Baile Herculane a okolí 2011

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Kside125 (0) napsal 14.04.2014 v 17:51

Moc hezký cestopis ... jen ty fotky by mohli být v lepší kvalitě, ale to je drobnost

BMWtomas (0) napsal 16.04.2012 v 12:56

byl jsem loni v květnu ve stejném hotelu a letos se s bandou d jižní moravy chystáme zase

zdenek. (6) napsal 11.04.2012 v 18:25+1

Vážení, každému bych doporučil si do Rumunska zajet, ať už po silnici, nebo enduro cesty nebo hard enduro. To co my jsme jeli, je to nejmenší zlo, které tam je. přál bych vám vidět, skládky a smětiště za vesnicemi většinou v řece nebo potoce, rozjezděné cesty a lesy od lakatošů, když těží dřevo, kde skladují naftu nebo jak umívají nákladní auta. Vjedou do Timisoáry s Tatrovkou nebo Romanem a je to. Ve vesnicích a osadách není žádná kanalizace a infrastruktura a to že tam jezdí borci s endurama spoustě lidem přinese alespoň nějaký malý příjem. Jasně že je to jen otázka času, kdy to nepůjde, ale zatím to jde,tak se tam jezdí, jistě že jezdíme po cestách, ale znáte Rumunsko - jedeš, jedeš a po 2O km cesta nikde a musíš improvizovat.

HanzM (0) napsal 04.04.2012 v 12:50

hele ja se celkem povazuju za trampa, trekare a ekologa...Ale co mam zkusenosti z Ukrajiny...tak tam jezdeni na endurech nicemu a nikomu nevadi..Jestli tam jedes na motorce..nebo to pak projedou mistni borci kamazem, tankem nebo Zilem je celkem jedno.Ale je teda fakt ze pak nahore na poloninach uz jsem si pripadal divne..nicmene ty jejich rozbahneny cesty bohate staci, kolikrat se to vubec neda projet..I hlavni silnice muze byt slusny kros...Ale stejne je asi otazkou casu nez to zacnou omezovat..nez to mistni zacne stvat..

Pivko (85) napsal 03.04.2012 v 21:10

tak tedy páraáádáá.

Pivko (85) napsal 03.04.2012 v 21:10

š. p. i. c. a. není snad sprostý slovo kurva

Pivko (85) napsal 03.04.2012 v 21:08

úplná špicááá .závidím a přeji ,proč asi ty motorky vyrábějí a prodávají lidem?! ,že jo (KOV)?!Aspoň tam probudí lišky co dávaj dobrou noc.

Gant1 (0) napsal 02.04.2012 v 19:12

KOV: Raději to nebudu ani komentovat, jelikož bych řekl něco ošklivého. Enduro je super. V Rumunsku jsem byl již 4x a všem mohu jen doporučit. Tady v ČR se jezdit moc nedá, je to tu samé hovno a hovado.

ub88 (9) napsal 02.04.2012 v 16:12

Kov ..jiný kraj, jiný mrav.Když to u nich není zakázáno a hustota osídlení je menší, proč ne ? Ochráncům koní se zase nemusí líbit rajtování na nich Pro úplnost, enduro nejezdím.

CecilGS (9) napsal 02.04.2012 v 15:37

Pánové, každy je na něco jiného . Jezdím na R1200GS taky kde to jde.
Přej a bude ti přáno

sseba1 (13) napsal 02.04.2012 v 13:59

->Kov Taky neschvaluju takovýhle rajtování,ale na druhou stranu jim to pekleně závidím!

Kov (23) napsal 02.04.2012 v 13:15

Neschvaluju rajtování na uřvaných endurech ve volné krajině,ať je to u nás či v Rumunsku. Rozumná hranice je dle mého po nějaké cestě(aspoň) a co nejtišeji. Je mi jasné, že můj názor místní enduráky asi pobouří a to, že jsem si to sem dovolil napsat je už úplný vrchol,že...ale