Bylo nás tři a nahlédli jsme do Rumunska

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Ron.n (0) napsal 20.02.2010 v 13:11

Ahoj chlapy, od vánoc přemýšlím, že bych právě Rumundsko chtěl v létě projet, takže díky za tip. Případně se i rád přidám k více lidem...

Tančouz (20) napsal 16.02.2010 v 06:56

Vážení přátelé jedné motostopy. Všem děkuji za příspěvky ať kladné nebo záporné. Ty kladné potěší a pakliže sem napíše někdo kritiku, je to důvod k zamyšlení co napsat nebo udělat jinak. Každopádně nám všem přeju mnoho kilometrů se šťastným návratem.

maryk (0) napsal 15.02.2010 v 22:29

Ahoj , mate to krasne napsany, pekne fotky a jeste lepsi motorkari , telem i dusi, moc dobre je znam, nezkazi nikdy zadnou srandu. Tak hodne kilometru bez nehod a hlavne ve zdravi a plno zazitku a srandy. Ahoj Marek G.

Speedak (0) napsal 12.02.2010 v 16:15

taky tam budu muset vyrazit...kdyz to zvladne Vectra, tak to na chopperu dam taky:)

Sonic5 (0) napsal 12.02.2010 v 13:25

Dvě nejlepší hlášky,které si musím zapsat a u kterých se mi bachor nestačí hýbat - 1)Letím po silnici mezi dírama 120, na zadním kole mi visí maník s Vectrou aby mě nakonec stejně udělal. a 2)přišel se na nás podívat jeden z tisíců psů,je to fešák,půl těla hladkosrstý a druhá jako když kopneš do drnu - no prostě z toho nemůžu

Sonic5 (0) napsal 12.02.2010 v 13:19

Pánové super,už dlouho jsem se u cestopisu jako je tento tak nezasmál,jako u toho vašeho.Popis věcí kolem vás je kouzelný,tak ať Vám počasí a motky slouží.

Sharki (0) napsal 12.02.2010 v 09:46

Super,koukám pánové že už něco pamatujete jako já a ste stejně postižení.Jsem taky ze západu a kvůli takovému cestování jsem si koupil Gso.Ta vaše cesta je přesně moje krevní skupina.Jen tak dál a letos jestli něco plánujete,tak dejte vědět,rád bych se k někomu přidal.Sharki

mr.panther (0) napsal 12.02.2010 v 09:14

Dobré čtení Ten vrut je kouzelný - lepil jsi to jen antipichem?

Pivko (85) napsal 11.02.2010 v 21:25

ten šroubek je boží ,dávám mu 10b. Díky za pěkný počteníčko.

ebear (5) napsal 11.02.2010 v 20:06

Taky jsme tam loni byli, ale na chopperech u moře. Bordel všude a spousta psů, to sedí. Ale nejhorši silnice byla D2 Břeclav-Hustopeče.