reline_unor

A zase to Rumunsko…

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

69šakal (0) napsal 20.06.2020 v 01:42

Pěkný kámo.. v září jedeme taky poskákat cestičky.. Pěkně napsaný, je radost vidět jak si užíváte!!

Tančouz (20) napsal 15.01.2019 v 00:01

Všem ještě jednou díky
vendavenda: máš pravdu. Je to překlep. V minulých cestopisech jsem to psal dobře. Není to BMW R12000CGS, ale ChMW R1200CGS (Chlumčanysche Motoren Werke) . Pepa ho upravil na off. Kola z GSa, kufry, šusplech pod motorem, sedlo ... Tak proto to GS. Hlavně to nikde neříkej, ať nemá problém na STK .

vendavenda (7) napsal 13.01.2019 v 20:09

Pěknej vejlet
To Pepy bávo ale asi GS není, jezdil jsem ho-céčko a moc do offroudu není jinak skvělá motka!
asi překlep: BMW r1200c (GS)

camba10 (0) napsal 11.01.2019 v 10:43

Pěkně napsaný,žádný román.👍👍👍

PEPA55 (11) napsal 09.01.2019 v 13:11

Hezky prožitá motodovča ,pěkně napsán cestopis,taky jsme jeli 15.6.18 Rumunsko , Fagaraš, Transalpinu, Banát taky se nám dovča vydařila ,super ceny,hodně podobných výletů

Raisto01 (90) napsal 08.01.2019 v 14:32

Škoda, škoda, Podněstří je parádní skanzen komunismu, navštívil jsem ho měsíc po Vás,úředník dostal pod nos mobil se zabookovaným ubytováním a vízum na 24 hodin bylo za deset minut. Ale je fakt, že já se nedám Tak příště nevynechte, fakt to na tu chvilku stojí za to.
Pár fotek odtamtud mám v deníku motorky, případně...

Mulis_75 (29) napsal 08.01.2019 v 10:31

Pěkně napsané a žádné zbytečné řeči. Rozhodně palec nahoru, super

Tančouz (20) napsal 08.01.2019 v 07:28

Pánové díky za dosavadní a možná i nějaké budoucí komentáře . Všem suprovej rok 2019 a mraky pohodovejch kiláků se šťastným návratem .
Raisto01: DÍKY . Já jsem o Podněsteří, Moldávii a Rusovi informace dostal od jednoho maníka z bývalého SSSR a víc jsem nedohledával. Tak to se dodatečně omlouvám za zkreslené info . Ale co se týká toho celníka, tak k žádnému komunikačnímu šumu nedošlo . Docela dobře se rusky domluvím. Asi se mu nechtělo s námi ouřadovat kvůli jedné noci. Poslal nás k okýnku vyplnit papíry, ale ještě se zeptal, jak dlouho u nich chceme pobýt. Když se dozvěděl, že jde právě jen o tu jednu noc, tak nás vyhodil zpátky. Kdyby se nám nejednalo jen o to přespání, tak by jsme byli asi důslednější. Ale třeba by to dopadlo stejně .

Raisto01 (90) napsal 07.01.2019 v 23:30

Pojezdili jste dobře, jenom bych rád upřesnil, že Rus rozhodně není kámoš s Moldavcem, naopak. Rus hlídá hranice nezákonně vzniklého Podněstří, aby s tím Moldavec nemohl nic dělat. Takže tak. A s úředníkem na Podněsterské hranici jste si asi nerozuměli, bo do Podněstří se pouští na osm hodin bez zajištěného ubytování a na dvacet čtyři se zajištěným ubytováním. Asi jste zažili komunikační šum

Gugulek (14) napsal 07.01.2019 v 21:57

Super čtení. Díky Chlapi

Kami73 (0) napsal 07.01.2019 v 18:38

Ahoj kluci, zdravím vaši partu, moc jsem se pobavil o to víc, že Vás znám, dávám palec nahoru , když jsem to četl jako kdybych jel s vámi, pěkné foto i moto, snad to jednou taky dám, jinak za mě super, jste borci.

pema (4) napsal 07.01.2019 v 16:20

zajímavý trip a poutavě napsané ... chlapci a zdravím Chlumčany.

MirisN (2) napsal 07.01.2019 v 12:45

Super 👍🏻

Milda501 (6) napsal 07.01.2019 v 11:56

Napsáno dle mého gusta, pobavil jsem se, zasmál a zavzpomínal. Letos po pár letech jedeme znovu do Rumunska, tak si mě pěkně navnadil. Díky.

ZdendaMěřín (1) napsal 07.01.2019 v 09:01

Pěkně napsaný, Cricova stojí za návštěvu. Podobnou cestu jsme jeli loni,jen místo podněstří jsme byli v Constantě a pak v Banátu. Chtěl sem dát taky článek, ale jen bych se opakoval jak to bylo parádní. A letos čeká Albánie...

Rohal (60) napsal 07.01.2019 v 08:02

Také to tak vidím. Na pohodu a zajímavě popsané.
Loni jsem Rumunsko nestihnul tak snad letos.

alexander (12) napsal 07.01.2019 v 06:13

parádní výlet Jirko,skvěle napsané a fotky naprosto famozní je vidět,že prostě umíš žít