DRUM BUN aneb Jak mi nemok letos nezmok

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

PapáPepé (1) napsal 05.03.2017 v 16:34

Zdar všem, dík za komentáře. Za fotky se neomlouvám , neboť jsem je nefotil pro katalog, Fotil jsem něco za jízdy outdoorovou kamerou, něco málo je z kompaktu a většina fotek je pořízena mobilem. Celý cestopis, včetně fotek, si nedělá ambice na Pulitzerovu cenu, ale jen a pouze chce naznačit těm, kteří se ještě rozhodují, kam, kudy a jak. Nejlepší je vše vidět na vlastní oči a zažít na vlastní kůži. Je fakt, že někteří kluci mají ve svých cestopisech nádherně vyladěné fotky, ale holt to musejí umět a mít taky dobré nádobíčko, A já nemám ani jedno, ani to druhé, ale zato si ta pěkná místa radši prohlídnu naživo. Takže vám všem přeji pohodové kilometry. Jaro už tluče na dveře.
Drum bun

Radek2107 (49) napsal 05.03.2017 v 15:24

Fakt dobré, jediná věc, která celý cestopis sráží, je nevalná kvalita fotek, půlka z nich je mázlá, ne li přímo rozmazaná.

Davect (1) napsal 19.02.2017 v 21:51

Zdar Pepo. Zrovna jsem to sjel na hrubo. Jak bude čas tak to dám ještě jednou s mapou. Dobrý čtení. Rozsáhlejšímu chválení se budu věnovat hned jak se stavíš na kafe.

Jandis-R6 (80) napsal 14.02.2017 v 21:03

Dobrá práce, inspiruje mne to na léto. Diky

majki.t (3) napsal 14.02.2017 v 20:45

Díky za článek.Zase jsi mě tam vrátil,aspoň duší .Byl jsem dvakrát a určitě se tam vrátím.Škoda,že jste nedali Banát,nezapomenutelná atmosféra a hlavně se dorozumíš česky.Třeba v Gerniku jsme platili za ubytko a v hospodě korunama.Pro milda,klidně jeďte na blind,ubytování seženete,popřípadě použijte Booking.No problem.Nejhorší na Rumunsku je cesta přes HU.K lidem v RO,jsou příjemní,ochotní pomoct i cikáni nám pomohli,když jsme zabloudili.Nikdy se nám nic neztratilo a to jsme parkovali přes noc venku před hotelem v Pitesti.Všem RO doporučuji

milda.pmj (3) napsal 14.02.2017 v 19:40

Moc pěkně napsané a super trasa . Určitě z Vašeho cestopisu budeme čerpat . Odjíždíme totiž do Rumunska 22.5., ale když tu koukám na fotky z tohoto období, tak asi si namontujeme na motorky lyže . Můžeme jet do Rumunska bez předchozího zabukování ubytování, jen tak na blind?

Daryth (11) napsal 14.02.2017 v 12:02

Pěkný cestopis se zajímavými místy na návštěvu. Jen škoda těch rozmazanejch fotek..

tom.h (2) napsal 13.02.2017 v 19:09

Byli jsme tam vloni a také můžu potvrdit, že je tam hodně zajímavých věcí ke skouknutí. Tomu kdo se tam chystá doporučuji, sám bych se tam chtěl zase podívat.

ladinhlad (21) napsal 13.02.2017 v 15:55

Pro mne dobré čtení. Zejména proto, že se tam letos chystáme. Čerpám informace o trasách, spaní atd.

Jeuwi (0) napsal 13.02.2017 v 12:40

Karbu (9) napsal 13.02.2017 v 09:57

Letos jedeme znovu, je to paráda a díky za připomenutí míst, které jsme také projeli

Čmoud (11) napsal 13.02.2017 v 09:36

1480 schodů a nahoře stará cihelna Ale ten výhled stojí za to

Rohal (61) napsal 13.02.2017 v 08:49

Není co dodat.
Letos zase - už potřetí.

Karlovarak (12) napsal 13.02.2017 v 08:15

Parádní čtení, jedeme v září tak zase příjemná inspirace.
Hodně pohodových kilometrů ...

Tommino (6) napsal 13.02.2017 v 07:44

Pěkné - Rumunsko je třeba neustále prozkoumávat.

Finč (89) napsal 13.02.2017 v 06:57

Dík za fajn článek, takhle při mrazivém pondělku mě zahřál na duši