Těžké začátky - první díl

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

sedy_vlk (5) napsal 01.09.2010 v 23:04

Druhý díl už je napsán a odevzdán, třetí se dokončuje. Je úžasný vrátit se skoro o deset let a vychutnat si to znova. Co se týká bydlení, oboje je správně. Záleží jenom na tom kolik lidí jede, jaké mají nároky, jestli je sezóna nebo ne, jestli jsou ochotni třeba po pěti stech kilometrech, často již potmě jezdit od domu k domu, atd.

AliFZS1000 (21) napsal 01.09.2010 v 17:21

To xyz777: Napsal jsem ti mimo komentáře

To Petr: Už bude druhej díl???

čydlo (3) napsal 01.09.2010 v 08:42

Jako začátečník jsem si dobře početl a pobavil
Plánuji na jaro trošku delší cestu do Itálie a docela by mě zajímal názor všech jestli je velká pitomost si dopředu rezervovat penziony? Častu čtu v cestopisech že se nocleh hledá až na poslední chvíli a podle chuti. Chápu že se na moto během 300 - 400km může stát cokoliv, včetně velmi špatného počasí, ale přesto se mi zdá míň stresující mít už někde něco zarezervováno. Tak díky všem za názor

_xy_ (4) napsal 29.08.2010 v 12:08

...svodidla tam nejsou, však by těm nádherným panoramatům neslušela

Didivlk (9) napsal 29.08.2010 v 11:57

Parádní cestopis, určitě se nechám inspirovat

kolb.y (6) napsal 29.08.2010 v 11:37

pěknej článek jj paso de gavia je hustokrutý povrch nanic, ůzký a ostrý zatáčky takhle sem tam nezadu popostrčil nějakýho skopčáka ve veteránu, když sem to nedobrzdil,když on před jednou zatáčkou "za roh" zastavil naštestí to bylo už jen tak v 10 km rychlosti ,takže sem to i když s velkejma problémama ustál jo a ty svoidla tam nejsou dodnes