sumoto_leden

Jak jsme zdolávali Krétu

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

...Mates... (0) napsal 15.02.2009 v 16:20

Taky jsme s manželkou,sjížděli Krétu sice plechovkou,ale naprosto souhlasím s vašim popisem.Kréta je super ostrov na cestovaní na motce,sice značení opravdu o ničem. Jednou se tam určitě vrátime a sjedem druhou stranu.Mimichodem hezký článek zážitku určitě spousta Přejí hodně podobných zážitku se šťastným koncem.

abe (15) napsal 27.01.2009 v 17:12

Sorry.Elounda=severovýchod

abe (15) napsal 27.01.2009 v 14:25

Ahoj,krásný článek,krásné fotky . Jsem milovník tohoto ostrova.Úplně jsem si to připomněl. Kdo byl jednou na Krétě musí se tam vrátit. Já jsem tam byl s manželkou celkem 3x. Poprvé na severozápadě v oblasti Gerani nedaleko Chanie, podruhé na Bali mezi Rethymnem a Heraklionem to je střed Kréty na severním pobřeží. Naposled to byla Elounda na severozápadě.
Pokaždé jme si půjčili skútr 150-ku. Je to hrozně pohodové a nemá cenu spěchat. Člověk má čas se kochat. Máme najeto celkem 2 200 km. Několikrát jsme přejeli hory na jih ostrova. Byl to skutečně krásný zážitek. Doporučuji všem.

ElPicasso (0) napsal 27.01.2009 v 12:36

Zajimavé čtení! Minulý rok jsem projezdil Zakhyntos... ale na scooteru. Také doporučuji. Řecko miluju a tvůj článek mě inspiroval. Každopádně má poklona tvé paní, protože i ona musí být srdcem motorkářka... jiná by Krétu takhle strávit nechtěla!

veselak73 (1) napsal 21.01.2009 v 20:59

Čau, pěkný článek, také jsme Krétu navštívili, a v Georgioupoli tam bydleli. Jen v půjčovně měli mašiny Intruder 600 rozpůjčený, tak jsme vzali skůtra 150, taky jsme se povozili, sice nic moc pohodlí, ale zas chtěli za den jen 20 Éček. Kréta rulez!

lubin (13) napsal 21.01.2009 v 07:16

Pamatuju si taky Krétu. Bohužel tenkrát jsme měli půjčený auto. No, auto, nějaký Suzuku cosi. Objem 900. Takže motorku. Jak si zapl klimu, tak si musel podřadit :)

alfin77 (2) napsal 20.01.2009 v 20:19

Ahoj, mooooc pěkné na krétě jsem byl 2x a vždy jsem si pujčoval motorku akorát teda chopera a potvrzuju je to bomba až na ty klouzající cesty to je peklo. no v horách jsme tolik štěstí na počasí neměli bylo zam kolem 17 stupnů a to by konec června no není každý den posvícení. tak ať se daří a těším se na další články z cest. čao

Talp (0) napsal 20.01.2009 v 18:30

Ahoj, hezký fotky, taky jsem byl na Krétě a dokonce jsem spoustu míst poznal. Jinak Transalp je správná volba, akorát ta spotřeba 8 litrů je moc. Ikdyž pokud jezdíš v horách ve dvou lidech na dvojku, tak možná jo. Jinak Talpík v průměru papá cca 5,5 litrů. Tak ať se daří.