je supr. Banát taky.
Jen tak dál

Rohal (61) napsal 29.01.2018 v 09:24

Mohu jen potvrdit co napsal Finč jen s tím rozdílem že už jsem také v důchodu a užívám si.
Projel jsem Banát naštěstí týden po festivalu - to musel být masakr.
A o těch Chorvatech a jejich cenách ani nemluvě.
Letos to bude lehce Albánie a určitě něco navíc ale Chorvatsko určitě NE.

berry78 (145) napsal 29.01.2018 v 09:05

Pěkné čtení .. jen prosím o info která ta motorka nedojela a jaká byla závada ... Díky

Finč (89) napsal 29.01.2018 v 07:17

Příjemný čtení takhle po ránu Snad se taky dožiju ňákýho důchodu a budu si užívat

aldags (2) napsal 29.01.2018 v 02:21